Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak przymocować cover na hełm ??


Recommended Posts

Kupiłem niedawno cover na hełm i mam taki mały problem że nie wiem jak go przymocować :(

Cover kupiłem taki : http://allegro.pl/item105402287_pokrowiec_...lm_us_army.html

Naciągnąłem go na hełm (wz50 - tylko się nie śmiejcie) i wszystkie wystające kawałki wsadziłem pod ten metalowy pierścień ale to trochę nie wystarcza i trzeba było by to jeszcze jakoś przyciągnąć, nie wiem czy mam w tych wszystkich odstających paskach zrobić dziurki i sznurek przewlec, czy może jest na to jakiś inny sposób.

Cover jest (chyba) oryginalny więc jestem ciekawy jak to się mocuje do hełmów :?:

Link to post
Share on other sites

Hmm to troche kiepsko ale jakoś sobie poradzę :P

Nie będę przecież kupował nowego covera.

Igła, nitka, nożyczki, może maszyna do szycia i jakoś to dopasuję.

Jeśli nie ma jakiegoś prostego sposobu na to, to jakoś sobie poradzę, nie takie rzeczy się robiło :twisted:

Link to post
Share on other sites
Do tego frasunku co jest na zdjęciu używa się Hełmu M1 i pochodnych. Frasunek owija się wokół metalowej skorupy i wkłada plastikową wkładkę i gra.

Problem w tym, że zafrasować to się możesz, jak zrozumiesz co za głupoty wypisujesz.

FASUNEK to inaczej "wyposażenie wewnętrzne hełmu", zaś FRASUNEK to zmartwienie/smutek.

Link to post
Share on other sites
Do tego frasunku co jest na zdjęciu używa się Hełmu M1 i pochodnych. Frasunek owija się wokół metalowej skorupy i wkłada plastikową wkładkę i gra.

Problem w tym' date=' że zafrasować to się możesz, jak zrozumiesz co za głupoty wypisujesz.

FASUNEK to inaczej "wyposażenie wewnętrzne hełmu", zaś FRASUNEK to zmartwienie/smutek.[/quote']

 

Króliku masz całkowitą rację. Kajam się od tego siedzenia w pracy i nic nie robienia popierdoliło mi się we łbie. Miał być pokrowiec a wyszło chuj wi co :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...