Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR M41 FS z Classic Army


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Czołem Mam tez sara i mam problem cholernik nie podaje kulek w auto an nawet w single . Podgiełem odpowiednio blaszki w magazynku by sztywno siedział ale nadal to samo . Wiecie moze jak rozwiązać ten problem , ja juz powazniwe zastanawiam sie nad kupnem CA33E please help

dzięki za pomoc oraz pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Moim zdaniem hop-up to kompletny niewypał. Pisałem już. Na starcie radzę dokupić gumkę Guardera. Ja sam miałem jeszcze problemy ze stykami. Dwa razy regenerowane, raz wymieniany bezpiecznik. W końcu musiałem wymienić na kompletne nówki, już takie niededykowane pod airsoft, i śmiga.

 

Aktualnie sprzedaje swoją SARnę, kompletnie wzmocnioną, łącznie z częściami GB

(powodem sprzedaży jest po prostu zauroczenie w innym gunie ;) )

Edited by che
Link to post
Share on other sites

dobrze, ze napisales, że chodzi o zauroczenie w innym gunie :D a nie dlatego, że jej nienawidzisz. Ho-upy CA od zawsze, nie należały do najlepszych więc wymiana gumki to podstawa. a z kolbą nie było problemów? słyszałem, że w Taktik rifle ;) często sie łamie...

 

może zmusisz się do napisania dłuuuugieeeej recki? ;D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dobrze, ze napisales, że chodzi o zauroczenie w innym gunie :D a nie dlatego, że jej nienawidzisz. Ho-upy CA od zawsze, nie należały do najlepszych więc wymiana gumki to podstawa. a z kolbą nie było problemów? słyszałem, że w Taktik rifle ;) często sie łamie...

 

może zmusisz się do napisania dłuuuugieeeej recki? ;D

 

Oj. Dalej podoba mi się ten gun ale zaczynam przesiadać się na inne uzbrojenie, i tyle. Problem z Hop-Upem rozwiązałem, tak jak nadmieniłem wcześniej, bardzo prosto. Po prostu wymieniłem gumkę CA na tą od Guardera i pięknie śmiga, nie trzeba się bawić w komory. Nie zmobilizuje się do napisania recki raczej ale pytaj a postaram się odpowiadać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

to moze odświeże temat - mam sara od 2007 r. i jeszcze mnie nie zawiódł, nie chce zapeszyć ale jak dotąd spisuje sie bez zarzutu a nic kompletnie nie wymieniałem.

Jezeli chodzi o trzpienie trzymajace kolbe to radze coś z tym zrobić - w sensie przymocować ( ja owinałem czarna taśmą) bo przy nie wielkim wysiłku można je poprostu wypchnąć i problem gotowy. Karabin ma magazynek na 500 kulek więc nie ma potrzeby zbyt czesto doładowywać, w stoku jakieś 315-320 fps ale i tak dość daleko sieje- ja dokupiłem jeszcze kolimator i szynę , chwyt przedni , tłumik- i całość prezentuje sie rewelacyjnie- nastepnym razem dołącze fotke.

Edited by gorzki77
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...