Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 6 months later...

Hej. Męczę się z moim PDW Boyi juz ponad tydzień i nic. Problem polega na tym że albo strzeli normalnie, albo strzeli na sucho (jak by sie kulki skończyły, chociaż są i mag podaje ok) albo znowu lecą dwie kulki na raz z lufy. Troszeczkę się w tym orientuje, sprawdzałem na wszelakie sposoby i dalej nic nie mogę zdziałać. na początku wymieniłem komory hu (ze Classic army na stockową boyi) = to samo. Zmieniłem także gumki dalej to samo. Magazynek podaje dobrze, ale także sprawdziłem na innym i jest to samo. Replika jest full stock w tym momencie, nic nie rozbierane, plomby na gb no i takie cuda odchodzą z nią. Tracę juz do tego cierpliwość powoli. Nie mam pojęcia od czego to moze być. podpiłowałem trochę ten język blokujący kulki w magu, żeby miały łatwiej wychodzić, podpiłowałem także rowek w dźwigni która dociska dystanser, żeby byłu ustawiony na całkowite 0 (wcześniej gdy było 0 to i tak minimalnie dociskał), wymieniłem te komory i cały czas nic. Zastanawiam sie czy może nie jest to wina dyszy (tej rurki co się rusza i wchodzi do komory hu). W moim drugim karabinku, AK74 tez od boyi jest tak ustawiona że jak jest w stanie spoczynku (sprężyna głowna w gb na maxa rozciagnięta - po prostu przed wystrzałem lub po nim) to lekko tylko wchodzi do komory, tak że nie blokuje wejścia kulkom z maga. W tym PDW jest ustawiona tak, że zasłąnia około połowę tej dziury przez którą przedostaja się kulki. Jak wy macie w swoich emkach/ też tak samo? w sumie to stockowa częsć to dla czego miało by nie banglać? a i jeszcze myślałem o tej sprężynie co wchodzi na lufę i ma za zadanie dociskać komorę do gb. moze zamiast tego zrobić tak żeby tą komorę odciskała od tej lufy zamiast dociskała? prosiłbym o jakieś rady i pomoc od tych którzy cos bd wiedzieć na ten temat i którym cos takiego sie juz działo w przeszlosci. pozdro

Link to post
Share on other sites

Za dużo rzeczy może być nie tak przy takich objawach:

 

 

-sprawdź czy dysza sztywno siedzi na głowicy cylindra. Powinna poruszać się tylko w przód i w tył. Jeśli delikatnie do góry io na dół, to znaczy, że krzywo wchodzi do komory i się nie uszczelnia z gumką, albo wręcz blokuje kulke i podczas nastepnego cyklu wpychane są dwie kulki do komory (szczególnike wystepuje to na auto. Na singlu strzela normalnie)

-sprawdź czy nie masz pękniętego popychacza.

-sprawdź sprężynkę popychacza

-sprawdź czy antyreversal blokuje zebatke silnikową. Jeśli nie to może mieć pękniętą sprężynkę.

-jeśli zmieniłeś batkę na mocniejszą, może być konieczne założenie opóźniacza popychacza na zębatkę tłokową

- i wiele innyc rzeczy jak gumka hop up, komora, dystanser itd

Link to post
Share on other sites

Wina komory i gumki. Jeszcze raz załóż dobrze gumke aby kołnierz miał idealne koło i głęboko wchodził w komorę.

Nawierć niewielkie wgłębienie w komorze .Wiertło 6mm wkładasz w komorę w otwór gdzie podawane sa kulki z maga i delikatnie nawiercasz.

Moze być wina również samej gumki i tu raczej zmiana na inna firmę.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

dziś odkryłem że gdy replikę przekręcę "do góry nogami" to strzela ok i nie ma żadnych pustych strzałów itd. nie mam już w ogóle pomysłów czego to może byc wina, włożyłem ostatnio inną lufę z komorą do tego i nic nie zmieniło, gumka mag komora lufa, wymieniałem i nic.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...