Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G GR16 Carbine czy Classic Army M15A4 Carbine ?!


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

granatnik m203 długie montowany na ris

 

A dlaczego tak? Osobiście brałbym ten' date=' montowany bezpośrednio do chwytu. Istnieje wogóle taki montowany do RISa? Bo na pewno na fotkach nie spotkałem.

 

Skoro ze stałą kolbą' date=' to po co puszka? No chyba żeby faktycznie robiła za laser - wziąłeś tą z laserem? Tylko czy nie lepiej było od razu [/quote']

 

A bez lasera już być nie może? Tak żeby była? Żeby wyglądała :P?

Link to post
Share on other sites
granatnik m203 długie montowany na ris

 

A dlaczego tak? Osobiście brałbym ten' date=' montowany bezpośrednio do chwytu. Istnieje wogóle taki montowany do RISa? Bo na pewno na fotkach nie spotkałem.[/quote']

 

Też takowego nie widziałem. M203 jaki widziałem mocowany do M4 Sopmod - to był normalny M203, odjęty był po prostu dół RISa... kto wie, może i istnieje RISowy M203, ale jak dla mnie mocowanie byłoby zbyt rachityczne. W moim prywatnym odczuciu to podobna herezja jak RISowe mini-launchery, ale mogę się mylić. Dobra, nie psujmy juz mu przyjemności :D

 

Skoro ze stałą kolbą' date=' to po co puszka? No chyba żeby faktycznie robiła za laser - wziąłeś tą z laserem? Tylko czy nie lepiej było od razu [/quote']

 

A bez lasera już być nie może? Tak żeby była? Żeby wyglądała :P?

 

No żeby wyglądać to najlepiej tą z niebieską diodą, no to to dopiero wypas :P Hehe, żarty na bok... Faktycznie na Sopmodach to często siedzi, i przynajmniej dobrze kolega zrobił biorąc puszkę ICA - ta z CA to przerośnięta pomyłka...

 

[ Dodano: Czw 15 Cze, 2006 ]

No jak ja patrzę po konfiguracji' date=' to w ogóle kolega sobie buduje replikę bardziej dla oka, niż na pole.

 

Jest granatnik montowany do RISA. IMHO ładniej wygląda, bo nie ma tego półkolistego montażu, tylko przykręca się do do szyny.[/quote']

 

Okej.... też go znalazłem właśnie... ale ja tu widzę normalną przednią obejmę do lufy. Same dwa zaciski na RISie to by było troszkę mało dla takiej armatki...

Link to post
Share on other sites

Ano, teleskopowa kolba, ale kable wyprowadzone do tyłu, tak jak do stałej. Bateria w pokrowcu przypiętym do kolby - tych pokrowców zazwyczaj używa się do dodatkowych magów.

 

W ten sposób można mieć i teleskopowa kolbę, i dużą baterię, bo w foregrip wchodzi tylko mini albo v-shape. To raz. Dwa, z kablami wyprowadzonymi do tyłu nie będzie kłopotu z ciągłym rwaniem i przycinananiem kabli. Wszelkie emki z baterią z tyłu mają tą zaletę, że nie trzeba się pierdolić z kablami by wygodnie przeczyścić lufę albo sprawdzić HU. Można je też rozmontować na dwie połówki żeby np. zmieścić w plecaku :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Kup tego z RISem i składaną kolbą. Kable wyprowadzisz z tyłu a baterie upchasz do ładownicy na kolbę. Będzie to samo' date=' ale funkcjonalniej .[/quote']

 

Można prosic o rozwinięcie bo nie zrozumaiłem a bardzo mnie to zainteresowało.....

 

Rozwinięcie tematu: BlackHawk_Buttstock_Mag_Pouch_M4_Collapsible_Desert_Tan_lg.jpg

 

Ja w takie ładownicy mieszczę baterię 3300mAh. Więc wejdzie każda :wink:

Link to post
Share on other sites
Sorry ale i tak wg. mnie to Shujanie wygląda.

 

Gun nie ma być estetyczny a praktyczny' date=' a po drugie ma być replika, a w ostrych odpowiednikach pełno na kolbie takich ładownic. Są gusta i guściki, mi się podoba :) .

 

 

Napewno w srodku jest pusta wiec może da sie coś tam wepchnać???

 

No to żeś palnął teraz. Wskaż w którym miejscu kolba teleskopowa jest pusta. Chyba tylko metalowa prowadnica kolby, ale miejsca tam nie zaznasz. Oczywiście zostaje jeszcze składana kolba LE.

Link to post
Share on other sites
Ja w takie ładownicy mieszczę baterię 3300mAh. Więc wejdzie każda

 

Niekoniecznie. Zalezy od ładownicy oczywiście. Ja mam stock poucha z BHI i nie wejdzie tam nic dużo dłuższego niż mag od ostrej M'ki.

 

No ja też mam BHI tylko, że moja jest regulowana. Batka jest do kolby M16 ale do ICS nie wlazła :).

Link to post
Share on other sites

Eliot, daruj sobie G&G. Akurat możesz porównać sobie u nas na strzelance G&G i CA.

 

Chodzić będzie. Pytanie jak. Poza tym do gripa aktualnie najlepiej wchodzą aku na KAN 1400, jak wyjmiesz atrapę rury gazowej, to nawet 12V wejdzie. Przy obustronnym łożyskowaniu na SP110 KAN 1400 12V daje ponad 20k/s i wytrzymuje ponad 1500 kulek napewno. A ile dokłądnie to nie wiadomo, bo granicy nie sięgnęliśmy :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jako,że używalem trzy emki CA (a4 carbine, a2 rifle i a2 carbine) to mogę powiedzieć,że się na nich nie zawiodłem pod żadnym względem (czyżbym miał farta?). No a cena niższa.

 

Nie mówie, że innych producentów sprzęt jest zły. Ale jakoś mi najlepiej leżą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Mam pytanie. Jestem posiadaczem emki G&G GR16 R4 i mam pytanie (poniewaz to moja peirwsza emka - dotad mialem mp5). Czy jest to normalne ze mag chwieje sie na boki i co wiecej gora dol (ok. 3mm luzu gora dol)?

 

[ Dodano: 15.07.2006, 15:23 ]

szerszy opis GR16 jest tu: http://www.wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=11055

 

@xmiki Link nie działa...

 

 

Kupiłem dzisiaj GR16 R4 eco. i jestem zachwycony!! :killer: Super wykonany, strzela celnie/szybko/daleko. Na oko o 15m dalej od M14 (Kart :mrgreen: ) stockowej na dobrze wyregulowanym HU. Gumki jeszcze nie przetarłem bo dopiero wystrzeliłem ok. 300kulek. Karabin ma 2 wady (może 3), a mianowicie, ucho od zawieszenia na kolbie jest z ABSu i jest nieruchome(na lufie jest metalowe i ruchome :-F ). Magazynek się rusza :wink: (chyba jak we wszystkich GR-kach), jak narazie nie zauwazylem zeby nie podawal kulek itp, po prostu mnie to denerwuje :mrgreen: .

Grip się lekko rusza(podobno da sie to naprawic), ale nie lufa... Reszte zobaczy sie na strzelance 8)

 

Ogólnie podsumowywując jestem ZADOWOLONY!!

 

Off. Nie zauwazylem ze ten temat ma ponad rok -.-'

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A ja wam powiem jedno: kupiłem M15A4 Rifle (to samo co reszta M15 tylko długa lufa) i naprawdę jestem zadowolony. Przestrzelany ~1800bb, gumka ładnie chodzi nawet na mrozie. Mam baterię 9.6V 1900mAh, szybkostrzelność na pozytywnym poziomie. Naprawdę polecam tą replikę, będzie służyła długo. Jak zmierzę dokładnie prędkość, zasięg i szybkostrzelność, to dam znać:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...