Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adapter do propanu?


Recommended Posts

nie bylo w wyszukiwarce na slowo adapter reaguje tylko moj temat chyba ze nie pojawilo sie to slowo w co watpie

 

TT: zna ktos wymairy bo zeby je zebrac musialbym najpierw kupic adapter a troche to bez sensu :D moze inaczej jaki jest wymiar zaworka w m broni a jaki wymiar gwintu na butli

Link to post
Share on other sites

na allegro tego jest dosc duzo ale nie chce mi sie szukac :język:

Nawet gdyby, plyna z tego oszczednosci wiec nie mow "nie usmiecha mi sie" bo to tak, jakbym powiedzial ze mi sie usmiecha wydawac 2 razy wiecej za ta sama porcje gazu...Propan, MAPP i inne ruskie badziewie to dobra sprawa...

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, te adaptery sa zdecydowanie za drogie. Kazdy wie jak sa zbudowane i jak dzialaja...Toz to rozbuj w biały dzień/ciemna noc! To zwykla nasadny przytrzymujaca trzpien ktory wypychane jest przez sprezyne...Az zal **** zciska :evil:

Link to post
Share on other sites

heh znajomy tokarz powiedzial ze sie tego nie podejmie :D a to peszek przeceiz t tylko 2 elementy moge zamiescic schmat adapter2pv.th.gif

 

no fakt troche roboty by bylo nie mam jeszcze ywmiarow jak ktos cos bedzie wiedzial to prosze o dopiski

Link to post
Share on other sites

dzieki ci bardzo przedstawie to tokarzowi i zobaczymy co powie chociaz widze tu duzo wymiarow ktore nie mam pojecia co oznaczaja :D moze dla niego to bedzie jasniejsze :D

 

[ Dodano: Pon 01 Maj, 2006 ]

nie widze tez uszczelek zadnych ale widocznie nie trzeba

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

witam, przedstawiałem ten rysunek tokarzowi, powiedział że z częściami nie będzie problemu, tylko że w adapterze jest DZIURKA (którą przelatuje gaz) i takiego otworu nie da się zrobić na tokarce :cry: ma ktoś jakieś doświadczenia w jaki sposób wywiercić ten otwór?

Link to post
Share on other sites

Witam

Jak ktos chce mam do oddania "adapter" mnie nie jest juz potrzebny, nie nabija maga super dokladnie ale da sie to obejsc (lub z tym zyc).

Aha i nie polecam stosowanie propanu jak masz plastikowa komore hopsiup :)

 

jak cos to mail michnowicz@interia.pl

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Nom, bo u mnie w socomie nie ma problemu ale kumple maja rugery i zamiast kule powypluwali gumki hopup (oczywiscie nie odrazu :) )

A poza tym doswiadczeni koledzi taz tak mowili :), ale ich nie sluchalem, przekonalem sie na cudzej skórze :D

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

mam patent na reduktory do butli z propanem.

końcówke i sprężynke adaptuje z butli od gg.

przewiercam ją na wylot boszne otwory zalewam cyną za pomocą lutownicy.

wkładam do zaworka w butli z propanem i jazda.

fotki prześle na poczte. osoby zainteresowane prosze o kontakt przemoelektryk@interia.pl

czas wykonania takiego reduktora metodą małego jasia to około 15 min.

potrzebne materjałyto:

-wiertło 1,6mm

-lutownica cyna i kalafonia

-drobny papier ścierny (kawałek)

-pusta butla po GG (sam zaworek)

witam ponownie, pare osób wzieło mój pomysł i to działa!

przesłałem dziś do jednego z naszych kolegów fotki mojego reduktorka i

reduktora kupnego razem z rysunkami i wymiarami,

fotki niebawem na forum.prosze o cierpliwość.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...