Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...f63a191c6aff206

 

Właśnie pojawił się na MG ten oto wytwór firmy KSC. Poszukałem po forum ale jedynie są informacje (mało) o wersji Compact. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem całkiem a nawet więcej...... wygląda świetnie.

 

Recke można zanleść w poniższym linku

http://www.arniesairsoft.co.uk/reviewpost/...duct/256/cat/17

 

Jednak wolałbym żeby wypowiedział się jakiś "swojski" posiadacz :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dobra wiadomość jest taka , że po raz pierwszy chyba modele KSC i KWA różnią sie nie tyko ceną :P . KWA wypuściło wersje z zamkiem czarnym i oliwkowym , no i KWa też ma oznaczenia (chyba bo już nie pamiętam :roll: )

EDIT

Link

To jest wersja KSC KWA i MA oznaczenia !

Link to post
Share on other sites

jak beda czesci to tak poki co przymierzalem celowniki od tacticala KJW i nie pasuja , lufe z gwintem juz mam ale i tak jest o cipinke krotsza niz w tacticalu ale mozna dorobic sobie wlasciwa przejsciowke . zostana jeszcze wtedy floorplatey do magow , tu nie mam pojecia jak z dostepnoscia

Link to post
Share on other sites
seria ksc-kwa juz jest, kosztuje o 40$ mniej w zagranicznych sklepach(czyli circa 100$)  a bajer polega na tym ze tak samo jak ksc ma pełne oznaczenia producenta :)

 

nie do konca wersja ksc japan kosztuje 140-150$ wersja taiwan wlasnie 100-110$, ksc kwa widzialem tylko w wersji z metalowym zamkiem w usa za 150-160usd czyli jak ktos w HK znajdzie to ok 120 poza tym nie mial oznaczen. mozliwe ze wersja plastikowa je ma , stawialbym na ok 80$.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...