Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

niedługo mam zamiar kupić nowego gaziaka i chciałem sie dowiedzieć który z gunów jest najniezawodniejszy. chodzi mi o jakość wykonania, wytrzymałość i w dalszej kolejności osiagów. Szukam broni na której mógłbym polegać podczas bitwy.

Byłbym wdzięczny gdyby wypowiedzieli sie ludzie którzy nigdy na swoim gunie sie nie zawiedli.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie zapomnij ze jak chcesz uzywac GG badz propanu w glockach z Ksc(kwa) to powinienes sie zaopatrzyc w metalowy zawor wew., ktory kosztuje na machinegun.pl 75 pln. Inaczej jak bedziesz uzywal powyzszych gazow to wielce prawdopodobne ze stockowy zawor, ktory jest plastikowy peknie i moze pozniej zmielic sprezynke. Wez to pod uwage!

Link to post
Share on other sites

barbie naucz sie odpowiadac na pytania, wg. ciebie nie ma najbardziej niezawodnej repliki gazowje ? wszystkie sa takie same ? a jesli moge wiedziec to ile replik miales lub z iloma miales stycznosc ze sie wypowiadasz ?

 

jak dla mnie to bardziej niezawodny jest G17 niz G19 kumple maja oba i w G19 rozszczelnil sie mag. nie wiem czy to wina konstrukcyjna czy uzytkownika. Musze rowniez przyznac ze beretta KSC z BB jest rowniez b.dobra ( nie syfonuje i strzela daleko i prosto )

jesli chodzi o niezawodnosc to z pewnoscia WA stoi na pierwszym miejscu

pozniej to roznie ale zazwyczaj TM, KSC, KWA

Link to post
Share on other sites

Bocian znowu przyszedłeś sie dowartościować??? Repliki sa gorsze lub lepsze. PROSTE. Mialem styczność z kilkunastoma replikami. Oprocz tego czytam forum.

 

A ty piszesz jakbyś znał, ba, stworzył wszytkie repliki na świecie.

 

Nie denerwuj sie tak bo w wieku 40 lat będziesz miał wrzody żołądka.

 

Mam do tej pory sigme ktora przezyła 3 właścicieli. Siadła dopiero mi.

Niestety.

Link to post
Share on other sites

Ty chyba naprawde nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi i nie rozumiesz znaczenia slow ktorych uzywasz

chodzi mi tu o Twojego pierwszego posta

poza tym zapytaj sie ile osob sie zgodzi z moim postem a ile z Twoim pierwszym.

Ale nie bede juz kontynuowal tego OT.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...