Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Królik

Zasłużony
 • Content Count

  1494
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Królik

 1. Do końca 2018 roku jak najbardziej mundury 127A/MON (całoroczny), 124Z/MON (letni) i 124PI/MON (pustynny) pozostają regulaminowym umundurowaniem SZ RP.
 2. Taaa?A w jakich i ile egzemplarzy?
 3. To żeście się, znawcy, wypowiedzieli... W torbie na wyposażenie przenosiło się: manierkę, menażkę, niezbędnik, olejarkę do AK, dwa granaty, dwa zapalniki.
 4. Na filmie widać, że strzelec przeżył, więc...
 5. Czepiasz się, na strzelankach walę z prawej i lewej ręki i nic mnie w twarz nie uderza. Slaby musi być ten MSBS... :)
 6. Co nieco o strzelaniu z MSBS w najnowszym FRAG OUT! (strona 38 i dalej).
 7. "Dawno zaprezentowana" - tak, wąskiemu gronu, które nikomu nie pokazało tego, jak broń wygląda. A mogę Cię zapewnić, że wyglądała inaczej, niż ta, którą pokazano w zeszłym tygodniu. Łał, łał - nasza elita Wojska Polskiego. Przyjacielu, bredzisz.Albo inaczej - jak spora część młodszej części społeczeństwa jesteś zafascynowany "naszą elitą Wojska Polskiego" i uważasz, że oni powinni opiniować broń, bo "najwięcej i najdłużej mają do czynienia z bronią". Niestety, nie dociera do Ciebie prosty fakt, że ich praca z bronią jest KOMPLETNIE RÓŻNA od tego, co będzie wykonywał "zwykły żołnierz". I
 8. Ale ten "specjalista", jak go określasz, ma rację. Bo to badani kwalifikacyjne i spełnianie WZTT decyduje o przyjęciu czegoś do uzbrojenia. To co Ty wypisujesz, to zwyczajne bajki, co nawet ja, mając lat 13, zauważam. Bo właśnie dlatego nowy sprzęt jest nowy, że niedawno został opracowany, a jako niedawno opracowany raczej małe szanse miał na "sprawdzenie w boju". Na dowód tego zadanie: podaj przykłady TRZECH przetargów na uzbrojenie (z Polski lub zagranicy), w których kryterium decydującym było "ma być sprawdzony w boju" (cokolwiek to oznacza). Czas start (doczekam do osiemnastki czy zrobi
 9. Chyba nie takim lekkim. Ale pewnie się nie znam...
 10. Po pierwsze - pojęcia nie mam, co ma opinia "komandosów" wspólnego z bronią dla "ogółu wojska".Po drugie - "kopia SCAR", oj chłopie, masz Ty pojecie o tej broni... Raczej mizerne.
 11. To ciekawe, bo JEDYNE dwa egzemplarze MSBS-R były wczoraj w Radomiu. Nie wyglądały na połamane... Swoją drogą - wątpię, by dostali do testowania broń z łożem wykonanym metodą szybkiego prototypowania. Ale pewnie się nie znam.
 12. Tyle, że nadal nie rozumiesz, że zestawianie produktów z kompletnie różnych półek cenowych (Linchpin vs. Silverfox) nie ma sensu...
 13. Super, czyli mogłeś podać też Mystery Ranch 3-day, prawda? Co z tego, że kosztuje w dolarach więcej, niż Silverfox w złotówkach? Ma dobry system nośny, nie ma PALS, więc pasuje. Jaki sens ma zestawianie ze sobą plecaków z kompletnie różnych półek cenowych pokazałem już w poście o samochodach.
 14. Aha. To po co podawałeś przykład dwukrotnie droższego Linchpina?
 15. A ta wypowiedź to tak a propos czego?
 16. Fajnie, tylko, że to tak, jak byś porównywał Fiata Pandę do Opla Astra IV sport. I to i to jest samochodem, ale Opel kosztuje dwa razy więcej. Chcesz jeździć? Kup Fiata. Chcesz jeździć wygodnie? Kup Opla. Tylko zestawianie tych dwóch aut ze sobą nie ma najmniejszego sensu.
 17. Linchpin kosztuje tyle, co dwa Silverfoxy.
 18. A ta zlinkowana nie jest szczegółowa? Z ciekawości spytam - dlaczego?
 19. Rozumiem, że w Sieci opinii o nim nie ma, tak? TU masz jedną.
 20. To jest Snow Marpat.Bywa na Allegro - komplet to jakieś 1200 PLN bez pokrowca na plecak.
 21. Powiedzmy, że to wariacja na temat Level 7 ECWCS III Gen. Bardzo fajna kurtka - trochę szeleści (bardziej, niż Carinthia MIG 2.0), ale ma w środku Climashield. Wygodne i ciepłe.
 22. Dodatkowo można walić w te sprężyny na wieży po lewej.
×
×
 • Create New...