Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majówka z Airsoft'em 2006. Borne Sulinowo


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. W terminie 29 kwietnia - 1 maja rusza impreza pod nazwą "Majówka z Airsoft'em", jest to otwarty zlot sympatyków ASG, który odbędzie się na terenie "Zlotowiska" w Bornem Sulinowie.

 

Wszystkie szczegóły związane ze zlotem znajdziecie pod adresem:

 

http://www.ghostrecon.fora.pl/viewforum.ph...bebb8876555be99

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Grupa STReFA była tylko 1 dzień na zlocie (niedziela). Mi się bardzo podobało. Dobra organizacja, 3 scenariusze (byliśmy tylko na dwóch), które były dość proste, przez co fajnie się grało. Oznakowanie drużyn to dobry pomysł, nie było wątpliwości kto jest kto.

 

Bigos i sponsorzy były miłym dodatkiem.

 

W sumie bawiłem się lepiej niż na sierpniowym zlocie, ale to moje osobiste odczucie ;)

 

Do zobaczenia ponownie w Bornym.

Link to post
Share on other sites

Byliśmy bite trzy dni.

Wspaniała biwakowa atmosfera. Jedyny mankament to pogoda, ale organizatorzy atrakcjami nadrobili deszczowe niewygody.

Scenariusze fajne, dobrze dobrane do liczby uczestników (ok. 70 osóB). Mankamentem tutaj była czarna ekipa terminatorów, którzy jednak szybko opuścili impreze, dzięki czemu rozgrywki były dobrą zabawą.

Dziękujemy organizatorom za impreze i z miłą chęcią wpadniemy jeszcze raz. Zawarliśmy dużo znajomości i doświadczenia którymi wszyscy chętnie się dzielili, na pewno przydadzą się każdemu.

Link to post
Share on other sites

No macie racje panowie pogoda nie dopisała :] Czasem tak bywa pozdrawiam wszystkich co odwiedzili majówke. Do zobaczenia

 

[ Dodano: 02 Maj 2006 18:11 ]

Dodaję jeszcze że foty znajdą się niebawem i będa dostepne dla każdego :]

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna majówka!

Wbrew obawom Decybel i grupa go wspierająca dała radę!

Tradycyjnie nie będę sadził długaśnej prozy. Tylko plusy i minusy.

 

Plusy:

+ Dobre scenariusze (szkoda że ten agent zginął zanim dostarczył namiary na generała :) )

 

+ Scenariusze wykorzystywały dużą, jeśli nie całą dostępną przestrzeń zlotowiska

 

+ Przygotowane mapy/materiały na potrzeby scenariusza. Niby nic ale świetnie pomaga planować działania. (Może dla niektórych to norma, ale ja na strzelaniach spotykam się z tym rzadko)

 

+ Jeszcze nie widziałem żeby ktoś rozdał tyle replik na zlocie, akcent niewątpliwie podnoszący morale wśród uczestników 

 

+ Pełne wsparcie pomocowo-techniczne u Decybela. Co bym nie potrzebował to się zaraz znajdowało. Przewidział chyba wszystkie problemy jakie mogły wyniknąć. Jak dla mnie duży plus.

 

 

Minusy:

 

- Pogoda. To jest akurat niezależne od organizatorów ale to był ten element który sprawił że morale moje i zielonych chłopaków z 5-tej kompanii zostało złamane…

 

- Decybel, wydaje mi się że robiłeś za długie przerwy pomiędzy scenariuszami. Możliwe że takie tempo było podyktowane pod uczestników którzy siedzieli w Bornym cztery lub więcej dni (pewnie jeszcze siedzą  ) i nie śpieszyli się aż tak do strzelania, ale mnie denerwują takie dłużyzny

 

 

Jeszcze wynikło kilka osobistych tragedii typu buty które pozostawiłem w nocy na zewnątrz żeby wyschły, a nad ranem zaczęło lać i miałem buty pełne wody, to że zgubiłem moje uvexy, zatrułem się kiełbachą (moją z domu, nie zlotową), wyziębiłem się tak że już pierwszego dnia musiałem leki wcinać – potem było już tylko gorzej, gorączka i bolące zatoki… Że nie wspomnę o skręconej kostce... Ale wrażenia były super. A doświadczenia pogodowe które każą być przygotowanym na wszystko na pewno zaprocentują w niedługim czasie...

 

P.S. Niech sie ujawni ten maniak któy stopił czekoladę na swoim bucie nad ogniem, wiszę mu browara za wytrzymałość :)

 

EDIT: Skopana interpunkcja pod MS Officem

Link to post
Share on other sites
Jeszcze wynikło kilka osobistych tragedii typu buty które pozostawiłem w nocy na zewnątrz żeby wyschły' date=' a nad ranem zaczęło lać i miałem buty pełne wody, to że zgubiłem moje uvexy, zatrułem się kiełbachą (moją z domu, nie zlotową), wyziębiłem się tak że już pierwszego dnia musiałem leki wcinać – potem było już tylko gorzej, gorączka i bolące zatoki… Że nie wspomnę o skręconej kostce... [/quote']

wojna to pieklo

8)

Link to post
Share on other sites

Wielkie pozdro dla Decybela i dla wszystkich ludzi którzy postarali sie o to,aby nasz pobyt w Bornym był przyjemny i ciekawy.Co ja sie bede rozpisywał,po prostu pytanie brzmi:KIEDY NASTEPNA IMPREZA,DECYBEL???

Link to post
Share on other sites

Heh chłopaki, aż miło się czyta :) A Borne i teren zlotowiska jest dostępny dla grup ASG: 25h/dobę, 8 dni w tygodniu i 366 dni w roku. W końcu ten teren jest wydzierżawiony przez Stowarzyszenie Miłośników militarnej Historii Bornego, współorganizatora Zlotu Pojazdów Militarnych w Bornem no i w imieniu Stowarzyszenia swoim i Rudej :) zapraszam w sierpniu na zlot. ( A ja to ten koleś co miał głupią minę jak Decybel wręczył replikę kałacha przy ognisku :) )

Link to post
Share on other sites

Dzieki dla tych ktorzy przyjechali :D:D nastepna impreza Tomaszowo :D:D:D:D:D:!!!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dodano: 03 Maj 2006 15:03 ]

Ps. Ślimak i Ruda pozdro widzimy sie na pojazdach w sierpiu na bank- Alex Formacja LEgion Polkowice :]

Link to post
Share on other sites

Super impreza, troche pogoda nie dopisała ale tego się nie wybiera ;) Nigdy nie zapomnę tego desantu z ZIŁa :D

Pozdro dla wszystkich uczestników i wielkie podziękowania dla organizatorów

- Sayan - RPG7 LUBIN

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem kloleów z ekipy) pogoda była GIT :] Zlocik GIT :] Żarełko GIT :] Scenario troszkę niedopracowany ale ogólnie GIT ( podobały mi się strzelanki w przerwach ) Ludzie (no faktycznie z wyjątkiem terrminaotore) GIT :] Nasze fotki będzie można oglądać na forum .::CnnCmm::. -----> www.cnncmm.prv.pl

Pozdrowienia dla Decybela i ogólnie wszystkich maniaków bioroących udzieł w manewrach na Borneo. :twisted: : :twisted: :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fajne! Nawet "Maciek Truskaweczka" (tak mój synek nazywa Matiza) jest na fotkach :lol: . Ach te klymaty :D

Acha! Z Hydeparku niedługo zniknie, więc wklejam to tu.

Marten jest z Piły i na czas sobotniego wypadu do Bornego podczepił się pod nasz kołobrzeski G.R.O.T. Oto kilka fotek z soboty, bo tylko tyle (niestety) byliśmy :( http://asg.martenn.freehost.pl/

Na ostatnim zdjęciu :D autor zdjęć.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...