Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

magazynek do G36 a M16 - rozmiary


Recommended Posts

Dokładnych wymiarów maga do M16 nie znam (już takich nie mam), ale magazynki do G36 (7cmx3cmx17 cm) są większe, a poza tym mają elementy do łączenia więc ładownica musi być odpowiednio większa.

 

Moim zdaniem magazynki będą pasować.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Popieram kolege. Do podwojnej ladownicy zmiescisz 3 magi od Mki ale tez zalezy jakies firmy jest ta ladownica. Rozmiarowo roznica jest znaczna tzn g36 sa wieksze ale zastanawia mnie dlaczego nie szukac oryginalnej ladownicy do mki a kombinowac z g ???

Link to post
Share on other sites

Żeby uprzedzić pytanie, nie mam flecktarna. Ładownica do g36 powinna być od środka jak najbardziej płaska (żadnych wystających elementów, lamówiek itd) by podczas wyciągania magazynek się o nie nie zaczepiał. Przy ładownicy do m16, nie ma to takiego znaczenia, gdyż te magazynki nie mają wystających elementów.

Link to post
Share on other sites

Ja mam magi od eMki CA:

Rozmiar stopki: 2cm x 6,5cm

Wysokość 16cm

 

Podejrzewam jednak,że magazynki od eMek innych firm np. ICS będą dłuższe o jakieś circa 2cm.

 

Ponieważ 2 spakietowane magazynki od G36 mieszczą się w potrójnej ładownicy do M16 (ALICE), to wnioskuję, że 3 magi od eMki zmieszczą się w podwójnej od G36.

 

Kurcze, jakie to błyskotliwe! (autoironia :wink: )

 

Pozdrawiam i dobranoc!

 

EDIT: literówki... późno już....

Link to post
Share on other sites

A moze magi od H&K G3, u nas koledzy posiadajacy emki wlasnie z takich kozystaja. Jesli chodzi o ladownice do "emek" we flcktarnie to gdzies to widzialem. Polecam www.asmc.de tam dokonujemy zakupow i jest kupa roznych dziwnych wynalazkow a jesli chdzi o temat zakupu to tez chetnie pomoge.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...