Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Israel Eagle czy Beretta M92F [UHC]


Recommended Posts

Jako, że chyba nikt nie ma Glocka 17 z UHC, aby mógł go naprawić - kupię coś nowego.

 

Ogólnie wybrałem dwa pistolety, jak w temacie:

Eagle: http://www.tajgun.pl/?prod=12&cat=9

Beretta: http://www.tajgun.pl/?prod=7&cat=9

 

Nie jestem fanem militariów (narazie ;) ), więc nie zależy mi na wiernym odwzorowaniu oryginału, dlatego też nie biorę pod uwagę rzeczy typu firmowe znaczy, czy napisy "Made In Taiwan". Na osiągi to nie wpływa. Natomiast pewnym wyznacznikiem jest ogólny wygląd i tutaj Eagle dużo bardziej podoba mi się od Beretty (większy, cięższy).

 

Jednak chciałbym, aby może ktoś kto miał, powiedział conieco o tych dwóch modelach, jak wyglądają ich osiągi, awaryjność. To ma być pistolet na początek zabawy z ASG, więc nie chciałbym się mocno zrazić do tego, ale też jeżeli się nei sposoba, to żeby za dużo kasy nie wtopić.

 

Będę wdzięczny za jakieś konkretne rady :)

Link to post
Share on other sites

Po Israel Eagle nie spodziewaj się zbyt wiele pod względem wyglądu – jest duuuży, nawet ciężki <jak dla mnie zalety>, ale jego wygląd jest do duszy, samplastic, koli w oczy, aż boli. Jeżeli chcesz kupić guna dla wyglądu, czy na „ścianę” to go odradzam, ale jak dla osiągów, celności i wytrzymałość to jest on godny polecenia. Mój egzemplarz mam już prawie 3 lata i do niedawna działał poprawnie <pożyczyłem go kumplowi na strzelance i chyba gumka hop-up’a się starła bo zasięg spadł z 25 do 12 metrów <liczone na „oko”>

Czemu ten post post jest w dziale z tanimi?? Raczej guny które podałeś do tanich nie należą…

:|

Link to post
Share on other sites

Miałem eagla , mam berette

 

Eagle

+Niezniszczalność!Miałem go przez 2 lata i dopiero po 2 latach pękł cylinder jednak za grosze kupiłem nowy w tajgunie

+Duży magazynek jak na pistolecik

-Plastikowość

-skręcany śróbkami

 

Beretta

+Osiągi minimalnie gorsze niż w eaglu - przez krótszą lufe

+Łatwo rozbieralna

+Magazynek trochę mniejszy 22 kulki

+Ładne to to

-Kruchość zamka!!!!!!!!!!!!

mam taka dziure że widac sprężynę tłok i cylinder

-Awaryjność

widziałem takie 3 beretty i każda miała jakąś awarie

 

Ja bym wzioł Eagla - snajperka wśród pistoletów :P

Czemu go ciągle nie mam? potrzebowałem na boczną czegoś mniejszego to się z kumplem zamieniłem :P

 

ps. no właśnie czemu ten post jest w tanich

Link to post
Share on other sites

kajak, jesli chodzi o kwestię wyglądu, to opisałem jak na to patrzę ;)

wurst, fajne porównanie :)

 

Widzę, że jak narazie przewaga Eagla i to duża... i pewnie go kupię, ale może jeszcze ktoś się wypowie. Wam dziękuję bardzo za info :)

 

A jeszcze pytanie: z jakich kulek strzelacie i jakimi jakie osiągi (celność/zasięg) można osiągnąć? No i - jak pistolet radzi sobie w terenie otwartym, gdzie jakiś wiaterek zawiewa?

 

A jeśli chodzi o umieszczenie posta, przepraszam najmocniej, ale jak widzicie jestem tutaj nowy i nie bardzo wiem co to są "tanie" a które to są "droższe" repliki - proszę więc moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu :)

 

updt: chciałem wysłać PW do moderatora, ale coś jest nie tak z mechanizmem forum, po po kliknięciu w "Wyślij PW" odsyła mnie do strony głównej portalu...

Link to post
Share on other sites

fiedotow , dzięki dzięki. To Tobie chciałem własnie PW wysłać, ale jak napisałem... nie dało rady. I jeszcz raz sorki za niewłaściwy dział ;)

 

ps. mnie to proszę nigdzie nie przenosić, mi tutaj dobrze :P

Link to post
Share on other sites

Ja mam deserta juz ze " lata i gdyby nie bardzo madery pomysl rozebrania go dziqlqlby normalnie,teraz cos sie spsolo(zasieg na kulkach 0,20= 10m)Tak wiec nigdy go nie rozkrecaj! Pisales we masz problem z glockiem 17 UHC.Tak sie sklada ze go mam wiec w czym problem?

Sory za pisownie ale nadaje z Francji...

Link to post
Share on other sites

sprzedalem niedawno tego deserta i zamowilem beretke. jak juz ktos wspomnial strasznie plastikowy wyglad, moim zdaniem jest tez za duzy i nie wygodnie troszke z nim latac... beretka super lezy w lapie i moim zdaniem osiagami nie odstaje o deserta...

ja bym bral na twoim miejscu beretke :wink:

Link to post
Share on other sites

No, to po zakupie. Padło na Israel Eagle :) Fakt, jest duuuuży, aż tak ciężki nie jest, nie da się ukryć, że plastikowy aż do bólu (tutaj Beretta była po prostu piękna). Ładuje się przyejmnie, strzela nawet cicho.

 

Jednak co mnie ciekawi... w pudełku była nalepka "HopUp 0.12g" a wszyscy piszą, że jemu najlepiej pakować 0.2g? To jak to jest? Ja narazie kupiłem 0.12g (innych nie mieli) no i jednak je znosi i w górę lecą...

 

Aha, swoją drogą kupowałęm w Tajgunie i zostałem niemiło zaskoczony: cena w sklepie interetowym 70zł, cena na miejscu... 84zł. Argumentacja sprzedawcy "Koszt prowadzenia tego sklepu, jest droższy niż sklepu internetowego, więc cena jest większa" - chyba sam nie do końca wierzył w to co mówi :? Ale że kupowałem razem ze znajomym, to na jednym spuścił te 14zł...

Link to post
Share on other sites
strzela nawet cicho.

 

a nie sadzisz ze ten dzwiek wystrzalu jest strasznie denny? :wink:

 

co do kulek to z 0,12 daj se spokoj. kupuj 0,20g, po prostu dalej lataja...

 

mysle ze 84zl to zdecydwanie za duzo, ja sprzedalem swojego za 50zl w bardzo dobrym stanie, za 80zl moglbys znalezc np. socoma mk23 tm, a osiagi ma o wiele lepsze niz de.

Link to post
Share on other sites

No fakt... dźwięk trochę kiczowaty :)

 

Co do kulek jak pisałem - nie mieli :| Mieli tylko 0.25g, ale to chyba już za duże na tego guna.

 

Co do ceny... no cóż, za pół roku go sprzedam i kupię coś innego pewnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak długo go już masz i ile tam na oko wywaliłes kulek bo to pewnie problem z hop up'em??

Ja też mam tego DE dwa lata i tez to mialem poprostu hop up sie wytarł. A tak poza tym to DE ma fabrycznie hop up ustawiony na kulki 0.12g więc nie ma co się dziwić, że po pewnym czasie osiągi są coraz gorsze. Ja w swoim wymieniłem gumke hop up na taką jak jest w berettce od UHC a tam jest ustawiona na kulki 0.2g i do tej pory nie ma żadnych problemów z zasięgiem. Teraz strzela nawet lepiej niz na samym początku.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...