Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S system


Recommended Posts

Jak narazie według mnie to najlepsza replika jaką uzytkowałem ( z posrod mp5, m4 , aug , sig itp itp ) wykonanie na 5/6, wszystko idelanie dopasowane, brak chwiejnej lufy, jedyne co to nalezy zabezpieczyć wszystkie srobki od szyn itp luzują się z czasem. Posiadam ją już 9 miesięcy i nic sie jeszcze nie stało zadnych pęknięć itp

 

Jak dostane holografike to wzuce fotki.

 

[ Dodano: Wto Maj 09, 2006 11:03 pm ]

dsc039766ec.th.jpg

dsc039792ln.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Oczywiście recenzji nie przeoczyłem tworząc temat. Nie wiem czy widzicie, ale pod koniec większości recenzji jest dopisek ze model użyczyła nam do testów firma xxx. Co dla mnie w praktyce oznacza ze nie był on testowany na dłuższą metę i owszem taka recenzja jest bardzo wartościowa bo przyznam ze jest dobra ale nie pomaga ocenić jak model sprawuje się po pewnym dłuższym czasie i jakie mogą w nim wystąpić awarie ewentualnie zniszczenia. Poza tym kilka subiektywnych opinii pomaga później wybrać także nie jęczeć mi tu ze temat nie potrzebny :twisted: :wink:

Link to post
Share on other sites

Mam s-system od sierpnia ubiegłego roku i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Zasięg jak w stockowych CA(min. cylinder typu 0 w standardzie), po założeniu preclufy skupienie godne pozazdroszczenia:). Chwiejna lufa u mnie wystąpiła ale naprawienie tego to była kwestia kawałka szmatki i dokręcenia kilku śrubek. Również w moim modelu śrubki lubią się luzować. Wadą może być to że w grip'ie mieści się tylko najmniejsza bateria. Ja po prostu założyłem na lufe ładownice z kamizelki i teraz nie mam już tego problemu.Jakość palstików jest bardzo wyskoa, nawet po 9 miesiącach ludzie dalej czasem pytają "czy to jest metal", nie występuję tu problem "błyszczącego plastiku" Ogólnie musze przyznać że s-system przerósł moje oczekiwania:).Polecam

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem zadowolony z karabinka. Mam go jakieś 5 miesięcy i efektu chwiejnej lufy również nie doświadczyłem. Jedyna rzeczą , która mi trochę nie odpowiada jest za krótki ris na dole (ale daje rade 8) ). Ogólnie polecam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam replikę od niedawna i jestem bardzo zadowolony... Dobry zasięg, ciężka (co ja akurat lubię), bardzo dobrze wykonana (zero luzów, niedokładności, nic nie trzeszczy)... A najbardziej zadziwił mnie metal. Jest taki chropowaty, szorstki, po prostu cudowny. Plastik jakością nie odbiega... Też zrobiony na chropowaty i moim zdaniem jest to świetne. Nic się nie błyszczy i nie świeci.

Do tego bardzo ładny dźwięk strzału ;)

Przydaję się zawieszenie taktyczne, ponieważ S'ka jest dosyć ciężka i po paru godzinach biegania, dobrze jest zawiesić swobodnie replikę...

Ogromnym minusem jest to że mieści się tylko 600mah (w przypadku Ni-Cd) :(... Ale posiadanie dwóch baterii załatwia sprawę.

 

Jak ktoś chce mogę umieścić fotki, ale nie mam żadnych dodatkowych bajerów przy replice (narazie) ;).

 

 

Pozdrawiam,

Rosomak.

 

 

EDIT: W takim razie fotki będą rano. Już jest ciemno i fotki wychodzą mi b. złej jakości...

Link to post
Share on other sites

Hehe na Bj system ? surefire ? millennium ? taniej ?

 

http://cgi.ebay.com/SUREFIRE-M900A-Millenn...1QQcmdZViewItem

 

http://cgi.ebay.com/Surefire-M900A-Millenn...1QQcmdZViewItem :)

 

U producenta (surefire.com)

M910A - jedyne 543$

M900AB - 610$

M910AB - 610$

 

P.S. Latarka z Zdięcia (o ile to surefire) to jest to M900A...

Dziwi mnie troche montaz QD... W M910AB jest QD... a ten na zdięciu to M910AB na 100% nie jest.

 

[ Dodano: Sob Cze 10, 2006 1:11 pm ]

a w BJ-u jak juz bardzo chcesz tą latarke kupić, to przygotuj sobie około 2000zł na M910A , na M900/10 AB z 2200zł (+- 200zł).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...