Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 JG (wydzielony z wątku o AK47 DE


Recommended Posts

Pytanie:

http://airsoftunited.com/retailer_updates/...arhawk_aeg.html to to samo pod inną nazwą? Która w końcu firma to trzepie?

 

A ja czytam ten napis na pudełku "Szczdia Ndszcziż" i dopiero potem sie skapowalem ze to ma być tylko stylizowane :D na Rosyjski haha

 

Ale z tego co widzę prezentuje się identycznie jak mój z TM :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobrze,że mamy westiego,speca który wie kiedy przyjść z info jak potrzeba:)
Ja? Spec? :wink:

Po prostu już raz naciąłem się na tego kałacha (pod względem informacyjnym). Zapamiętałem wzór chińskiego pudełka, żeby na przyszłość wiedzieć który z chińskich kałaszy to skucha - a zarówno M86, jak i CM028 mają pewne charakterystyczne cechy, które pozwalają je rozpoznać. Pierwszy ma ten charakterystyczny zaczep do pasa na wystającym dynksie zamiast wprost na body, a drugi ma namalowane oryginalne oznaczenia.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze na storni airsoftguns.pl chamsko pisze na samym dole :

 

"OPIS W PEŁNI ZWERYFIKOWANY"

 

 

Ku@#$ przez kogo? Az mnie cos bierze przez to. @#$%

 

A Westie to juz autorytet, mozna by nawet powiedziec Guru.

 

[ Dodano: Nie 05 Lut, 2006 ]

A jeszcze wczesniej na stronie pisali ze te okladziny sa z drewna a nie plastiku. SIC!

Link to post
Share on other sites

sklep ma o tyle dobrze, że opinii bardziej sobie nie zepsuje... :wink:

 

ale na to wychodzi... współczuje tylko tym którzy nie mają styczności z tym forum i zamówią towar... chyba, że stał się jakiś cud i plastik zamienił sie w metal w tych replikach :roll:

Link to post
Share on other sites

Czy ma ktoś jakieś konkretne info na temat tego karabinu?

tzn. Czy maił go w łapkach i rozebrał? albo uzyskał potwierdzenie ze sklepu że karabin NAPEWNO ma metalowy gearbox? Mam nadzieję że jak tylko ktoś go dostanie to wrzuci opis na forum. A jak lecą w ch*** na airsoftguns to oby im dzieci makronem obrosły :D

Link to post
Share on other sites

Tak to prawda, w naszym opisie był błąd, ale proszę zauważyć, że zależy nam na jak najdokładniejszych opisach. W nowej wersji sklepu, która, działa od ok. 3 tygodni wszystkie opisy zostały zweryfikowane.

 

Opis AK47 został także dzisiaj około godz. 12:30 zmieniony. Wszystkie osoby, które dokonały już zakupu, kupią produkt w cenie 297 zł.

 

Od siebie dodam, że już przesłałem zapytanie do redakcji WMASG z prośbą o test repliki. Zależy nam na wiarygodnym źródle informacji jakim niewątpliwie jest WMASG. Teraz oczekuję informacji od Cappuccio i jeżeli będzie twierdząca jutro do Krakowa wysyłamy paczkę.

 

Jako ciekawostkę dodam, że już wkrótce w sprzedaży pojawią się kolejne repliki, tym razem na pewno z metalowym geaboxem.

 

Życzę Wam udanej niedzieli i więcej wiary :) A ekipy z Wrocławia zapraszam na dzień ASG w marcu (o ile się odbędzie) gdzie będzie można przetestować wszystkie repliki z działu metalowe i gazowe (tylko takie zapezentujemy).

 

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Zalewski

AirSoftGuns.pl

Link to post
Share on other sites

Opis AK47 został także dzisiaj około godz. 12:30 zmieniony. Wszystkie osoby, które dokonały już zakupu, kupią produkt w cenie 297 zł.

 

Czy ja dobrze słyszę? Te wszystkie oferty nie powinny być przypadkiem wycofane? Przecież teraz to całkiem inny produkt...

Link to post
Share on other sites
Dla czego robieniem tych opisów zajmują się ludzie, nie mający zielonego pojęcia jak to działa i bez uprzedniego obejżenia repliki?

 

sorry... ale wg. mnie oni doskonale wiedzą co robią...

 

ten model który sprzedają z zewnątrz wykonany jest z metalu. Poczytaj topic i pooglądaj fotki.

Link to post
Share on other sites

Jak to czytam to wcale nie jest mi żal AirSoftGuns.pl kupiłem u nich Uzi nie było mowy o takim magazynku jak w "Paintball" a teraz po 2 miesiącach rozwalił mi się magazynek w MP5 Well.

A co do AK-47 to jestem w szoku jak zwykle na AirSoftGuns.pl w opisie co innego a naprawde w srodku cos innego jak mozna oszukiwac ze jest metalowy GB skoro jest Plastikowy myslicie ze to nie wyjdzie na w praniu jak widać ktoś z WMASG sie zainteresowal i co mnie by bylo "łyso" ze oszukuje :!: :?: Z przykroscia stwierdzam ze wzbogacacie sie na 11-15 latkach którzy myśla ze w ASG można sie strzelać taki "szajskimi" pistoletami jakie sprzedajacie :!: :x

Ps.Nie kupujcie jakiś Well'ów, Cym i JB polecam H&K MK23 SOCOM za 139zł na www.specshop.pl jest to super broń właśnie dostałem :wink:

Link to post
Share on other sites
I czy 300zł to nie za drogo jak na sprzęt z plastikowym GB?
Za całkowicie plastikowego Steyra chcą prawie 200 zł... Chyba te metalowe wstawki są warte dodatkowej stówy.

Zwłaszcza, że po wymianie chwytu na TM'owy normalny box v3 wchodzi bez problemów (firmowy jest trochę za ciasny na samym dole).

Zresztą w Chinach ta giwera kosztuje aż 310 juanów - dla porównania większość tanich elektryków kosztuje poniżej 150.

Link to post
Share on other sites
Zresztą w Chinach ta giwera kosztuje aż 310 juanów

Jak mój tata był w Chinach,Tajlandii i Tajwanie to widziałem repliki WELL np.MP5 w Polsce za 80zł a w Azji to samo [w przeliczeniu] za 30zł.

Repliki TM albo CA w Chinach są tańsze niż w Polsce o 30-50% kto wie moze bede sprzedawal tylko jak by tu cła nie płacić :?: :wink:

Link to post
Share on other sites
proszę zauważyć, że zależy nam na jak najdokładniejszych opisach. W nowej wersji sklepu, która, działa od ok. 3 tygodni wszystkie opisy zostały zweryfikowane.

Chyba przez was samych i nadal zawierają dane z kosmosu (inaczej mówiąc czyste kłamstwa)

Opis AK47 został także dzisiaj około godz. 12:30 zmieniony. Wszystkie osoby, które dokonały już zakupu, kupią produkt w cenie 297 zł.

Chyba jesteście śmieszni! I nie liczcie że ktokolwiek odbierze tą przesyłkę.

Jako ciekawostkę dodam, że już wkrótce w sprzedaży pojawią się kolejne repliki, tym razem na pewno z metalowym geaboxem.

Jakoś trudno mi będzie mieć pewność że będą miały metalowy GB. W ciągu 2 dni dochodziliście kto wyprodukował replikę i jak jest zbudowana najzwyczajniej w świecie oszukując ludzi.

Życzę Wam udanej niedzieli i więcej wiary
Wiary w wasz sklep raczej wiele ludzi już nie odzyska...

 

Mimo wszystko pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
Jak mój tata był w Chinach,Tajlandii i Tajwanie to widziałem repliki WELL np.MP5 w Polsce za 80zł a w Azji to samo [w przeliczeniu] za 30zł.
Bo takie tam są ceny, przeliczyłem. Well R5 kosztuje 420 juanów, czyli coś koło 180-200 zł.
Repliki TM albo CA w Chinach są tańsze niż w Polsce o 30-50% kto wie moze bede sprzedawal tylko jak by tu cła nie płacić
Jak chcesz je wozić "na mrówkę", to się nie da. Pojedynczych sztuk replik nie da się ani wwieźć, ani wywieźć, ale ilości hurtowe idą na eksport bez problemów - ot, durne lex, sed lex.
w ASG można sie strzelać taki "szajskimi" pistoletami jakie sprzedajacie
Można - wczoraj udało mi się zdjąć dwóch chłopa z TM'kami. Wystarczy element zaskoczenia - na otwartym polu są kłopoty.
Link to post
Share on other sites

Powiem wam ze istne jajca. Jak ktos by zamowil to niech sie nie boi! Niech nie odbiera paczki! Nic nie moga zrobic poniewaz jesli kupisz cos po siedziba sklepu (w tym wypadku poprzez net) to masz 10 dni na rozmyslenie sie i zerwanie umowy kupna-sprzedaży. Mozesz odeslac towar bez podania przyczyny i maja OBOWIAZEK zwrocic kase!

 

Jak by ktos mial problemy to niech pisze. To zawsze ktos pomoże!

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...