Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria od R5 i R6 Well



Recommended Posts

U mnie to różnie z nią bywa. Na początku jak ją kupiłem to wywaliłem jakieś 2000 kulek i karabinek dalej chulał. Pozniej była taka akcja że wziołem karabin na wypad wystrzeliłem może magazynek poleżał tydzień biore za tydzien jeden magazynek i buuu i zdechł. A teraz trzyma mi już prawie miesiąc co prawda prawie nie strzelałem ale te 300-400kulek w miedzyczasie z okna poszło :P. Ale ogolnie na bateri wystrzelałem jakieś 4000-5000 kulek i jam jest z niej zadowolony.

Link to post
Share on other sites

po dobrym sformatowaniu kilka razy bateria na spokojnie uciąga dwie długie strzelanki (po 1000+ kulek na kazdej). Po dwoch strzelankach podlaczam do rozldowarki (żarówka samochodowa+dwa kabelki:P) i swieci zarowka przez 15-20 minut i pada, wiec sadze ze trwalosc to nieco ponad 2000 kulek :D

Link to post
Share on other sites

Mi tez trafila sie zadziwiajaco dobra bateria, nigdy nie rozladowuje jej do konca (nie posiadam rozladowywarki) Nigdy tez nie siadla mi przy strzelaniu, na strzelance wystrzeliwuje okolo 1000 kulek a bateria spokojnie starcza na dwa spotkania, lezy tydzien i jeszcze jest power. Potem ja znow doladowywuje i tak ja uzytkuje. A wystrzelilem z tego guna ponad 9 tys kulasow. Teraz ja przeciagne az gun przestanie dzialac i przekonam sie wreszcie ile wytrzymuje =] Wiem na pewno ze 2500 to dla niej zaden problem.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja przed zakupem poprosiłem sklep o sformatowanie mi baterii, bateria przyszła sformatowana i naładowana (podziędzkowania dla taiwangun :D ). Bateria wytrzymała jedną strzelankę w dość niskiej temperaturze i bardzo dużo strzałów testowych w domu po czym padła. Jestem z niej zadowolony.

 

PS. Wiecie może czy gdzieś jest możliwośc dokupienia takiej baterii ?

Link to post
Share on other sites

Ja niestety miałem pecha i sobie źle sformatowałem, więc trzyma mi około 1 mazgazynek :? Co do możliwości dokupienia to również zastanawiam się czy pasowały by baterie o przekroju poprzecznym w kształecie litery ,,U" do M4 :?: Oczywiście bez żadnych modyfikacji ze strony karabinu.

Link to post
Share on other sites

Jest za ciasno bo ogólnie chwyt jest mały, przeszkadza lufa zew. :?: (to było do Frostu).

Co rozumiesz przez ,,lekką dozę techniki" :?: (to do hellmansa). Pytam ponieważ jak już mówiłem źle sobie sformatowałem swoją i muszę zainwestować w nową. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Kolega ma m4 Wella, próbowaliśmy tam wsadzić moją baterię 9,6V V-shape. Nie dało się ale prawdopodobnie TYLKO z po wodu kabli przymocowanych do lufy zew. za pomocą zacisków. Gdyby je poprzecinać to NAJPRAWDOPODOBNIEJ baeria by wlazła.

Link to post
Share on other sites

Well ma w porównaniu do m15a4 CA okładziny dłuższe i ciaśniejsze.

 

Ja mam przecięte te zatrzaski, bo tak one kable napinały, że przy łamaniu jeden pękł wzdłuż.

 

Według mnie bateria się poprostu nie zmieści. Tutaj trzeba iść w stronę stałej kolby, albo pojemnika na szynę RIS..

Link to post
Share on other sites

a wracając do głównego wątku to bateria trzyma mi ponad 2,5 tys. kulek, dłuższe strzelanki mam co sobote,a w między czasie krótsze w tygodniu i na 2 dłuższe strzelanki i 2 krótsze moge bateri nie ładować bo strzela po prostu pięknie ( dobry właściciel=dobra bateria :P)

Link to post
Share on other sites

Sorki za drobne wprowadzenie w błąd.

 

Bateria typu U nie pasuje do R6.

 

Bateria typu V (taka jak do mp5 na np. machinegun) bez problemu się mieści. Dzisiaj próbowałem z 1100 mAh 9,6 V, a szybkostrzelność (na 130 PDI) była taka: 8O .

 

Jak mi nie wyjdzie eksperyment z bateria od wiertarki odkupię ją od kolegi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mi bateria od Wella wytrzymuje na 2000+ kulek (w wellowskiej MP5ce).

 

Warto by zaznaczyć, że MP5tka Wella ma bardzo małe wymagania jeżeli chodzi o prąd. Po około 1500 wystrzelonych kulek bateria nie daje rady ze stokowymi Mkami CA, a Wella napędza bez zauważalnego spadku szybkostrzelności.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...