Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To napewno była KJW, mam HFC i nie raz zaliczyła glebe i to z niemałej wysokości i tylko rysy łapie :P. Pozatym ten kumpel co mu beretta pękła niechce sprzedać, mechanizmu kurkowego (niestety kumpel rozbierał i pogubił części) a słyszałem że jst kompatybilny HFC z KJW.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Ukesu, tym bardziej, że kupił swoją Berette ode mnie :D

 

Kontsrukcja HFC jest pancerna, imho dużo ładniej prezentuje się niż KJW (miałem obie na raz w ręce), blowback pięknie kopie, a kolor oliwkowy nadaje jej pięknego wyglądu.

 

Autentycznie miałem łzy w oczach, kiedy ostatni raz moją przestrzeliłem i pakowałem do pudełka :( Niestety byla mi potrzebna kasa, ale kiedyś znowu ją sobie kupie :D

Link to post
Share on other sites
Hah, napisze Wam, że jednemu koleżce ten "Full Metal" pękł kiedy upadł, on nie miał najmniejszej ryski, a body Beretty złamało się w pół.

 

która z tych to ten "full metal" jest http://taiwangun.com/?str=category&catId=2...f1ff6252950b3d7 ? :| :| :|

 

 

ps

Autentycznie miałem łzy w oczach, kiedy ostatni raz moją przestrzeliłem i pakowałem do pudełka

 

aż sam sie wzruszyłem lol :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie ja testowalem ostatnio Berette HFC i Berette (nową z regulowanym HU) KJW!

Niestety Beretta HFC przegrala z KJW ! Beretta KJW okazala sie bardziej nie zawodna! podczas testu wystrzelalem jak i z HFC tak i KJW jednorazowo 2500 sztuk amunicji !Odrazu nadmienie że użylem swojej ulubionej nie zacinającej się stalowej amunicji 6mm ! Obydwa pistolety byly nowe dopiero wyjete z pudlek !Teperatura otoczenia 26 stopni na plusie.

Beretta HFC- po odaniu 30strzalów zaczla szaleć zamek nie zawsze robil poprawny ruch do tylu dwa mocne strzaly i nastepne jak chcial raz mocno raz wolno, magazynki nie zawsze poprawnie podawaly amunicje , odnotowalem 3 zaciecia ale z winy zlego podawania gazu przez dysze nie wiem czy magazynka czy tą plastikową w zamku! Najwiekszy minus to zaduży luz miedzy szkieletem a zamkiem co odrazu ujawnilo sie obtarciami lufy zewnetrznej przez zamek! I czym to teraz zabezpieczyć pomalować :?

Beretta KJW - regulowany HU ,wieksza waga od HFC bardzo dobre spasowanie zamka wzgledem chwytu zero luzu po zrzuceniu zamka, i co mnie ucieszylo najbardziej szybszy Blow Back ,glosniejsze metaliczne strzaly,za każdym strzalem taki sam ruch zamka bardzo szybki! Bardziej celna na dystasie 15metrów!!

Teraz najważniejsze zero zacieć podczas testu!! :)

Jedyny minus to farba pokrwająca pistolet nie budzi zaufania! I nie wiadono jak bedzie z magazynkami -czy bedą szczelne!

Ja Wybralem Berette KJW i już kupilem do niej stalową lufe 6.01mm firmy PDI ale testy na tej lufie opisze dopiero 30Listopada!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie potrzebuje waszej pomocy w trapiącym mnie temacie!

Czy w nowych berettach KJW full metal już z regulowanym HU , macie kurek nie pomalowany na kolor szkieletu i chwytu???

Bo w moim modelu jest taki surowy czarny, ale nie polakierowany farbą ???

I nie wiem czy mam może wybrakowany model Beretty KJW??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam Berette M9 "Full Metal" KJW od jakiegoś roku (tą bez regulowanego Hop Upu) i jestem z niej ogólnie zadowolony. Body wykonane BD bebechy też nieźle. Jedyne co mnie z deka denerwuje to kiepska farba, która szybko się ściera. No i przy niskich temperaturach mag syfonuje:(. Ale uważam, że jest to spluwa godna polecenia dla amatorów jak i starych wyjadaczy.

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Serwus ,Panowie dziś przetestowałem lufe stalową 6.01mm firmy PDI zainstalowaną w berecie KJW, odrazu powiem że ta lufa nie pasowała do beretty KJW miała frezy dostosowane do berett TM,HFC!!!!

Ale zakład obróbka skrawaniem załatwiła sprawe alagancko ! I to za jedyne 15zł! Powracając do tematu ekstremalnej lufy 6.01mm, jak zwykle magazynki naładowałem propanem i swoją ulubioną stalową amunicją 0.88g,testowałem broń w pomieszczeniu teperatura otoczenia 25stopni na plusie .

Pierwsze strzały tarcza ustawiona na 10 metrach , strzelam i słychać bardzo mocny pogłos wystrzału ! Nie dziwi mnie to ciśnienie podczas strzału jest w tej lufie maksymalne! Na 10 metrach pocisków podczas strzelania nie widze gołym okiem ! Jestem pozytywnie zaskoczony nie tylko ja żona też! Teraz skupienie - Panowie jest piękne tam gdzie celuje tam trafia pocisk!! Pod koniec ciśnienia gazu w magu dopiero pokazują się odskoki trafień na tarczy! Podczas testu wystrzelałem 300szt amunicji 0.88g! Po razłożeniu broni kontrola przewodu wewnętrznego lufy PDI , Panowie gładź przwodu lufy nie naruszona w najmniejszym stopniu!

Na koniec powiem jedno nie żałuje wydanych 33$ na lufę stalową 6.01mm firmy PDI

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie warto

moja po zużyciu 1,5 butli gazu nadaje sie wyłącznie do remontu. 2 trwałe uszkodzenia nabyte same z siebie... dziękuję. + jedno sam uszkodziłem ale to autentycznie była pułapka. zrobiono ten pistolet tak żeby jeszcze jak sie zepsuje użytkownik miał nauczkę żeby niezaglądać do środka:(

Link to post
Share on other sites

Nosferatu ciekaw jestem co ty z tą berettą robileś????

Ja swoją non stop rozbieram i coś tam poprawiam, i nic sie nie psuje!

A w sobote robie test na zmeczenie -cala butla propanu plus 3000 tysące pocisków stalowych ! Mam zamiar wywalić wszystko co będe mieć na stanie do puszek ,ulubionych tarcz -kartongips,butli!

Oczywiście w poniedzialek napisze czy coś sie psuje !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Otóż odkręciłem jedną okładzinę chwytu I TO BYŁ MÓJ BŁĄD dlatego że pod nią znajdowało sie coś w rodzaju druciko-spinaczo-sprężynki, w każdym razie zadaniem tej części było "dopychanie" szyny spustowej tak by owa w trakcie pociągania za spust zachaczała o dźwignię której to uruchomienie sprawia że pistolet oddaje strzał. Więc ten oto "dopychacz" wystrzelił gdzieś w pokój nawet tego niezauważyłem znalazłem go przypadkiem klika dni później. ALE Nawet posiadając tą część niejestem w stanie zrobić tak by działał jak na początku tzn. pistolet czasem strzeli czasem nie zależy to od tego czy szyna spustowa chwyci tą dźwignie częściej wystrzeli ale czasem nie, i jest to skrajnie irytujące. PO COŚ TAM WOGLE ZAGLĄDAŁ- spyta ktoś. Ano dlatego że w trakcie strzału mój pistolet "wypluwa" magazynek. Przyczyn tego zachowania szukałem w blokadzie magazynka do której to usiłowałem sie dostać. Szczerze powiedziawszy chce sprzedać ten pistolet. w całości albo może na części, niewiem w każdym razie albo będzie drogą ozdobą albo zwróci mi sie część kosztów albo będę kombinował i przerobie go na broń ostrą :twisted:

 

Dodam że oprócz wymienionych wad stan nówka sztuken wystrzeliłem z niej pół butli gazu w warunkach domowych

Link to post
Share on other sites

Ja tam podejrzewam, że oprócz regulacji Hop-up to tylko sprężyne wymienili na mocniejszą i dodali tu i uwdzie trochę więcej stali żeby była cięższa. A wszystko po to żeby móc sprzedać to jako nowość. Ale i tak się opłaca bo jest to rewelacyjna repliczka, pomijając że jest tańsza od poprzedniczki.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witajcie.

Mam berette elite 1a full metal kjw i mi się strasznie zapiaszczyła na ostatniej strzelance. Wszystko dokładnie przedmuchałem kompresorem, wyczyściłem, nasmarowałem porządnym smarem ale niestety powietrze nie wystarczyło żeby wyczyścić blokadę spustu. Ktoś wie jak się bezpiecznie dostać do jej środka żeby porzednie wyczyścić? Straszcie wkurzający ten odgłos piachu...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie.....

zacznę od tego, że gdyby ktoś znalazł maga do berettki na poligonie w Rembertowie to dajcie znać.

Ale wracając do pytania....

czy magazynki TM pasują bez problemu do Beretta M9 Full Metal KJW ? Co prawda dragon7 wspominał już wcześniej że coś jest nie tak, ale czy to reguła? Potrzebuję dokupić maga w związku z jego utratą, dość pilna sprawa bo okazyjnie mam możliwość zdobycia od TM takowego ale nie wiem czy na pewno będzie działać cacy. Będę bardzo wdzięczny za szybka odpowiedź.

POZDRAWIAM

:uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...