Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co dokupic do M7OO



Recommended Posts

Mam maly dylemat

Wpadlo mi szcesliwie 2OO pln , chce dalej upgradowac moja M7OO i nie wiem naprawde na co sie zdecydowac. Co mi sie najbardziej przyda. Aha, lunete i bulet holdera juz mam.

Poradzicie?

 

PS. kochany moderatorze, wiem ze temat nic nie wnosi, ale poczekaj z wykasowaniem tego choc kilka dni.

Z gory dziekuje

 

 

pps. a moze zonie kwiaty???

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem powinieneś brać dwójnóg. Lufa precyjna nie jest niezbędna a i bez niej osiągi m700 są wysoko zadowalające :) :) za to dwójnóg to bardzo przydatne cholerstwo. Mnie także bardzo by się przydał, ale oczywiście wieczny brak funduszy... :? :wink:

Link to post
Share on other sites

jako bron boczna mam m4 well'sa tzw T'AEG {tani AEG} wiec uwazam ze w zupelnosc wystarczy

 

 

ps. Z duzym zaciekawieniem sledze przebieg ankiety ;} dziekuje wszytskim ktorzy sie w niej wypowiadaja

Link to post
Share on other sites

Bierz preckę. Standardowa lufa M700 ma 6,12mm. Więcej niż w aegach. Ofkorz możesz trafić na lepszy egzemplarz, a poza tym skupienie nawet ze standardu jest niezłe. W końcu strzelasz na jakieś 50-70m, a nie na 300... :)

Link to post
Share on other sites

Wedłóg mnie precka bez dwóch zdań 8)

Ale dwujnóg od razu po tym, ponieważ nadgarstek się szybko męczy.wink:

Hu oczywiście jeżeli można kupić jakis lepszy to jaknajbardziej.

 

Wedłóg mnie najpierw osiągi później bajery typu siatka maskująca.

 

1. Preclufa + HU (zwiększenie celnego zasięgu - podstawa :twisted: )

2. Dwujnóg (Komfort + dokładność)

3. lub 4. Siatka mask. (klimat :wink: + urzyteczność)

4. lub 3. Magazynek (wiadomo :P)

 

Pozdrawiam ! ! !

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

No dobra

Dziekuje wszystkim bioracym udzial w ankiece i za wypowiedzi :)

Mysle ze pora juz wybrac sie do sklepu.

Zdjecia z calego upgradu umieszcze pewnie niebawem w dziale snajperskie, bo jest rubryczka

 

Pozdrawiam

 

Moderatorze- kasujemy :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Dwójnóg jest to strata kasy ..

Jeżeli bawisz się od dłuższego czasu w ASG to wyrabia Ci się ręka i powinieneś miec ją sztywną do celowania :D

 

 

Chłopcze, mimo ostrzeżeń, nadal zaśmiecasz forum bzdurami albo odkopujesz stare tematy. Jeśli nie przestaniesz spamować i nie zaczniesz zachowywać się zgodnie z zasadami forum - Twoje konto zostanie zablokowane.

Edited by Promant
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...