Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silver Shotgun - wasze recenzje


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mój kumpel miał to gów... Gdy to dostał to cieszył się jak dziecko i wychwalał go ponad niebiosy mówiąc że "świetnie wygląda, że to co że ma plastikową lufe i bez hop-upa, bo najważniejsza jest moc". Biorąc ten plastik do ręki bałem się aby nie złamać. Ostatnio tak się stało - połamały się bebechy i chciał za moim pośrednictwem kupić coś o mocy najlepiej 2J, magazynku 500 za cene AŻ do 50 zł. :lol: Wydaje mi się, że takie osoby powinno się nazywać dziećmi airshitgun lub ludzmi tanich militarii

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jestem "szczęśliwym użytkownikiem" tej zabawki. Total plastik, oprócz śrubek i sprężyny (jeden kolega kupił i miał plastikowe śrubki :) ) Pierwszą częścią jaka mi poszła, była rączka przeładowania. Potem zwaliło się podawanie kulek (kochamy magazynki zsypowe). Na szczęście lubię majsterkować - komorę zsypową wywaliłem, spiłowałem gniazdo i teraz ładuję magazynkami od kałasza Wyjebo (coś ala Bren). Nową rączkę zrobiłem z butelki na kulki ;) i resztek lufy z Wyjebo - z daleka wygląda jak shotgun z przymocowanym słoikiem :lol: Mój egzemplaż jest wyjątkowo żywotny, nawet był stockowo całkiem szczelny. Zasięg nawet całkiem niezły (jak na shit) ale i tak do M47 kumpla się nie umywa. Ogólnie NIE POLECAM chyba że masz dużo plastiku ze starych broni i wolne wieczory ;)

 

Aha jak dorwę aparat to wyślę zdjęcia...

Link to post
Share on other sites

Mialem kiedys tego hmm , guna fajne jest w nim to ze mozna strzelac bardzo duzo kulek w krotkim czasie no coz nie jest to cud grzechocze, blyszczy sie w krzczorach. Ogolnie nie polecam , "sprzet" pozyl miesiac wystrzelil w tym czasie jakies 5000 kulek i rozwalil sie tlok , kaszana .

Link to post
Share on other sites

ta kupiłem to za 20zł od kumpla ścierwo jakich mało. Czasami strzela czasami nie, czasami wystrzeliwuje po 3 kulki naraz na odległość 1m a o celności nie wspomnę. Magazynek zsypowy jak sama nazwa wskzuje nadaje się do zsypu. Parę kulek brzęczy w środku (wpadły do środka a tej "repliki" nie da się rozkręcić bo śruby są wyrobione) no i jeszcze chwyt pistoletowy mi wczroaj pękł i wogóle nie tykać 3 metrowym kijem. Ja sam zamówiłem springa TM a airshitguns i tanich militarii nie tykać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miałem okazję porównać silvera z m47 i powiem tak:

-moc niewiele mniejsza

-celność także tylko troszkę mniejsza

-wykonanie-bez porównania(na korzyść m47)

Lecz brak HU zdecydowanie eliminuje go w walce z m47, kulki 0,2 w m47 po około 25 metrach się unoszą lecz kulki 0,23-25 eliminują ten problem,natomiast w silverze kulka 0,2 już po około 10-15 zaczyna opadać.

Imho nie ma się co zastanawiać.

Link to post
Share on other sites
Guest ELiTE HUNTER

nic recenzować nie trzeba :lol: przeczytaj komentarze na allegro (negatywne) osob które go sprzedawały :D

 

DRAMAT!!! Plastikowe gówno i w dodatku niedziałające!!! Dajci Spokoj sobie z tym allegrowiczem!!!

 

Drodzy Panowie! GRATULACJE! osiagneliscie mistrzostwo we wladaniu marketingową bronia. Internet jest tak wspanialym narzedziem ze dzieki pieknej prezentacji na allegro pozwala wam sprzedawac setki i tysiace zabawek ala'paintball wykonanych w CHINACH

 

To co otrzymałem to uszkodzony, niekompletny i tandetny bubel. Procedura reklamacji (oczywiście na mój koszt) przewyższa wartość towaru. Czyżby świadome działanie

 

nie dość że porysowany to wyglada jak tandeta. Pełny NEGATYW za daremne podejscie do sprawy i do klienta! Jaki Pan taki kram..a kram do d*py! Owszem moge reklamowac ale za czyje pieniadze?

 

Kupilem 2x Shotgun Silver paczka zostal wyslana dopiero wtedy jak sie upomnialem. W jednym shotgunie brakowalo czesci i sróbek, a drugi po kilku strzalach sie popsul obydwie sztuki byly porysane i wygladaly na wczesniej uzywane (z reklamacji)

 

No cóż... pistolet przyszedł w miarę szybko, ale gdy naładowałem magazynek i pociągnąłem za lufę... replika się rozpadła! Otworzyłem go, ale okazało się, że połamały się części, których już nie można skleić. Nie polecam!

 

 

:wink:

 

a Tak dodając od siebie to tym mozna soebie niezła krzywde zrobić :D

nie koniecznie wystrzliwana kulka tylko kawałkiem plastiku odłamanym w czasie wciskania spustu :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...