Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Graber

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. U mnie też najbardziej w porządku. Bez obaw można współpracować z maniakiem :)
 2. Graber

  Cytadela ASG

  W Cytadeli zaopatruje się regularnie cała ekipa Wolnej Kompanii, a każdy komu poleciliśmy sklep nie narzekał na jakiekolwiek niedogodności. Cytadela w naszych oczach to nie jest zwykły sklep, w którym składasz zamówienie, zapłacisz, czekasz 48h i masz towar (przynajmniej wtedy, gdy mieszkasz w Warszawie i masz możliwość zjawienia się tam osobiście). To mała ekipa na prawdę wporząsiu ludzi z dużą wiedzą airsoftową, proklienckim nastawieniem i magazynem dobrych tekstów. Ostatnio często się tam zjawiam i powiem tyle - współczuję wszystkim chłopakom zajobu, który tam mają. Sklep ma po pros
 3. Graber

  SpecShop.pl

  Ode mnie też wielki plus dla tego sklepu za realizację zamówień i podejście do klienta. Starają się jak diabły i ani razu skubańcy mnie nie zawiedli. Szkoda, że nieco ceny u nich poszły w górę na niektóre akcesoria, ale można znaleźć tam dużo ciekawych rzeczy. Porządny sklep!
 4. Graber

  Taiwangun.com

  Chłopaki z Krakmana działają coraz lepiej. Repliki wysyłają w tri miga (ostatnio się pochorowali to było gorzej, ale w końcu to tylko ludzie), na luzie można się porozumieć. Spoko ekipa! Poza tym działa u nich jakiś pożądny program lojalnościowy :) Tylko szkoda, że poznikały u nich repliki CA, bo można było kupić coś naprawdę taniej... Ale i tak polecam!
 5. Witam, Mam pytanie - czy ma ktoś wiedzę nt. kompatybilności tych oto magazynków MAGa z SLR-em od CA? http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3092 Czy po podpięciu magazynka (o ile będzie pasować) kulki są normalnie podawane i nie trzeba np. dopychać z powodu różnicy milimetra czy odstawiać innych kombinacji?
 6. Graber

  Taiwangun.com

  Sklep bardzo dobry. Wszystkie zamówienia zawsze wysyłają na następny dzień :). P.S Dziękuje za wylosowanie mnie w konkursie na M249 :)
 7. Widzę, że już nieco minęło czasu od ostatniego posta. Czy wynikły jakieś nowości w związku z użytkowaniem i ew. awariami M41 FS? czy coś wy6maga po jakims czasie lekkiej wymiany czy odświezenia, itp itd? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...