Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Druzyna ASG w OFP !


Recommended Posts

Combo podal mi pomysl stworzenia wlasnej druzyny w Operacji Flashpoint do gier w Mulitiplayera na polskich serwerach. Podobno jest kilku maniakow OFP wsrod ASGowcow ? Czy Ktos ma ochote sie pobawic i Reprezentowac WMASG w rozgrywkach ? :) Jesli tak to prosze o zgloszenia pod tym Topickiem. Jesli by bylo paru chetnych to mozna by oglosic konkurs na nazwe ? Np: Komando WMASG, Obroncy Kolgujeva (taka rosyjska wyspa w grze)?, WMASG Forfces ? Special Air Soft czyli SAS ? Ruch Oporu WMASG ? Najemnicy WMASG ? itp.... Nie trzeba wielu chetnych zeby zalozyc druzyne, nie musi byc wcale to jakis klan wielki lub cos takiego. Zalozenie takiej druzyny mialo by na celu ustalenie wspolnych terminow kiedy bedziemy mogli sie pobawic i przy okazji nakopac wspolnie komus pod flaga WMASG :)

Link to post
Share on other sites

Oj ja grałem swego czasu na multi i to dużo... najbardziej lubię coopy lub atak/obrona. Nie pogardzę też king of the hill. W grach zespołowych wcielam się w blackopa z laserem do namierzania celów a10.

 

Muszę przyznać, że OPF jest dobrym treningiem przed rozgrywkami ASG w lesie. W nim nauczyłem się zasady: padnij plackiem i się nie ruszaj :)

I jeszcze jedno: AkSU rulez!

 

Wg. mnie nazwa powinna zawierać skrót WMASG lub ASG tudzież inne słowo wiążące się z Airsoftem.

 

"WMASG SQUAD"

"AIRSOFT TEAM"

Link to post
Share on other sites

Ja jako zapaleniec OPF'a i ASG, zgłaszam się jako ochotnik :) Jeśli chodzi o nazwę popieram powyższe.. (sam nie mam pomysłu ;P) Możnaby ustalić pośród uczestników zabawy jakieś role.. Np. jakaś osoba tworzy misję, reszta nic nie wie o jej przebiegu, liczebności wroga itp., no i gramy :) Wtedy zabawa jest naprawdę świetna...

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Ja się na to piszę, lecz rzadko gram w OFp.

 

Pinky przypomniałem sobie, że jeszcze jak nie kojarzyłem cię z FWMASGu, to grałem parę razy z tobą na którymś serwie SU czy Multimedia. :wink:

 

Tylko nie odpowiada mi nazwa "WMASG", przecież to jest Witryna. Jeżeli już to MASG, albo coś co ma ASG i jeszcze jakąś literkę np. GraczeASG itp.

 

Można oczywiście rozwinąć takowy "klan" do innych gier np. Counter Strike'a.

Link to post
Share on other sites
Polskie serwery OFP wymagaja dodatku Resistanc

Tak nawiasem mówiąc, to muszę Wam się pochwalić - tłumaczyłem na język ojczysty niemal cały OF:R (redagował po mnie ktoś inny, nie miałem okazji zobaczyć jak to zrobił), poza... chyba najciekawszym dla mnie plikiem z opisem broni (i jeszcze kilkoma), bo matoły z /cenzura, ale każdy może sobie zerknąć na pudełko i wydawcę/ nie podesłały go do tłumaczenia i zrobiły jakoś po swojemu (kupa zabawy, o ile ich wersja znalazła się w grze :|). Do tego zrobiłem redakcję językową starego OF (znajduje się na OF:R, zamienia dawne pliki tekstowe z gry), bo tego "Papa niedźwiedź" to nie mogłem zdzierżyć :D

Inna rzecz, że z braku czasu do tej pory nie rozpakowałem nawet mojego egzemplarza gry.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W imieniu klanu EC TEAM oraz jako przedstawiciel Polish Flashpoint League (PFL) - jako oczywiście maniak ASG - chciałem serdecznie zaprosić do jaknajszybszego zorganizowania się oraz założenia grupy (klanu), aby mogła ona zostać zgłoszona do PFL, która to liga właśnie na nowo rusza. Jeszcze około 2 tygodnie będzie trwał nabór do PFL, dlatego - trzeba się przegrupować...

Wszelkie informacje na temat organizacji klanowej znajdziecie na stronie www.ofp.editioncenter.prv.pl . Jest tam sporo porad oraz wskazówek, którymi możecie się kierować zakładając klan. Szczególną uwagę chciałbym zwrócić na program do komunikacji głosowej między graczami podczas gry - Team Speak 2, który jest oczywiście do ściągnięcia z w/w strony, jak również jest tam opis konfiguracji oraz działania programu. Z pewnością ZNACZNIE ułatwia to grę oraz komnikację po za grą.

Zapraszam również na oficjalną stronę PFL - www.pfl.prv.pl , gdzie będziecie mogli zgłosić klan do rozgrywek ligowych.

Liczę na to, iż już wkrótce powstanie nowa potęga... WMASG TEAM.

Powodzenia i czekam na zgłoszenie...

[EC] Piero

Link to post
Share on other sites
No wlasnie kiedy zaczynamy  :?:  :twisted:  a jezeli juz sa jakies polskie serwery to podajcie  :P  :twisted:

Oczywiście, istnieje już kilka stałych polskich serwerów, najbardziej popularne to:

Multimedia 1 - 153.19.194.10:2302 hasło: GRAJMY

Multimedia 2 - 217.172.224.10:2302 hasło: GRAJMY

[8BZ] Clan Serwer - 62.233.242.130:2302 hasło: MADMAX

Jest już takż specialny serwer przeznaczony do rozgrywek PFL, ale nie powinien on na razie być używany przez graczy.

Z powodzeniem możecie korzystać z tych 3 serwerów...

Link to post
Share on other sites

OJa z wielka checie zagral bym w OF ale mam za slaby komp... :( zaluje ale w ranibow six albo CS z wielka checia :)

a co do na nazwy bo chyba nikt nie mial zadnej propozycji to proponuje

RAS- recon air soft

VMASG- Virtual Maniakz ASG :)

FAST- Flaspoint Air Soft Team :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...