Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Propan z MG


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mendaa jak bedziesz to czytal to badz wreszcie na gg! ! ! :F

Taaa rzeczywiscie zwykla przejsciowka ale, ta z MG ma nakretke i jest ladnie wyprofilowana, a typ ktory sprzedaje za 50, odlewa to wszystko mowiac ze wychodzi mu niemalze oryginal...

Czy takiemu tez wiezyc mozna?

Link to post
Share on other sites

Heh z tego co wiem do koles ostatnio worcil z jakeigos obozu albo cos. Bo wczesniej ze mna gadal i wogole :). Pewnie jak wejdzie na gg to pogada. ;P

 

Mi mowil ze adapter 50zł + przesyłka (pobranie 12zł, przelwe 6zł). Podobno jak skrzykniesz kumpli 3 lub wiecej to daje rabacik.

Link to post
Share on other sites

Nie spada... Green Gas to propan z dodatkami silikonu... po prostu musisz częściej smarować replikę. Nie pytaj się o ile częściej bo to musisz sam ocenić... i nie sądzę by ci ktoś tej odpowiedzi udzielił... smarowanie to rzecz indywidualna i każdy ją robi co ile chce. Jak chcesz mieć dobrą replikę przez długi czas to znajdź złoty środek :)

Link to post
Share on other sites

Tokarz sam powinien wiedzieć jak to zrobić,chyba ze jest niedoswiadczony.Np mój wójek robi wszystko tylko trzeba miec czesci,to on dorobi spokojnie.Wiec idz do tokarza,daj mu butle z propanem i magazynek a on Ci dorobi przejsciówke.Chociarz powinien.Pozdro. :) :D :)

Link to post
Share on other sites

ej dobra ale 8 dych to nie 5...

a co do MAPP'u...<<<nie powinno sie tego uzywac(moim zdaniem)o ile to jest wogule mozliwe.

I czy jest jakis tokarz w opolu jesli ktos wie, bo ja nigdzie takiej informacji nie znalazlem :?

PS.

Ktos tam na pierwszej stronie napisal ze propan rozni sie od GG tylko domieszka silikonu...Jak spojrzysz na sklad akurat tego propanu o ktorym mowa i GG to rzeczywiscie nie ma roznicy, ALE! ! ! niech ktos kto ma replike WA przezuci sie na propan to zobaczy co sie stanie(po krotkim czasie replika zacznie sie po prostu nadmiernie zuzywac) lepiej uzywac GG i nie kombinowac

Link to post
Share on other sites

To ja napisałem. O ile się nie mylę część replik była przeznaczona w ogóle na chiński lub japoński gaz ( chyba taka nazwa) jest on słabszy od GG i nie wiem czy właśnie nie WA nie były robione pod ten gaz ale nie dam za to głowy bo nie mam repliki od WA. Poza tym mój przedmówca się pytał czy nie zwiększy zużycia rugera nie replik WA a rugera sam używam na propanie więc jestem tego pewien że nie zwiększy zużycia (przynajmniej przez pierwsze 1,5 roku :P bo tyle mój ma). A jak chcesz znać dokładny skład propanu i GG to idź do labolatorium....

Link to post
Share on other sites

Dokładne składy pisza na butlach strzelałem z Walthera KWC na GG i na propanie rzadna różnica to samo z rugerem mk1. Nic się nie dzieje smarować i tak trzeba i tak trzeba, po strzelance poświećic troszkę czasu. Wystarczy rozebrać popsikać czy posmarować (zależy olej czy spray) i będzie chodziło bez problemowo. Nie jestem 100 % pewien ale u mnie pękł zawór czy może sam z siebie czy może to wina propanu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...