Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepiej działająca replika strzelby bez łusek, strzelająca jedną kulką.


Recommended Posts

Do głowy przychodzi mi Classic Army , G&P , S&T (tani Ares) , są jeszcze A&K ( bodaj kopia Maruzena) ,która z tych opcji najlepsza ? Ciężko powiedzieć. Szukaj opinii o tych konkretnych na forum, zobacz recki na YT, sprawdź dostępność... Z tego co pamiętam G&P i A&K miały wersję z szynami na optykę ... Jeśli masz mały budżet to jest jeszcze agm i DE ... Ale zakładam, że chodzi Ci o coś lepszego.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

TM robi plastikowe sprężynowe tri-shoty . Połączenie agm003 z tri-shotem robi DE ( na łuski , strzela 1 kulką) i bodaj Koer i może jakiś Secutor. Ale to budżetowe repliki (poza secutorem). Korea w PL ciężko dostać ( metalowy benelli xm1014). Agm003 ludzie tuningują ale prędzej czy później pada cylinder. O tych lepszych opcjach pisałem wyżej. Poszukaj na forum w jakich te lepsze repliki są standardach i czy da się to jakoś podrasować. Żeby z repliki wycisnąć max zasięgu i celności najlepiej dać dobrą stalową preckę, dobrą gumkę ( ML robi gumki Ala flathop czy inne podobne wynalazki)  i użyć kulek najcięższych jakie dźwignie hopek(0,3 , 0,36g +). Wystarczy stockowo ~400fps i dobre części , które wymieniłem. Będziesz Pan zadowolony.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...