Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brytyjskie buty (pustynne)


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupić brytyjskie buty pustynne, jednak przeszukując sklepy internetowe znalazłem tylko te

http://www.azymut.waw.pl/sklep/produkt.php...p?id=578&idg=22

buty i nie mam co do nich pewności czy oby są one orginalne. Następujące pytanie jest takie czy ktoś te buty ma lub miał z nimy ztyczność? Może zabiorą głos brytofile, bo mamy ich coraz więcej 8)

Link to post
Share on other sites

http://www.azymut.waw.pl/sklep/produkt.php...p?id=613&idg=22

 

Moze uogólnić troszke temat i poszerzyć go na buty produkcji TracPac. Gdyż tez jestem zainteresowany kupnem butów tej firmy a nie moge znależc opini o tym producencie i produkcie. A zresztą wieksza jest szansa że ktoś uzywa wersji zwykłe,j nie pustynnej, Desert Patrol powinny być analogicznie wykonane<jakościowo> do Patroli.

Link to post
Share on other sites

A wieć tak. Buty zamówiłem już dziś więc jak domnie dotrą można spodziewać sie recenzji, ponieważ są to żadko używane buty. :) Narazie wiem o nich tyle że te podane wy wyższym linku są orginalne.

 

 

[ Dodano: Sro 22 Mar, 2006 ]

A więc tak butki już do mnie dotarły. Pierwsze wrażenie jest pozytywne. 8) Jutro napisze coś więcej, ale zapowiadają sie dobre buty.

Link to post
Share on other sites

Buty fakt - brytyjskie. Niestety nie wojskowe.

 

Jak szukasz czegos aktualnie na topie to polecam sciagnac z UK Magnum Amazon (wersja 3, o ile pamietam). Uzywane kolo 50Ł,nowki kolo 100Ł. Nie wiem czy armia wziela to pod kontrakt ale napewno duzo ich bylo w Afganie czy Iraku.

 

 

 

 

W

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

>British Desert Boots<

 

Używane, zresztą widać gołym okiem. Cena niezła, wyślą do Polski, jeśli ktoś będzie miał życzenie zamówić.

Rozmiar 10, to chyba ktoś z byczą stopą - ja noszę męską 7 która jest troszkę zaduża na moją stopę. Polski rozmiar damskiej 7 to 40-41 [różnie bywa, bo w Polsce rozmiarów się nie trzymają].

Link to post
Share on other sites

Hmm... Miałem TracPacki (czarne, nie pustynne) . But super, wygodny, zmiękkiej skóry i wogóle, ALE.

No właśnie. Dość szybko wierzchnia warstwa skóry schodzi (nawet jeśli położy się nieco za dużo pasty!), a podeszwa tak ładnie wam pęknie wkoło tego kółka a potem na całego:(. Tak samo jest w Fostexach od któych różnią się chyba tylko nazwą.

Od października miałem Fostexy (2 miechy i zwrot pieniędzy) potem Fostexy (do zeszłego tygodnia, w Azymucie wymiana od ręki), a teraz dostałem Starforce i ciekawe ile wytrzymają...

 

PS. Azymut już się wycofał z Tracpackow(tzn ja w sklepie ich nie widziałem...)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Odświeżę nieco ten jakże stary temat :-P , ponieważ mam pytanie.

OD jakiegos czasu zanajduje czasem na allegro takie buty brytyjskie desert patrol

http://www.allegro.pl/item183132534_brytyj...trol_nowe_.html

 

Jeśli ktoś miał z nimi styczność niech napisze cos o nich, czy sa wygodne, solidne itp. im więcej tym lepiej.

 

PS Zastanawiam się pomiędzy tymi a Protektorami pustynnymi używanymi prze Polaków w Iraku :-P

 

proszę o radę

Link to post
Share on other sites

Mam te butki z allegro. Butki jak butki, mam wrażenie, że są drugiej jakości (drobne błędy w przeszyciu, poprawki). Wygodne z wygodna wkładką. Przez język na całej długości na pewno nie do codziennego chodzenia (gdy zakładamy i ściągamy). Żadna rewelacja ale za tą cenę (60) ... są bomba.

Link to post
Share on other sites

Mam te butki z allegro. Butki jak butki, mam wrażenie, że są drugiej jakości (drobne błędy w przeszyciu, poprawki). Wygodne z wygodna wkładką. Przez język na całej długości na pewno nie do codziennego chodzenia (gdy zakładamy i ściągamy). Żadna rewelacja ale za tą cenę (60) ... są bomba.

Jeszcze jedno pytanie odnośnie tych butów, czy są lekkie jak przystało na buty pustynne? i przewiewne? :-P

Link to post
Share on other sites

Zwróciłeś uwagę, że termin "lekkie" i "przewiewne", podobnie jak wcześnie "wygodne" to wszystko terminy których opisanie jest nad wyraz subiektywne?

Jeśli szukasz na forum usprawiedliwienia wydatku 60 pln to się zastanów czy to mądre.

Chcesz butów lekkich i przewiewnych? Rozwiązanie podałem ci w poprzednim poście. To czy buty brytyjskie z allegro spełnią twoje wymagania okaże się dopiero jak je kupisz i pochodzisz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...