Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SAS WELL gearbox v2 POMOCY !!!


Recommended Posts

Moze ci sie bateria wyladowala ??

 

jakby bateria mu sie wyladowala to by mu sie strzelal bo by nie miala sily naciagnac sprezyny .

mogla wlasnie ci pojsc uszczelka glowicy tloka pojsc albo glowicy cylidra lecz bardziej obstawialbym na uszczelke glowicy tloka . a gdzie go kupowales tego sas'a ??

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
no własnie na airsoftguns.pl = SHIT :/ niewiem co z tym zrobić bo w zasadzie nigdy nie miałem problemu z mechanizmem asg ale mowie o spingach :/

 

Ciekawy nickname :) Drogi Maniaku - zakupiona replika w naszym sklepie posiada gwarancję i oczywiście jej podlega. Napisz email na naszą skrzynkę: bok@airsoftguns.pl - opisz problem, a kompetentna osoba z serwisu poradzi Ci co zrobić lub prześle Ci informacje o procedurze reklamacji.

 

Wpływu na gwarancję nie ma także to, ze zakupiłeś replikę w mega promocji.

 

Czekam na Twój email.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

pawel@airsoftguns.pl

www.AirSoftGuns.pl

 

P.S. Gdyby cokolwiek się popsuło w Twojej replice, część zostanie wymieniona/naprawiona lub też otrzymasz nową broń.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Nie no nie ma co narzekac na nich... ja mam tego samego guna i chyba 2 razy juz byl na naprawie gwarancyjnej... oby dwa razy zostal naprawiony (chociaz nie byly to powazne usterki) i odeslany spowrotem na koszt sklepu... za drugim razem nie dostalem spowrotem ladowarki ale zostala ona doslana takze na koszt sklepu wiec z gwarancja w Airsoftguns.pl nie jest az tak zle ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...