Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie broni = CG M6 Black Eagle


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

militarius nie nic nie smarowałem fakt chodzi dość "ciężko" w najbliższym czasie przesmaruję i wtedy się zobaczy :)

hpim45425re.th.jpg

 

MŁODY_ŚWIESTA poczekaj troszkę aż skończę :) Jutro dojdzi ejeszcze kawałek farby :) w innym trzecim kolorze no i docelowo "ubranko" ale to dopiero jak bedzie luneta :)

 

Jeszcze pytanko, jakie kulki thor_ uważasz, że będą najrozsądniejsze do stockowej wersji... 0,25g?

 

Strzelam z 0.25g i myślę że do stocka sa najlepsze

Link to post
Share on other sites

Mi też to malowanie się średnio podoba, miejmy nadzieję, że idzie na to jeszcze jedna warstwa farby w jakimś ciemniejszym odcieniu...

 

Jeszcze pytanko, jakie kulki thor_ uważasz, że będą najrozsądniejsze do stockowej wersji... 0,25g?

Link to post
Share on other sites

Kuźwa jak wy się znacie na malowaniu. Penis nie ma być ładne na być skuteczne. Mi się podoba kolory ładnie przechodzą nie ma ostrych lini i cała sylwetka została bardzo dobrze rozbita karabin wygląda na połowe mniejszy niż jest. O TO CHODZI! .... LAMKI ;) Pozdrawiam..

 

PS. Tak mówie bo sam mam penisowo;) Ale skutecznie.

http://img338.imageshack.us/img338/9835/ka...rabing353gl.jpg

Link to post
Share on other sites

To dodam tyle że dążę do czegoś takiego:

 

abg3ya.th.jpg

 

Jutro powinno się "skończyć" malowanie.

 

Poza tym zupełnie oddzielną sprawą jest "uszycie" ubranka na M6 z którego w zasadzie ma wystawać tylko lufa. Ale to na przyszłość czyli na nadmiar czasu, i materiałów.

 

[ Dodano: Wto 09 Maj, 2006 ]

hpim45690af.th.jpg hpim45700eb.th.jpg

 

hpim45716kc.th.jpg hpim45723fc.th.jpg

 

hpim45771hk.th.jpg hpim45785yx.th.jpg

 

hpim45795am.th.jpg hpim45801wf.th.jpg]

 

To kilka zdjęć z „terenu” a za chwilę wrzucę zdjęcia samej M6.

Link to post
Share on other sites

Moja opinia: kolory są dobre, ale jeśli chcesz z tym włazić do lasu, to musisz psiknąć czymś troche ciemniejszym te jasno/żółte miejsca. (wiadomo, że nie da się zrobić kamuflarzu na każdy typ terenu, ale to już kolory zależą od typu miejsc na strzelania).

Link to post
Share on other sites

Sprawdzić się sprawdzi, bo kolory są dosyć dobrze dobrane, jednak ten kolor jasno/żółty (według zdjęć !) wydaje mi się zbyt jasny na tereny leśne. Łąki i polany wypalone od słońca tak, las raczej nie. Dla kontrastu zostawił bym ten żółty, ale zabarwił go jeszcze jakimś troszke ciemniejszym kolorem. Wtedy wydaje mi się, że efekt był by najlepszy.

Link to post
Share on other sites

Panie Grabarz właśnie że nie !!! :mrgreen: Efekt natrysku aerografem czy w moim przypadku sprayem jest najlepiej rozmywającym jakiekolwiek kontury WŁAŚNIE DZIĘKI TEMU ŻE NIE MA KRAWĘDZI.

 

Już nic nie będę poprawiał poza dorobieniem "ciucha" na karabinek :)

 

Jak się nie sprawdzi to wtedy się pobawię w zmiany kolorów :)

 

 

edit : ort i literówki :) dzięi KosiarA za cytat dzięi niemu się poprawiłem :)

Link to post
Share on other sites

No nieviem,jesli bende koloroval i ja.musze se jeszte zastanovit,no v zadnym vypadku nie te mojom optike bo ta kostovala 4000koron cz.

to jakichztam 530 zlatych.

Pienkne to bendesz mial,no zdale mi se,ze tie lakiery bardzo blyszczom

jesli nie mialesz dat matove lakiery,no jest metoda,ze przed zaschnientem

se ten lakier przepoleruje mokrom handrom,nieviem jak se to po polsku,mozno,mokrom chustkom.I on zmatnieje i nieblyszczi.

Kto chce videt jak ja jom sobie urobilem,nech napisze maila na

jiri.rucky@tiscali.cz

 

I kto bende chtial tom optike to moge zalatvit -no moze ist jeste cosz nizej

moze 500zl.

Link to post
Share on other sites

jesli mieszkacie w miescie duzym to macie pwenie cos takiego jak skateshop.Tam mozecie kupic dobre farby-montany.Ja nimi mialowalem akurat nie m6 a m16 ale efekt fajny.POlecam zieleń-khaki oraz wyblakłe brązy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
ale chyba wziołes zbyt jasny braz i zbyt jasną zielen (chodzi o ten z pierwszych zdjec) ' date=' takie są troche mdłe[/quote']

To jest tak, jak z malowaniem mojego pięknego M4 BOYi :F.

Wszyscy mówili, że kolba jest niebieska, gdzy naprawdę była zielona :?. Tak to jest ze zdjęciami, Biorąc poprawkę na różnicę odcieni, myślę, że Thor_ wybrał dobre kolory. Ot :D

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

A mi się to malowanie tak średniawo podoba, jeśli byloby dobracowane troszkę bardziej (więcej ciemniejszych kolorów albo troszeczke inne kąty tych prawie pionowych lini) to byloby naprawde fajnie

Link to post
Share on other sites

A mnei się tez nie podoba (to apropo :

A mi się to malowanie tak średniawo podoba' date=' jeśli byloby dobracowane troszkę bardziej (więcej ciemniejszych kolorów albo troszeczke inne kąty tych prawie pionowych lini) to byloby naprawde fajnie[/quote'] )

 

Ale nie ma byc ładne ani fajne tylko ma działać. Szkoda że czołgów nie malują metalikami i nie robią na nich Viperowskich pasów fajnie by wyglądały... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

jak zwykle się czepiasz moich wypowiedzi :D ty tylko byla moja opinia, a chodziło mi o to, że można to roszke jeszcze poprawić. A dla mnie fajnie znaczy tez i efektywnie :) wiec nie bierz tego do siebie. jak bede mial jak to umieszcze foto mojej zabawki co ją pomalowałem wedłóg przepisu ktory też krytykowałeś.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...