Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o kupno częsci magazynków luf itp to wszystko wporzo. Przesylka doszla na drugi dzień od złożenia zamówienia za co + i byla bdb zabezpieczona.

 

Tak wiec jeśli chodzi o pojedyncze częsci to polecam bo ceny na prawdę sa konkurencyjne. :killer: ;-)

Edited by lukasz
Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popieram! To byłoby ostateczne chyba zamknięcie tej irytującej historii... ZAMKNIJMY TEN TEMAT!! URAAAA!!!!

 

P.S. Szalony Jacku Piracie - myślę, że sklep, który oferuje 10 replik (w sumie, w tym pięć krótkich gaziaków), może spokojnie liczyć na miano sklepu upadłego. Czas działać jak Super Moderator powinien!

 

P.P.S. Myślę, że to co spotkało mg powinno być nauczką dla innych sklepów. Klient jednak też się liczy w biznesie, nie tylko niskie ceny i duży wybór... Dlatego, jako widownia igrzysk, żądna krwi pokazuję kciuk skierowany w dół!

Edited by tigh
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Dlatego, jako widownia igrzysk, żądna krwi pokazuję kciuk skierowany w dół!

A ja zawsze myślałem że to rola jakiegoś wyższego człowieka:P

Tak na serio to ktoś z okolic kołobrzegu(40km) będzie coś tam kupował w niedalekiej przyszłości?

Czemu ustalili sobie mnimalna wartość zamówienia to 400zł? Stuff przez to im wolniej schodzi, a im chyba zależy na szybkości. Wysłałem do nich meila z prośbą o odbiór osobisty a oni że tylko powyżej 1500zł. Aż mi oczy na wierzch wywaliło. O co chodzi?

Link to post
Share on other sites

I to by było na tyle ...

 

Kilka słów podsumowania...

 

Kilka lat temu kiedy to w Polsce airsoft był jeszcze mało popularny, Classic Army to była nowość na miarę dzisiejszych "chińczyków", królowały dwa sklepy FireArms i TommyGun ... życie płynęło spokojnie ceny stockowych karabinków Maruii oscylowały ok 1700 zł ... aż tu nagle szok ! Z nikąd pojawia się MachineGun - nadzieja polskiego airsoftu... wchodzi mocno ... ceny spadają o kilkaset złotych... Dotychczas wiodące sklepy zarzucają mu dumping ... i wróżą "długo nie pociągnie","to na pewno chwilowa promocja". Jednak On ciągle się trzyma... i co najlepsze dla nas utrzymuje niskie ceny... pozostałym sklepom nic innego nie pozostało jak obniżyć swoje ceny... i jak się wkrótce okazało to nie MachineGun padł a owe sklepy...

 

MachineGun cieszy się sporym uznaniem, zyskuje sporo klientów jednak coś się złego musiało wydarzyć ... powstaje czarna lista klientów - tych Panów nie obsługujemy, serwis zaczyna szwankować, pojawiają się dziwaczne metody upgreadu i tak pomału MachineGun stacza się na dno ...

 

Na szczęście w międzyczasie pojawiło się kilku śmiałków, którzy postanowili zaistnieć na rynku ASG i dziś możemy się cieszyć innymi znakomitymi sklepami ASG, który miejmy nadzieje nie stoczą się tak jak MG.

 

KONIEC HISTORII

 

P.S. Dziękuję załodze MG za to co zrobili dla polskiego airsoftu, szkoda że tak się to skończyło...

 

Wypominki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...