Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika jest lepszym wyborem?


Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące replik dla początkujących, mam na myśli repliki Specny z serii Flex, oraz repliki Double eagle z mosfetem.

Moje pytanie jest takie, czy replika Flex z mosfetem x-asr się lepiej sprawdzi niż to DE? Bo jak patrzyłem na recenzje, to wychodziło, że w gearboxach obu replik są podobne części.

Więc tak naprawdę to moje pytanie odnosi się do mosfetu x-asr i F.C systems.

Bo ogólnie to chyba są to repliki na podobnym poziomie wykonania i ceny.

Link to post
Share on other sites

Zacznij od tego czy chcesz replikę z kompozytu czy metalu. Flex to kompozyt, de jak dobrze kojarzę, są w obu opcjach. W mojej ocenie gate jest lepszej jakości i na tym polu bije fc, jednak oba są mosfetami niskobudżetowymi o podobnych możliwościach i przy głębszych modyfikacjach możesz stanąć przed decyzją o wrzuceniu lepszego mosfetu. Cała reszta jest, jak napisałeś, na podobnym poziomie wykonania.

Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, Huba_lbn napisał:

Jaki masz budżet?
Masz jakieś konkretne modele do porównania?
Moim zdaniem Specna jest trochę lepsza w środku, ale DE ma sporo lepszy mosfet. Z zewnątrz to samo.
Najtańsze DE to 600 zł.
Jest w ogóle Specna Flex z mosfetem?

Jeżeli chodzi o budżet to do ok.700zł

A modele no to jakiś z serii flex  to np. F03 z M-lockiem, a z DE to spodobał mi się M916G z takim nowoczesnym designem.

A z tym Mosfetem to miałem na myśli to że teraz gunfire ma taką ofertę, że do dowolnej zakupionej repliki montują układ x-asr który wtedy jest tańszy niż by go odzielnie kupić. No i w cenie tego układu jest zawarty montaż.

Edited by Dżądrek_753
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...