Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiadomo. To tak jak byś spytał jaki długopis kupić, żeby napisał 1000 stron. Jeden zapisze 500 a drugi 5000. Przy upgradach mocowych trzeba się liczyć z relatywnie częstym grzebaniem w gb.

Edited by hellmans
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Planuję do mojego AK 47 Cymy wpakować preckę (długość powyżej 600mm) np. tą

 

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1917

http://taiwangun.com/?str=product&prId=131

 

taka długa dlatego że ma być to coś w stylu RPK...

i teraz chodzi o to że z tego co się dowiedziałem do lufy tej długości trzeba wymienić będzie cylinder na typ 0.I do tego cylindra co jeszcze?Czy wystarczy kupić sam cylinder (ok 30 zł) czy cały zestaw czy co?Bo przeczytałem o tym kilka tematów i teraz to już nie mam pojęcia.Czy może Bore-Up?

 

proszę niech ktoś mi napisze jakie części powinienem wymienić bo już się pogubiłem..

Link to post
Share on other sites

na pewno chyba, że robisz tuning do 700fps'ów i różnica 50-70fps'ów nie robi ci różnicy ale uważam też, że różnica 3-5cm lufy też nie wpłynie drastycznie na osiągi(zasięg, skupienie) a osłabi tylko kulkę.

 

poczytaj jeszcze bo nie jestem pewny z tymi lufami... jeśli mówię źle to niech ktoś mnie poprawi!

a po drugie jak masz zamiar upchać lufę wew. w lufie wew? 20 iluśtam centymetrowy tłumik czy lufa od RPK (nie mam pojęcia czy i gdzie można ją kupić) i co do takiego planu mógłbyś sobie kupić drum-mag na taiwanie mi się podoba:D i bi-poda takiego hard-cor'owego do SVD albo RPK chyba niczym się nie różnią. W każdym razie życzę Ci powodzenia.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Taki zestaw jak w ogóle istnieje to jest taki drogi, że lepiej kupić nowiutkie RPK SRC ;)

 

Ja z kuzynem również robimy podobiznę RPK, tylko że my już mamy metalbody SRC i lufe do tokarza oddaną! Tuning mocowy to planujemy wsadzić jakąś sprężyne m120-130. Jeśli chodzi o lufe wewn. my nie patrzymy na skupienie i precyzyjność tylko żeby dostała do muszki i była tania!

Pewnie ją będziemy skracać, bo będzie za długa.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1932

Takie coś upatrzyłem.

 

Z tego co mi wiadomo to cyma ma w stocku cylinder 0 i jest troche mały jak na taką lufe ;) My myśleliśmy jeszcze na borkiem ;)

Link to post
Share on other sites

Lufę to już mam drewienka prawie gotowe ale jak coś znajdziecie to dajcie znać.

Prawie wszystko z zewnątrz gotowe tylko teraz dylemat z tymi cylindrami mam.

 

Forest Snajp po dłuższych rozważaniach chyba też taką lufę wsadzę w końcu to ma nie być snajperka tylko karabin wsparcia

Edited by Mark99
Link to post
Share on other sites

No tak ale może coś się zacząć dziać przy wylatywaniu przez "tłumik płomienia.

Może skrócę jakoś tą lufę zewnętrzną, tak żeby ta 590 pasowała na styk a jak ktoś się będzie pytał czemu to takie przykrótkie to powiem że to wersja spadochroniarska:D

Link to post
Share on other sites

Witam

chce stuningować moją cymę, jednak nie wiem od czego zacząć

nic narazie nie zmienałem

 

chciałbym przede wszystkim w WYDŁUŻYĆ ŻYWOTNIOŚĆ tej repliki + nieco poprawić osiągi.

 

cena? przeznaczam na to 150zł- razem z przesyłkami, czyli na części + robocizna 120zł.

 

wiem że dużo to za to nie zrobie, ale narazie nie mam kasy na więcej.

 

 

Gdzie najlepiej zrobić ten tuning, i ile mniej więcej to potrwa?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz AKS'a to powinien wejść, ale jak masz AK to zainwestuj w large ;)

 

Co do tuningu!

Polecam wsadzenie do cymki preclufy 6.04 Systemy i do tego gumke HU z czarnego sylikonu również od Systemy, a dystanser zostawić stockowy ;)

Ja na takim zestawie już jade ze 3 miesiące i jeszcze nie ustawiałem HU ;)

Link to post
Share on other sites

więc chyba jak mówicie, kupię na zbrojowni lufę 6,04 Systemy o długości 455mm, i czarną sylikonową gumkę hop-up tez systemy.

 

ale przed zamówieniem zapytam.

 

słyszałem że jak ma się prec lufę, to bateria stockowa (8,4V ; 1200mAh) już nie wystarczy- czy to prawda?

i

Czy te części sa trudne do zamontowania dla jakiegoś średnio doświadczonego gracza (prawdopodobnie dam koledze to zrobić), bo gdybym tuningopwał w zbrojowni to jestem o 40zł w plecy, a za ta kase chce kulki kupić.

Link to post
Share on other sites

więc chyba jak mówicie, kupię na zbrojowni lufę 6,04 Systemy o długości 455mm, i czarną sylikonową gumkę hop-up tez systemy.

 

ale przed zamówieniem zapytam.

 

słyszałem że jak ma się prec lufę, to bateria stockowa (8,4V ; 1200mAh) już nie wystarczy- czy to prawda?

Kto Ci tych głupot naopowiadał ?

 

Czy te części sa trudne do zamontowania dla jakiegoś średnio doświadczonego gracza (prawdopodobnie dam koledze to zrobić), bo gdybym tuningopwał w zbrojowni to jestem o 40zł w plecy, a za ta kase chce kulki kupić.

Poczytaj forum, i bez problemu powinieneś Sobie poradzić.

Link to post
Share on other sites

Nie wymiana batki nie jest potrzebna, bo nie żadnych zmian mechanicznych ;)

Jeśli założyłbyś twardszą sprężyne to tak ;)

 

Wymiana gumki i lufy to banał ;) musisz uważać tylko żeby nie wypadł ci dystanser (taki malutka rureczka z gumy) ;)

To jest wystarczająco banalne żeby to zrobić bez instrukcji ;) samemu się skapniesz co i jak ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...