Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TM Socom czy TM Usp ?


Recommended Posts

Szukałem na forum ale nie znalazłem takich informacji, które mi są potrzebne np.:

:arrow: Czy Socom nie jest za duży ? Czy leży dobrze w ręcę ?

:arrow: Czy Usp nie jest za małe ? I czy leży dobrze w ręcę ?

:arrow: Czy ktoś z was ma jedną z tych replik i mógłby o niej troche napisac ?

 

Mi się bardziej podoba usp ale boje sie, że będzie za mały i będzie mi źle leżał w dłoni. Na www pisze, że Socom ma więcej energii ( 0.7J ) , ale USP dalej niesie kulke ( 5 m :P ) . Widziałem tylko, że pisali, że Socom jest lepszy ale nadal nie wiem co mam kupić ? a może za taką kase kupie coś lepszego ?

Prosze pomuszcie. Jeśli było na forum to przepraszam.

 

Socom : Socom

Usp : usp

 

Z góry dzięki.

pzdr.

mulen :luzik:

Link to post
Share on other sites

Za te kase, napewno nie kupisz nic lepszego ( jeśli mowa o nowych gunach ), to raz. Po dwa, zasięg obu replik jest raczej porównywalny i te dodatkowe 5 m więcej w przypadku któreś z tych replik i tak nie wiele daje, bo na dystansie powyżej 35 m kulka ma już małą moc, i osoba którą trafisz może poprostu tego nie zauważyć.

 

Ja posiadam socoma i uważam to za mój najlepszy zakup, jak narazie. Broń owszem, jest większa od innych pistoletów, ale moim zdaniem świetnie leży w dłoni, a jej "wielkość" nie jest dla mnie wadą.

Link to post
Share on other sites

Bierz to co ci sie podoba ;)

 

Pod wzgledem budowy sa to repliki podobne wiec wydaje mi sie ze beda niewielkie roznice w tym jak sie guna trzyma, w sumie nie mialem w rece USP ale wydaje mi sie ze rozni sie on tylko tym ze jest krotszy ;)

Link to post
Share on other sites

...ale wymusza stosowanie cięższych(więc i droższych) kulek 0,25 (tymczasem USP dobrze strzela na 0,2)

 

USP jest też imho mniej zabawkowy/plastikowy – szary zamek i mniejsze rozmiary sprawiają wrażenie bardziej dopracowanego/większej ilości detali.

 

Przeczytał dokładnie recenzje każdego z 2 modeli i będziesz wszystko wiedział…

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecał bardziej socoma (posiadam) chociażby ze względu na długą linię celowania, więc lepszą celność. Co prawda ma niepomalowane przyrządy celownicze, ale to można samemu zrobić (ja tak zrobiłem). Poza tym świetnie daje radę z kulkami 0,25, na otwartym terenie można nim całkiem nieźle powalczyć. Dłonie mam raczej przeciętne i u mnie leży świetnie :) ogólnie jestem z niego bardziej niż bardzo zadowolony. Gdyby był troche cięższy, miał na przykład metalowy zamek byłby PERFECT :!:

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam USP, jest bardzo fajną i ladną bronią. Zasięg ma dobry jak na sprezyne, dobrze lezy w lapie, moim zdaniem swietnie nadaje sie jako bron dodatkowa. Jestem bardzo zadowolony z niego i naprawde doradzam ci zebys kupil sobie USP, po za tym SACOM jest za duzy, a USP idealnie miesci sie w mojej kabuzre w kamizelce. :)

 

[ Dodano: 14 Kwi 2006 14:44 ]

Aha jedyną rzeczą co mnie denerwuje to to ze mi lata lupa i jak potrząsne pistoletem to brzęczy, nie wiem czy to jest tak u wszystkich, ale moze u mnie sie tak trafilo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...