Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR M41 FS z Classic Army


Recommended Posts

  • 1 month later...

No i SAR już jest w moich rączkach . Na pierwszy rzut oka gun wydał sie bardzo mały , spodziewałem się czegoś wielkości G3SG1 , a tutaj mamy giwerke troszke dłuższą od SAS-a , może jakieś 20 cm.

 

Body bardzo ładnie wykonane , matowy elegancki kolor , ogolnie bardzo fajnie sie prezentuje .Jedyne plastikowe elmenty to kolba , chwyt pistoletowy, selektor ognia, oraz osłona wylotu łusek ( no i okłądziny na RIS-ki ) . CA wreszcie zrobiło selektor wydający przyjemny dla ucha "klik" :)

 

Martwią mnie tylko piny trzymające kolbę , nie są one wkręcane jak w TM tylko można je wypchnąć zdecydowanym pchnięciem... oby nie wypadały ;) , aha jeszcze regulator HU chodzi dość luźno i obawiam się rozgerulowywania .

 

Sprawdzimy w akcji , pozdrawiam :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Body bardzo ładnie wykonane , matowy elegancki kolor , ogolnie bardzo fajnie sie prezentuje .Jedyne plastikowe elmenty to kolba , chwyt pistoletowy, selektor ognia, oraz osłona wylotu łusek ( no i okłądziny na RIS-ki ).

 

Jest tam jakieś sensowne miejsce do zamontowania kolimatora, bo górnego RISa nie widać? Jak z celnością?

Link to post
Share on other sites
Jest tam jakieś sensowne miejsce do zamontowania kolimatora, bo górnego RISa nie widać? Jak z celnością?

 

 

Optyke możesz sobie zamontować jak kupisz sobie montarz na body. Co do celności to na wczorajszej strzelance sprawiałsie całkiem nieźle , SAS którego byłem właścicielem wcześniej wymięka przy nim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A jest gdzies wiecej fotek?

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuje na to ze bede meczyl asgshop w srode o ten model.

Moze na Arniesairsoft bedzie jakies review?

Szukalem nie znalazlem. Moze ty podeslesz cos nanteris?

Uzywasz rączki RIS?

Mnie sie wydaje ze od razu ja nabede, po co to dosylanie pozniej.

W zestawie sa tylko dwie okladziny.

Na uzbrojeniu jakiej armi, procz niemieckiej jest ten gun?

 

Edit:

Wlasnie nabylem ta bron. Postaram sie w najblizszym czasie powiedziec cos wiecej, pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Nanteris, czy budowa foregripa ( bo zakładam że body tak ( jest taka sama, jak w G3 gs/1 ? Interesuje mnie własnie ( jako iż moje sg/1 z racji swych gabarytów nie odpowiada mi juz zbytnio ) czy wystarczyło by przełożyć szyny, lufę i rurę od SAR ?

Może ktoś byłby chętny na zamiankę :D. Oczywiście mam długie szyny RIS CA. Śliczniusi ten przód malusi <serduszko>

Link to post
Share on other sites

Z mojego G3 sg/1 TM z TM pozostał mi tylko hop-up, silniczek i uchwyt z nim, reszta to CA. Do do zgodności TM z CA to...wymieniałem w gunie niemal wszystko, kolba stała CA, metal body CA, szyny RIS CA i .. nic z tych cześci do siebie nie pasowało, nie obyło się bez interwencji narzędzi, nie mówiąc już o rurze TM... lo-cap CA za mały ( wypada), real cap stara za duży ( nie włazi bez mocnego dobicia ) - ogółem jaja na szelkach jak za pierwszych CA :D.

Niemniej jednak dziś na raszówce dorwałem SAR-a i tak jak myślałem - absolutnie wszystko od hop-upa do kolby jest identyczne kropka w kropkę ( prócz napisów ) z moim G3 - więc niestety pozostawiono łamliwe "kły" mocujace na body bez zmian. Przy wymiarach SAR'a to jednak nie taki problem jak w ponad metrowym G3. Za to chwali się wymienność częsci z rodzinka G3.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sorki nie mam czasu, jesli chodzi o moje zaprzysiezenie.

 

Narazie powiem tak.

Jesli kupuje sie stockowego, to nie wiem jak mozna biegac z Classicowskim hop-upem. Ja mialem od razu tuning do 370, i musialem wymienic hopup'a bo zasieg mial zblizony do 280 AK47[TM] (ten model slynie z najlepszych hop-upow), co bylo po prostu moja porazka. Wymiany dokonalem podczas serwisowania, gdyz po dwoch strzelankach [dokladnie na DRUGIEJ] poszly styki. Dopisalem w liscie (dolaczylem do gun'a przy wysylaniu) zeby mi wymienili hop-up'a. Teraz wszystko ladnie chodzi, zasieg bajeczny, ale caly czas mam obawy co do stykow i silnika, cos tam jakos tak jakby sie męczyło.

 

P.S tuning wykonał ASGshop, tam tez serwisuje gun'a)

P.S2 Teraz posiadam gumke hop-up (tylko to wymienialem) Guardera

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak, flaki sa takie same.

 

Nie, oprócz hopsiupa i elektyki narazie nie.

Dwa razy przyciął mi się mag [ale to nie awaria karabinu chyba]

i ma problemy z podawaniem kulek na auto.

 

Trudno bedzie mi to ocenic bo mam tuningowanego do :sprawdzonych: 370 FPS.

Mysle jednak ze jest roznica pomiedzy lufa 280mm [sAR] a m15 ktore maja dluzsze lufy. Sadze jednak ze niewielka.

 

Ja tam z zasiegu jestem zadowolony, aczkolwiek wzdycham do mojego stockowego AK47[TM] do ktorego prawdopodobnie wroce :lol: (oczywiscie wezme sie za tuning, nie bede przeciez biegal zamiast z 370, z 280 ) :D

Link to post
Share on other sites

Ja od początku użytkowania SAR-a nie miałem żądnych problemów technicznych !

 

Jedyna rzecz która mnie martwi to taka plastikowa część wewnątrz kolby , która blokuje stopkę , obawiam się że może sie wyłamać , bo przy wkładaniu bateri trzeba dość mocno "kliknąć" by zamknąć kolbe :/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

G3 SG/1 Tm skrzypi na połączeniach foregripa ( który nie klejony po jakichs 2 latach uzytkowania rozpada się sam ). Po zamocowaniu znal body trzeszczy więc nadal ( wewnetrznie nasz abs ik ), po wymianie foregripa na Risy metalowe skrzypienie oczywiście zniknęło. Czy możesz okreslić elementy "skrzypiące skoro SAR ma od początku znal body i foregrip ? Pomoże tylko chyba klejenie "na skałę" choć co tam może skrzypieć ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...