Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

no sklep rewelacyjny , sprzedają i sprzedają no fajnie, paczki do ludzi trafiają a takie drobiazgi jak brak serwisu i oszukiwanie klienta to tylko drobiazgi . Ludzie K.... WA Mać ! ten temat nie jest od nabijania postów , jak uważacie że wysłanie zamówienia to wszystko na co możecie liczyć za swoją kase to fajnie, nie gadam z Wami, ale chociasz nie zaśmiecajcie forum mówiąc jak to fajnie poczta działa bo zamówiłem i dostałem . Pogadamy jak coś Wam się Spier.....li a w MG powiedzą Wam że to niemożliwe albo że to nie podlega gwarancji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuloksonie' date=' a czytaleś poprzednie posty? Wnioskuję, że nie. W MG serwis nie istnieje, sposób traktowania ludzi dochodzących swych praw jest poniżej wszelkiej krytyki. Dlatego sklep nie jest polecany...[/quote']

 

A czy ty przeczytałeś mój nik?Skomentowałem tylko zawarta z nimi tranzakcję i widocznie zrobiłem wielki grzech kupując u nich.Jeżeli moja pozytywna opinia o tym sklepie jakoś Cię razi to przepraszam.Nie napisałem nic o serwisie bo nie miałem z nim nigdy nic do czynienia,ale sądząc po "wrażeniach" innych to faktycznie nie jest on najlepszy(albo go nie ma jak napisałeś).

 

A co do tego,że coś ma mi się "spierd...." to nie znaczy,że będe to odsyłać do slepu,chociaż faktycznie serwis powinien być serwisem,wnioskując z wypowiedzi innych...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak od siebie chciałem dodac. (moze było)

 

Panowie z Machinegun, sledzą ten wątek dość intensywnie i na bierząco, wstawili mi kiedys do maila wycinek z mojego posta tutaj pisanego, i objasnienie dlaczego przez moja wypowiedz mnie nie obsłużą :P

Link to post
Share on other sites

Jak widzę wątek żyje mimo, że dawno tu nie zaglądałem. Widzę też, że wielbicieli zrealizowanych zamówień przybywa. Poczekajmy - jak zamówione repliki zaczną się sypać, przybędzie "wielbicieli" serwisu i uprzejmej obsługi.

:lol:

Link to post
Share on other sites

Też zamawaiłem m15 a4 z ca i brońmi doszła po 3ech dniach ale ładowaraka mi nie pasowała. Wiedziałem że z nimi cieżko będzie się dogabać o darmowy zwrot i że na to szkoda mojego czasu. Więc wiecie co zrobiłem? Znalazłem 2 wejścia od kompa męskie i żeńskie i pszylutowałem do baterji i do ładowarki i działa jak cholera. ale Wiem że oni w w balona robią więc więcej nic od nich nie wciągam.

Link to post
Share on other sites

sam mam mieszane uczucia - zakupilem u nich replike - byla dobra cena i tyle - jak cos sie zacznie walic to gdzie wysle? moze nigdzie. pierwsza replike kupilem na taiwangun, sypala sie czesto, ich serwis coz... jest ale czy dobry? moja replika nim zostala wzieta na warsztat to 14 dni i kolejne w naprawie - bylo tego pare razy/m4a1/ z mp5 milem podobne problemy ale serwis jej nie zobaczyl. moja replika/m4a1/ po kolejnej ustercepojechala do super serwisu asgshop i co.... miesiac lezala u nich bo sa inne wazniejsze repliki - co to za serwis... wiec pytam sie ktory serwis jest dobry? tam gdzie kumpel sie zna na czesciach, na replikach itd... bo kazdy sklep zawsze bedzie kulal na serwisie i to nie tylko asg czy tez komputery sprzet agd... itd a cos na ten temat wiem...

jak JOPJ napisal uprzejmosc obslugi itd. ja na razie nie moge narzekac na jakies zle zachowanie z ich strony i oceniam narazie pozytywnie. komus sie nie podoba niech zrobi krucjate....

Link to post
Share on other sites
ReMeK napisał:

Panowie z Machinegun, sledzą ten wątek dość intensywnie i na bierząco

 

 

Jesli czytaja to przyjemnej lektury  

 

Czytają zamiast naprawiać - to wiele wyjaśnia.

 

 

jak JOPJ napisal uprzejmosc obslugi itd. ja na razie nie moge narzekac na jakies zle zachowanie z ich strony i oceniam narazie pozytywnie. komus sie nie podoba niech zrobi krucjate....

 

A myslaleś, że może dzięki temu, że ktoś robi krucjatę - ty masz przynajmniej tę miłą obsłgę?

Link to post
Share on other sites
Znalazłem 2 wejścia od kompa męskie i żeńskie i pszylutowałem do baterji i do ładowarki i działa jak cholera.

 

Pytanie jak dlugo... 8O 8O 8O

 

pojechala do super serwisu asgshop i co.... miesiac lezala u nich bo sa inne wazniejsze repliki - co to za serwis...

 

Obowiazuje kolejnosc oddania repliki. To ze sa oblegani to nie ich wina.

Link to post
Share on other sites

mam zamiar wyslac moje SR4 SRC/STII na serwis do machineguna bo nie wiem co sie w nim zrąbało, przegląd co jest zepsute jest tam niby za darmo chyba jako w jedynym serwisie, płącisię ponoć tylko za naprawe. To tak wszystko ładnie wygląda czy macie jakieś wątpliwości?? czy ich serwis jest dobry czy może znacie lepszE??

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do fali "wielbicieli" i piewców prawdziwej twarzy machin`a.

Po bezskutecznym (dwukrotnym) żądaniu wymiany części, w ramach gwarancji (stwierdzili "naturalne zużycie, więc odpłatne), replikę wysłałem do konkurencyjnego serwisu. Tam stwierdzono posiadanie przeze mnie mocy 290 fps - kupiłem z 360fps`ami!

Różnica wynikła z zastosowanych, legendarnych już tutaj podkładek na tłoku.

Oprócz tego że podkładki się zużyły (giwere użytkuję około 6 miesięcy), to przy okazji jeszcze nadmiernie obciążyły (i zużyły) inne części - tłok, cylinder i takie tam. Koszt wymiany ponad 300 PLN. I tyle.

Powodzenia dla wierzących w czystość inntencji i sprawny serwis machin`a.

Link to post
Share on other sites

Trzy słow do ojca prowadzącego...

witam wszystkich

teraz wam powiem co i jak na temat sklepu machinegun.pl - nie mają dokładnych opisów -np bateria jakas tam pasuje do ak-47 , beta, i cos tam jeszcze Ale głownym punktem jest to, że nie ma firmy - więc jezeli nie będzie pasowac do mojego ak-47 od cymy to im odsyłam i Apropp odsyłki kasujemy za wysyłke tyle ile oni kasują czyli 50zł za wysłanie nawet piorytetem za 9 zł przez firme dhl kosztuje 24 zł na terenie całego kraju a oni liczą 55. Mniejsza o to powrocmy do głównego tematu. Jeżeli sklep nie chce oddac pieniędzy to zgłaszamy sprawe do policji, że zostaliśmy oszukani i okradzieni przez firme machingun.pl - jezeli kwota bateri przekracza 200zł to mozemy podac firme do sądu - i napewno ja tak postąpie. NIe ma szczypania sie z oszustami military.pl po wysłaniu do nich pisma o tym ze podam ich do sądu -(bo nie naprawili repliki w ciągu dwóch tygodni) oddali mi nową. I co mnie najbardziej interesuje to czy ktos na tym forum kiedykolwiek podał sklep internetowy z asg do sądu lub straszył pismem.

 

Kolega wyzej został równiez oszukany - więc prosze zrobi skan pulpitu znaleźć kilku świadkow - wiem czasem gra jest nie warta świeczki dla ktorych ale jak tak podchodzicie do sprawy ze nie chcecie odzyskac własnych cięzko zarobionch pieniędzy

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
...Kolega wyzej został równiez oszukany - więc prosze zrobi skan pulpitu znaleźć kilku świadkow - wiem czasem gra jest nie warta świeczki dla ktorych ale jak tak podchodzicie do sprawy ze nie chcecie odzyskac własnych cięzko zarobionch pieniędzy...

 

Pewnie masz rację - co do pozywania do sądu - kwota powyżej 250 PLN traktowana jest jako przestępstwo i rozpatrywana przez Sądy Rejonowe, kwota poniżej 200 PLN przez Sądy Grodzkie (właściwe miejscowo dla osoby pozywającej, czyli nas). Jak widzisz mam świadomość rozwiązań prawnych w tej materii (po części to moja praca), nie ukrywam że myślałem nad tym. Jednak muszę przyznać że po otrzymaniu repliki serwisowanej u konkurencji, tak fantastycznie działa, że nie mam zamiaru jej oddawać. :D

Także przebolałem tą stratę.

 

Oddawałem nie raz zakupiony towar - nigdy nie było problemów.

 

Gratuluje i podziwiam siłę przebicia w serwisie MG :)

Link to post
Share on other sites

Jaki jest "tuning" mg to się już niejeden przekonał. Pewnie, że serwis i sprzedaż to dwie różne rzeczy i ktoś może byc w 100% zadowolony; ale prawda jest taka, że i z przesyłkami dają ciała.

Pakują wrażliwe części w miekkie opakowania i ogólnie "oszczędzają" na przesyłkach ile tylko sie da; choć płacić trzeba za przesyłkę sporo [zwłaszcza kurierską].

Niejednokrotnie zamówione towary przychodziły uszkodzone, wygięte itp.

A taki np asg shop nie ma problemu z porządnym i bezpiecznym zapakowaniem produktu; niezależnie, czy kupowałem replikę czy też części do tuningu.

Takie olewackie podejście mg nie jest niczym nowym.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...