Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich !! Mam zamiar kupić berette 92F , bez blow back . poniżej podałem link z kąd ją będe kupował

 

http://www.allegro.pl/item110184779_berett...em_taniej_.html

 

MOJE PYTANIA :

1. Czy ona ma naprawde 300 fps ??

2. Czy opłaca ją się kupić ?? i nie będe tego żałować ( niechce wyrzucić pieniędzy w błoto )

3. Jak jest u niej z mocą ?? czy wystrzelona z tej beretty kulka o wadze 0.20 0.25 g w ciało ludzkie z odległości ok.10 m mocno zaboli ???

4.Czy można w niej stosować kulki metalowe i nic się w niej nie zepsuje ??

Link to post
Share on other sites

1. na 0,20g -> na tych kulkach prawdopodobnie ma 300

2. mozesz kupic choc to twoj wybór bedzie, i czy załowac bedziez także sam sobie na to odpowiesz.

3. moc = pytanie 1:D a najlepiej z autopsji sie dowiesz jak sam sie przezprzypadek postrzelisz to sie dowiesz czy boli.

4. kategorycznie nie :D chyba ze chcesz kogos/siebie/cos rozwalic

Link to post
Share on other sites
Czy różnią się tylko tym że ta druga ma ruchomy zamek ??
No i tu, tegopanie, różnice się dopiero zaczynają.

Wszystkie klamki bez BB mają bardzo twardy spust - mogą się kojarzyć z rewolwerami typu double-action, gdzie jednym pociągnięciem spustu naciągasz kurek i jednocześnie go zwalniasz.

Broń z blowbackiem przeładowujesz i w ten sposób napinasz "iglicę" odpowiadającą za naciskanie na zawór. Kiedy oddajesz strzał, wypuszczony gaz a) wyrzuca kulkę, B) ponownie napina "iglicę".

Z jednej strony to i dobrze, ale słabe strony gaziaków z BB też istnieją. Przede wszystkim, zużywają więcej gazu na strzał. Na jednym napełnieniu jesteś w stanie wystrzelić 3-4 magazynki kulek z NBB, a tylko 2-2,5 z gaziaka z blowbackiem (akurat liczę podług swojego - na jednym zatankowaniu gazem do pełna mój Ingram wystrzelił ok. 75 kulek).

Po drugie, blowbacki są bardziej podatne na zabrudzenia - trzeba je częściej rozbierać, czyścić i smarować. Nic strasznego (nawet realizmu dodaje ;) ), ale wtedy trzeba na taką zabawkę nieco bardziej uważać.

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę bo również posiadam taką berettę:

:arrow: zasięg wacha się od 30-35m a lobem 40m.

A co do ilości gazu na jednego maga to nie wiem nigdy mie liczyłem.

 

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 08:19 ]

a i jeszcze na jednym ładowaniu gdzieś 3 magi wystrzelisz

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to M to tak jak druga uproszczona nazwa broni nadawana przez armię amerykańską kiedy ów model jest wdrażany do użytku. Na przykład Sig Sauer 552 - M82, Beretta - M92... przynajmniej ja tyle wiem.

 

A co do podanego linku to tak to jeste to samo:

:arrow: taiwangun.com

:arrow: airsoftguns.pl

:arrow: czy masterbator na allegro wszyscy sprzedają to samo>

Link to post
Share on other sites
Na przykład Sig Sauer 552 - M82

 

:lol:

 

M82 to tania replika Double Eagle która jest troche podobna do SIGa 552 - Armia amerykańska nie używa SIGów 552 o ile dobrze mi się wydaje...

 

A co do podanego linku to tak to jeste to samo:

:arrow: taiwangun.com

:arrow: airsoftguns.pl

:arrow: czy masterbator na allegro wszyscy sprzedają to samo>

 

Airsoftguns.pl i Masterbator na Allegro to to samo, Taiwangun.com to zupełnie inny sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

masterbator to nie airsoftgun , a kto ??

 

[ Dodano: 01 Sie 2006 16:10 ]

A czym różnią się te beretty ??

 

http://allegro.pl/item116993238_beretta_m9..._w_polsce_.html

 

http://allegro.pl/item116993210_beretta_m9..._w_polsce_.html

 

różnią się ceną 4 zł , a osiąg jest w tej drugiej dużo większy ???

Może ta druga jest zbudowana z mniej wytrzymałego materiału ??

 

 

A osiąg w tej drugiej dla czego jest większy ?? róznica 4 złotych i 90 Fps róznicy ... cos mi tam nie gra ..

 

[ Dodano: 09 Sie 2006 11:32 ]

a co myślicie o tej berettce , czy jest lepsza od tej za 100 zl ?? miał okazje ,a moze ma ktos tą bron by coś więcej mi o niej powiedziec ...

 

http://allegro.pl/item119805795_beretta_m9..._850g_film.html

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...