Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyber Gun Colt M4A1 Bax AEG


Recommended Posts

Taki temat juz byl :ściana: jeden z userow wypowiedzial sie na temat tego guna,z zaznaczeniem ze nie on go kupil.Ogolnie z jego opisu mozna wywnioskowac ze ten gun to chłam totalny-magazynek z plastiku,z widocznymi śrubkami,chwiejna lufa z tego co pamiętam,za duzy gearbox-w związku z czym producent zroibł dziurke w body -tak jakby nie mogl tego geara inaczej skonstrowac :roll: ,bylo jescze pare innych wad,ale teraz sobie nie przypomne.Ogolnie nie polecalbym.

Link to post
Share on other sites

Miałem go w ręku w military w Sopocie i jakoś aż tak rażących wrażeń nie miałem... Fakt plastik ale jakos mi w ręku nie trzeszczał. Przyznaje, ze tylko macałem a nie strzelałem może tu różnica?

Ten bax oprócz regulacji obu skosnych kierunków jeszcze dodatkowo ma w tym gunie regulację calym hopupem prawo lewo. Ciekawe co?

Link to post
Share on other sites

Jak kulke znosi Ci w bok, to sobie wyregulujesz i jest git :D

 

Strzelałem z tego dzisiaj - prędkość wylotowa podobna do stocka TM (uwaga! mierzone na oko - dwa guny obok siebie i strzelamy jednocześnie do dwóch celó w tej samej odległości).

Skupienie całkiem niezłe, nie ma dużego rozrzutu.

Niestety zasięg jakiś nie tego, albo BAX kijowo działa albo nie był wyregulowany. Niestety nie mieliśmy za bardzo czasu na dokładniejsze pomiary i regulację BAXa. Ja chyba jednak wybrałbym zamiast tego SRC 325FPS i dokupił zębatki. CG ma penisową sprawę z magami - pasuję tylko te plastiki od CG. Ostatnio kolega kupił sobie MidCapa i mu nie wchodził do gniazda w m4 CG i się z nim zamieniłem na HiCapa od sprężynowego m4 CG. Bo sprężynka i AEG CG mają takie same magi.

Link to post
Share on other sites

Zapomnieliście wziąć pod uwagę wzmocniony GB który spokojnie można tuningowac do okolic 120 m/s nie martwiąc się o bebechy (stalowe zębatki, solidny silnik), dynks do zwalniania sprężyny (co prawda w dość dziwnym miejscu ale zawsze), hmm "chwiejna lufa" nie zauważyłem, z magami może być jak np w ICS-ie z magami Stara trzeba dobrze kopnąć z półobrotu i wszystko działa ok :mrgreen: Plastik/ABS co kolwiek by to nie było jest OK nie trzeszczy, nie wygina się.

 

Wg mnie (tym bardziej teraz promocja w military 699PLNa) to sprzęt na poziomie ICSa tyle że w stocku mocniejszy o te kilkadziesiąt fpsów.

 

To chyba tyle co można o nim napisać na podstawie danych producenta + dłuuuugie macanie w sklepie :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Jak kopniesz w maga z półobrotu to czeka Cię wymiana body :lol: Po prostu w CG gniazdo magazynka jest tak cholernie ciasne, że nic poza magami CG do niego nie wejdzie. No i magi CG mają znacznie wyższy "dzióbek"-podajnik kulek, więc zwykły mag prawdopodobnie by ich nie podawał. Ja w każdym razie wolałbym SyRyCy :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...