Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18c bateria- pytanie


Recommended Posts

Witam, jak dlugo powinna sie ladowac bateria w klocku 18c AEP na stadardowej ladowarce dolaczonej do zestawu? Mam instrukcje, tylko niestety pisana zuczkami japonskimi. Dziekuje za pomoc.

 

Admina prosze o nie kasowanie tego postu. Gdyz w zadmym watku nie ma odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

 

Z tego co wiem (chodż nie jestem użytkownikiem tego cacka ) to w komplecie masz przejsciowke do tej baterii np. do rozładowywarki więc można ją podłączyć do np. ładowarki mikroprocesorowej ( pewność na 90%). A i raczej ładowarki Maruii same się nie rozłanczaja i nie przechodzą w stan podtrzymywania bo w przeciwnym przypadku ;kurde ( przerwa z powodu kaca ) nie słszałem o ładowarkach które same by się wyłanczały 8)

 

Pozdrawiam ,

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

To chyba zalezy od sklepu... Ja kupowalem swojego G18C w MG i byl dolaczony zamiast marujowskiej ladowarki dosc prosty polski zasilaczyk. Laduje jednak bez problemow i w zasadzie nic wiecej nie potrzeba.

 

Przed zakupem warto chyba sie o te sprawe w wypytac w wybranym sklepie...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Witam,

 

 

Odświeżam chyba wszystkie stare tematy :lol: Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to do Glocka 18C, Beretta 93R , oraz MP7A1 wyszła bateria wraz z latarką http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...t_Flash%20Light

a najprawdopodobniej zostanie również wprowadzona na rynek sama bateria bez latarki http://www.tokyo-marui.co.jp/products/01/m...p7a1/index.html

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...