Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka kamizelka do polskiej pantery


Recommended Posts

Czy moglby mi ktos poradzic, jaka bylaby najlepsza kamizelka taktyczna do polskiej panterki?? Chodzi mi glownie o barwy i kieszenie do AK47. Fajnie by tez bylo, gdyby cena byla w miare rozsadna :wink:

 

 

Z gory wielkie dzieki za odpowiedz 8)

Link to post
Share on other sites
Czy moglby mi ktos poradzic' date=' jaka bylaby najlepsza kamizelka taktyczna do polskiej panterki?? Chodzi mi glownie o barwy i kieszenie do AK47. Fajnie by tez bylo, gdyby cena byla w miare rozsadna :wink:

 

 

Z gory wielkie dzieki za odpowiedz 8)[/quote']

 

Boldowac mam? Olivkowa jak najbardziej pasuje, daje rade, i w ogole. Poza tym, 450 zl za kamizelke, a bedzie sie z kulek strzelac. Pedze i lece. Zreszta, to wybor chlopaka. Ja wole zainwestowac w AEG i sprzet do niego. To nie rewia mody.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiscie, temat o kamizelkach byl, jednak nabieralo sie tam roznego rodzaju offtopu [ z kamizelek przeszli do plecakow, z plecakow do czegos innego... ]. Mi tu chodzi o konkretne produkty, ktore sa IDEALNIE stworzone do PANTERKI, nie oliva, nie deserta czy co tam jeszcze jest.

 

Gordy, nie nabijaj na mnie pstow :wink: , mam nadzieje, ze temat nie zostanie zamkniety, sprecyzowalem o co mi chodzi.

 

SouthMan, jedno pytanie odnosnie sklepu Miwo, sciagam cenik i uruchamiam go w Wordzie, ale okazuje sie, ze jest w jakis [ mi nieznany ] sposob zakodowany. Moglbys napisac co z tym fantem zrobic?? :wink:

 

EDIT. Anr: Moja sprawa na co wydaje pieniadze, akurat mi zalezy na oddaniu realizmu. Ponadto napisalem, ze szukam kamizelki w miare optymalnej cenie. Ludzie podaja mi linki, ja sprawdzam, i jestem wdzieczny.

Link to post
Share on other sites

Widzisz AnR... po pierwsze kamizelka Moratexu to nie OW2. Po drugie - co to znaczy w miarę tania? Bo dla mnie kamizelka do 200 pln jest tania. Nie rewia mody powiadasz... zgadzam się... tylko, że widzisz... niektórzy widzą różnicę miedzy kamizelką a kamizelką. Są tacy co mają i trzy. Pożyjesz- zobaczysz :)

Link to post
Share on other sites

Cartman - co masz na mysli mówiąc o Lubawie I i II? Jakoś nie słyszałem o 2 wersjach ich kamizelki.

Co do oporządzenia pasującego do polskiego munduru to są dwie drogi, albo trzymamy sie ściśle realizmu albo "idziemy po bandzie".

Jeśli realizm to wszelkie kamizelki w polską panterę (Lubawa, Ivo-hest, Miwo, Janysport, Konfekcjoner, JMD, NOMA, Moratex)

jeśli dowolność to...... właściwie po co Ci polski mundur do tego. Woodland z jakąkolwiek kamizelką sprawi, że będziesz wyglądał jak OMG Delta lub inny Blackwater :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...