Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się nad tym zestawem hurricane m120s, ale do cymki, która ma jeszcze plastikowe zębatki :/

Jakie dokupić do tego zębatki?? żależy mi żeby nie były drogie ;)

A i czy opłaca się wymienić silnik na jakiś High Torque [CA]??

Oczywiście do tego batka 9,6 Firefox :D

 

Co do HU. Jeśli dystanser byłby źle założony to przed wystrzeleniem 2 kulek musiałby być pusty strzał!?

Mi ten dystanser w zestawie z gumką Guardera nie przypadł do gustu bo mi w ogóle nie podkręcał! Dopiero jak wstawiłem stockowy od Cymy to hulał :D

Link to post
Share on other sites

dystanser raczej włożyłem normalnie ;/

poziomo, zresztą inaczej nie można chyba go włożyć bo tylko tak pasuje

a mogła by to być wina np że kulki są pokryte silikonem?

bo przed testm przesmarowałem magazynki (lowcupy) silikonem, podobnie mi się działo w gaziakach jak HU miałem w nadmiernej ilości silikonu

pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

mam problem z wyborem bebechów do GB w moim AK47 tactical. Obecnie książkowo posiada ~380fpsów ale czy tak jest, to sam nie wiem. Chciałbym osiągnąć ponad ~400fps i nie wiem jak to rozwiązać aby było "w miarę tanio". Zastanawiam się nad wyborem "Zestawu FTK Original do gearboxów v.3" ze zbrojowni. Koszt 185zł i nie wiem czy jest to dobry wybór. Może znacie jakieś inne tańsze bądź lepsze rozwiązania od tego zestawu?

Link to post
Share on other sites

Panowie, mam taki dylemacik. Chciałbym zwiększyć troszkę moc mojego AKM'a, (custom) i jest to Cymka starej serii....

 

 

Więc.

Mam już M110 MO, chciałbym wymienić na innego springa, m120 dokładniej. Warto? Oraz jak już, jakie jfirmy?

 

Bore Up. Słyszałem że CA jest dobry, ale jakiego Wy polecacie? Systema, Guarder, DF?

 

Tłok. Czy ten Systemy : http://asgshop.pl/produkt.php?id=103 Styknie ? Czy lepiej zainwestować w coś innego?

 

Zębatki sądzę że wytrzymają M120, są to XYT i po 4k kulek na m110 MO nie wykazują żadnego zużycia. Jeśli jednak jest ryzyko, to na jakie wymienić? G&P?

 

Sądzę też że szkielet GB wytrzyma m120 :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr

Link to post
Share on other sites

........

po pierwsze a po drugie wszystko się da:D możesz pokombinować ale bez zaplecza(pieniądze) nie ma się co ładować...

a po drugie jak coś to wg. mnie tylko SYSTEMA ew coś droższego a co do wytrzymałości gb v.3 chyba nie trzeba się rozpisywać wytrzyma i tyle!

teraz te chińskie bydlaki cymy i boyia mają po 450-470fps'ów...

a zębatki jak ci pójdą to się będziesz martwił z tego co wiem XYT są baaardzo wytrzymałe.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...