Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich :)

Chciałbym rozpocząć przygodę z ASG i stoję przed wyborem repliki, chodzi mi o karabinek szturmowy (AEG). Jaki mogliby mi Koledzy polecić tak do max. 500 złotych? Będzie używany głównie na otwartym terenie, ale bliskie odległości takie jak las lub zabudowania też mogą się przydarzyć. Jak coś to majstrem złotą rączką nie jestem, więc raczej kompleksowego tuningu nie przeprowadzę :)

Wiem że to trochę niski budżet, ale muszę jeszcze się zaopatrzyć w resztę szpeju a funduszy trochę mało :/

Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

@Victor_HunterBudżet 500 jest wyłącznie na replikę czy również ochronę (okulary, stalker) baterię, kulki, magi  i ładowarkę?
Czy brałeś już udział w rozgrywkach airsoftowych? Jeśli nie to polecam wypożyczyć sprzęt/pożyczyć od kogoś sprzęt i wybrać się 1-3 razy na strzelankę. 
Z replik w twoim budżecie to może repliki od Double Eagle na taiwangun.com, g36 JG lub któraś cyma (ale tu trochę głębiej trzeba się zapoznać)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...