Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 JG (wydzielony z wątku o AK47 DE


Recommended Posts

Nie wiem o co tu biega?????Chcecie wsadzić metal gerbox do tego kałacha????Poczekajmy może aż chińce wprowadzą co nowego........czuje że cośwymyślą. :mrgreen: :roll: :wink: pozdro

 

[ Dodano: Sro 08 Lut, 2006 ]

aaaaaaaaaaaaaa.Znalazłem te gearboxy za 237 zł.można już kupić wię wychodzi za całość 600zł nie załe,ale jeszcze reszta więc i tak taniej niż inne firmy.Pozdro :killer: :killer: :killer: :killer: :killer:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poczekajmy może aż chińce wprowadzą co nowego........czuje że coś wymyślą.

no wlasnie COŚ..

Znalazłem te gearboxy za 237 zł.

na bodajze tajwangunie sa po 150 ale jak powiedzial thor samo to ci za duzo nie da

już się robi wszystkiego dobrze ponad 1000 PLN-ów

trzeba kupic chinczyka z v3 i zrobic 1karabin z 2 (no chyba ,ze ktos gearbox bedzie przemontowywal)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No bo metalowe body w kałachu sa żadko spotykane.Więc trzeba by pomyśleć i kupić tego taniego z JG i do niego gearbox kompletny za ok 500zł.wiec w sumie to i tak nie wychodzi dużo za replike kałacha całą metalową. 8) 8) 8)

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

:ściana: :ściana: Nie no w każdym topicu jest o rozkładaniu repliki-

-wchodzisz np(strzelam) M16A2 TMa i jest wszystko łacznie z rozkładem na pierwiastki.Chodzi mi o to, że TO rozklada sie jak wszystko inne, jak nie wiesz jak to sciagnij manuala (Jak zasugerowal Pikace) albo poprostu POSZUKAJ

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Z JG dobra jest tylko skorupa. Miałem MP5SD6 (Kingbowa?), tamtem silniczek jest żywcem wzięty z chińskich zabawek, czyli zero mocy. Tu widzę ten sam badziew. Trzeba wymienić wszystko, czego tylko nie widać z zewnątrz, żeby to ruszyło. Jeśli ktoś ma dużo kasy i ambicje na Kałacha "Zrób To Sam", to OK. Ja zbieram na Cymę.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam ! do niedawna moglem tylko czytac i zazdroscic :) teraz jestem dumnym posiadaczem AEG'a B-specnas JG :) dorzuce cos od siebie na temat tej zabawki. Wiec wykonanie: jak na replike za cene 445 zł. duzo czesci metalowych, rekojesc kolba wszystko pokryte miłym w dotyku materiałem szczerze mówiac nie mam pojecia co to jest. Częsci plastikowe wykonane w bardzo dobrej jakosci ABS'u widoczne pozostałości po odlewkach ale nie badzmy pedantyczni :) Waga: to wg producenta wraz z bateria i pełnym Hi-capem (180 kulek) to 2900 gr nie warzyłem ale jego masa wzbudza respekt. Piękny czrny nieprzeciętny grożny BETKA w trzech słowach. Jeśli chodzi zas o strzelanie tutaj nie moge sie przyczepic do nieczego hop up juz przestrzeliłem pracuje doskonale kulki leca po okolo 50 nawet do 60 m przy bez wietrznej pogodzie spokojnie mozna zgarnac kumpla z 50 m. Strzela szybko głośno i okrutnie sie trzęsie jest niesamowity. Napotkał mnie tylko jeden mały problem w pewnym momencie podczas strzelania przestal działac na pojedynczym przelaczylem wiec na ciagly oddałem serie poczym ponownie wlaczylem ogien pojedynczy i wszystko wróciło do normy. Swietna zabawka za naprawde nie duze pieniadze jest zadowolony z zakupu. I na koniec mam do was pytanie byc moze nie na temat ale co tam najwyrzej. Chciałem dokupic don tlumik ale 149 zl to nie mała kasa jak za tlumik postanowiłem wiec go zrobic samemu z dwuch aluminiowych rurek (jedna wiekszej druga mniejszej średnicy) i dwuch tulej gwintowanych wewn i na zwen i tutaj pojawia sie wlasnie pytanie :) JAK DO CHOLERY ZROBIC LEWY GWINT ? :P:P:P:P POZDRAWIAM BALUCH :killer:

 

Z JG dobra jest tylko skorupa. Miałem MP5SD6 (Kingbowa?), tamtem silniczek jest żywcem wzięty z chińskich zabawek, czyli zero mocy. Tu widzę ten sam badziew. Trzeba wymienić wszystko, czego tylko nie widać z zewnątrz, żeby to ruszyło. Jeśli ktoś ma dużo kasy i ambicje na Kałacha "Zrób To Sam", to OK. Ja zbieram na Cymę.

 

 

Brayli myśle ze się mylisz JG to ciekawy wybór i moge sie zalorzyc ze pociagnie znacznie dluzej przy jednakowej eksploatacji niz CYMA polecam Ci JG wiem z doswiadczenia bo gralem ak47 b-specnas CYMA i teraz gram swoim ruznica jest diametralna :) na korzysc JG oczywscie :) POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...