Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przerobka z AK47S na SVD Dragunov TIGER


Recommended Posts

Na mojich stronach bede daval serial o przerobce AK na SVD.

Jezeli ktosz ma jusz jakiesz doswiadcenie,to piste.

Vsistko bede na zdientiach na www.mojesbirka.wz.cz

Stan dotychczasovy jest taki.

Kupilem z WGC plastikovy set na SVD TIGR. Kupilem AK47 s kolbou i potem spravdilem i vidze,ze tylna czenst u AK47-S jest zkosona jak kolba,to kupilem jeszte AK 47-S. Z wgc kupilem koncuvke plomieniovom na SVD DRAGUNOVA. Teraz mi ide ta plytka na boku broni do przymocovanija optiky. Optike mam,jaka bende mi se podobala.

Rurke mam INOX dokladnom 6.04mm tej mam 3t. v 6m.Chyba vystarczi.

Trzeba bede utoczyt lufe i vszystko dat do kupy.

Mozete dat jakiesz dorady.

Link to post
Share on other sites

Jura jeśli dobrze pamiętam to Dragunov ma dłużsą lufę od ak 47 a już na pewno od aksu, znaczy od ak 47-s. Więc powinieneś i ten temat rozwiązać, a dokładnie lufe zewnętrzną. Nie wiem jak z zamiennością zespołów celowniczych, ale chyba nie są takie same. a z koleii metalowa (stalowa) lufa zewnętrzna może być zbyt ciężka (znów nie wiem jakie jest mocowanie w AK). Jak znajde jakies fotki na temat to dam znać, ale lepiej sam poszukaj co i jak.

 

A i najlepsza rada jakiej moge udzielić. Jeśli masz jakieś elementy do pokrycia lakierniczego, to oddawaj je do malowania proszkowego :wink: a wtedy wytrzymaja znacznie dłużej niz malowane lakierem w sprayu lub natryskowo no i znacznie trudniej uszkodzić taką powłokę.

Link to post
Share on other sites

Nie chcialbym martwic Jury, ale konkretnie rzecz biorac, to AK47 nie da sie przerobic na SWD (ani na Tigra), gdyz sa to kompletnie rozne konstrukcje, nie majace w ogole elementow wspolnych. Po zalozeniu swd-podobnych plastikow i dluzszej lufy mozna uzyskac co najwyzej jakies kuriozum udajace SWD, ale na pewno nie bedzie to replika.

 

Juz predzej mozna przerobic AK47 na Wiepra... :wink:

Link to post
Share on other sites

Tak to vie kazdy ze z AK nieda se dokladne zrobit SVD,no bardzo zblizona replika. Naved WGC sprzedajom set do takej pezerobki i jest bardzo drogi u nas kostuje 2000zl.

Co dotyczi lufy,jak vnentrznej,tak zevnentrznej,jak pisalem mam INOX 6.04 trobeczki v 6m i mam tego 3t. I zevnentrznom lufe potrafi z 16mm tromki gruboscane zrobit kazdy slosarz i vszistkie elementy na lufje se dajom zdiont i dat na drugom dluzsom. I ostatnie,co se ¨dotycze lakovania,niebede lakierovat,mam chemiczne czarnienie original,jak pravdive bronie.

Vszistko bede rozpisane na mojich stronach.

Piste vszistko,co by mi moglo pomoct v przerobce.

Moje stony to

www.mojesbirka.wz.cz

Link to post
Share on other sites

Zastava niejest Rumunska,ale Jugoslovianska.i jest krutsza i ma pelnom kolbe,trosecke sersom niesz AK.Rumunski jest ROMAK i ma set drevniany.Ja bede robil kopie Dragunov TIGER,s czarnom plastikovom kolbom.Jest ona kupiona v WGC na DRAGUNOV.

Zobacz moje strony

www.mojesbirka.wz.cz

jest viencej typov tego tygra ,zobacz produkcije IZMASCH.

Link to post
Share on other sites

Jak zauvazyli ste,mam 4x original magazynek SVD Dragunov. Kolega ma zrobiony Dragunov z konverzijnego setu z WGC i ma to zrobione tak,ze magazynek jest ubrany po miejsce,jak by byl zasunienty i jest przymocovany napevno. Spodek u original magazynku jest mozno otvorzyt i jest vynienta sprenzyna i gurna koncova blacha.Do magazynku vtloczi se naboj-patrona do shotguna na 30,lub ile tam kuli i vypodlozi se ze by byl vtloczony do podavanja kuli i magazynek se otviera i zakryva zdola. Jest ale nievygodne,ze magazynek zostaje zavse przymocovany,ale i to by moglo se jakosz zrobit,trzeby vyprobovat ,mam cztery metalove magazynki i pile do metali mam takze.

Link to post
Share on other sites

Czy można w polsce dostac kolbe od dragunova zeby przyczepic do kałacha ?? bo tez mam na mysle wlasnie taką przeróbke 8)

 

To jest bardzo podobne : http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...c6cbc77e4d214b4

 

do tego jeszcze kolba od dragunova i cos z przodu pokombinowac i spoko wyglad,tylko osiagi slabe ... :roll: ale cos bym wymyslil

 

Oto moja pierwsza przymiarka, (narazie w photoshopie) :

dragunov9dl.th.jpg dragunov21fa.th.jpg

 

Edit: kolbe bede mial wystrugana na zamówienie :)

Link to post
Share on other sites

Przesunąc magazynek do przodu i nie wydłużać aż tak masakrycznie lufy do tego kolbę skądś zdobyć i może wyjdzie SVD Para.

 

[ Dodano: 11 Cze 2006 00:02 ]

Tak poza tym SVD Para ma składaną kolbę więc AKMs będzie dobrze pasował.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sou nove zdientja jak postemouje praca. Jesli mate ktosz jakisz pomysl,jak najlepjej teraz postempovat piste.

Teraz bendom mi potrzebne rozmiary lufy. Jaka dokladna dlugost miendzy dolnoum obkladinom i przodkiem lufy lub celovnikem i jaka dlugoszt od gasovej rurki do przodnej muchy i co dalej.

www.mojesbirka.wz.cz

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jura, widziałeś może tego nowego pseudo-Dragunowa z Chin? Jakby się uparł, to można go wykorzystać na części zamienne, w końcu jest kolba, jest lufa... Co prawda koniec końców i tak będzie to wyglądać jak ROMAK, a nie normalny Dragunow, ale lepszy rydz niż nic (albo co gorsza dwa kaczory na dokładkę :P).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...