Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aluminiowa, łożyskowana głowica tłoka - co gdzie i jak...?


Recommended Posts

Zamiast kombinować zadam pytanie: Aluminiowa głowica, do tego podkładki, łożysko kulkowe... Z pewnością dla wielu z Was to najzwyklejszy banał, dlatego tuż przed wymianą tłoka/głowicy wolałbym się dowiedzieć jak to dokładnie zamontować. Zastanawia mnie samo łożysko... Po cholerę ma ono siedzieć i ... gdzie w ogóle? -ot takie laickie pytanka, na które rad będę znaleźć odpowiedzi

 

pozdr.

 

osa

Link to post
Share on other sites

I o to chodziło - dzięks. PRzy okazji - sporo części to pewnie czysty śmiech dla wprawnego tokarza. Nikt na WMASGu nie myślał o tym, żeby zlikwidować zjawiska typu 30 PLN za głupie podkładki, tyleż samo za łożyska... No... chyba że chodzi o to, aby nie spier*.*lić rynku :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

A ja mam przed sobą głowice tłoka deep fire.

Chciałem złożyć to na sucho bez tłoka i jadę tak głowica+podkładka+koronka+tulejka+śrubka i co. Śrubka wchodzi w głowicę a się w nią nie wkręca po prostu jest za mała, ale jagby dać większą śrubkę (tzn o większej średnicy) co by się ładnie wkręciła w głowicę to nie zmieści się w tulejce.

Pierwszy raz mam taką głowicę w rękach i się zastanawiam czy cis źle robie czy to coś samo do siebie nie pasuje czyli jakiś badziew mam może to czegoś brakuje??

 

Panowie POMOCY!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...