Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cybergun.pl


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja zamawialem w tym sklepie. Paczka przyszla po 4 dniach, ale moze dlatego ze zamawialem w czwartek o 10 a sobota i niedziela sie nie liczy (kurier), pakują wszystko w folie (5 min sie z nia meczylem tak to owineli), i w sumie wszystko bylo tak jak w opisie nawet bonus :P bo w opisie nie bylo tarczy strzeleckich a ja dostalem :) Tak ze sklep oceniam na 4, minus daje za to ze dosc dluga przesylka jak na kurierska.

Link to post
Share on other sites

Cybergun to military.pl- tyle że nieco tańsze i oferuje mniej asortymentu. :idea: Poza tym dokładnie to samo- numer kontaktowy, lokalizacja, magazyn.

 

Gdy dzwoniłem w sprawie zamówienia odebrał facet z military i dopiero gdy zorientował się, że cena guna jest nieco inna przełączył mnie na linie cyberguna :D

 

Edit: Paczka przyszła po 2 dniach idealnie zapakowana.

 

Dla sklepu wielki PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja z kurierem GLS nigdy nie mam problemu- paczka przychodzi w 20 godzin.

ja zamawiałem tam Berette z CG, zamówienie przyszło po 2 dniach ale nie na tą poczte i musiałem 2 kilosy zapierniczać ;p

Zawsze dają paczkę na największy w rejonie oddział poczty, najdłużej otwarty. Też nieraz przy zamówieniach pocztą musiałem nieco pochodzić mimo że na osiedlu jest maleńki punkt pocztowy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No, GLS akurat spisuje się dobrze...

 

Co do cybergun.pl, powinni za każdą paczkę dostawać ode mnie piwo - w nagrodę za sposób jej zapakowania :)

 

Z airsoftshits.pl dostałem pudełko z karabinem owinięte w szary papier, troszkę poobijane :)

 

Z cyberguna zamawiając M6 i AK47 (albo AKM) dostaliśmy ogromne pudło owinięte kilkukrotnie grubą taśmą, wypełnione paskami ze zniszczonych dokumentów. Tak się pakuje :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Daje duży plus dla sklepu !!

Paczka jest owinięta chyba w 5 metrów foli !!

Wszytsko zgodne z opisem, kupowałem u nich guna dla mojej dziewczyny, ma go sporo czasu ,nic się nie zepsuło. Paczka jest wysyłana np. w poniedziałek, a wśrode jest już na miejsu !!

+ przesyłka

+obsługa

+kontakt

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Także lepiej zamiawiac na cygergunie czy military?;d.Sam już nie wiem.Niby to jeden sklep, a jednak niby na cybergunie lepiej.Co mi poradzicie?

Pozdrawiam

To jest jeden i ten sam sklep, zamówiłem waltery na naszej grupy z cyberguna, bo na military już ich nie ma, a dostałem paczkę standardowo zapakowaną w military ;).

Nie narzekam, kontakt bardzo dobry, pakowanie bardzo dobre, przesyłka (GLS) więc wiadomo, że szybko. Duży plus dla obydwóch sklepów ode mnie :).

Co do ich kulek, nie wiem jak .23, ale strzelam z ich .20, zero stresów z nimi, latały już z Wlaterków (zwykłych i po "tjuningu" ;) ), z szota DE, z M4 Well`a, z AK 74 CYMY i CG. Dla elektryków oczywiście za lekkie są, ale nie było z nimi problemów, a wystrzelałem już spokojnie przy pomocy kolegów ;) tak z 13k sztuk.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W niedzielę zamówiłem kulki, w komentarzu poprosiłem o niewysyłanie paczki, gdyż odbiorę osobiście (mieszkam niedaleko). Gdy w poniedziałek pojechałem do sklepu paczka na moje nazwisko czekała na mnie przygotowana na półce.

Plus dla cybergun'a/military.pl.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...