Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo/Kłomino 18-20.08.2006 Dyskusja


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po przeczytaniu całego wątku, mam wrażenia że moje pytanie jest OT, ale mimo wszystko je zadam:

Kto jedzie z Warszawy do Bornego w czwartek lub piątek i ma wole miejsce w swoim KTO oraz byłby tak łaskawy mnie zabrać (co oczywiste, dorzucam się do paliwa)

Link to post
Share on other sites
A czy będzie możliwość nabycia plastiku( w formie małych białych kuleczek dla niepoznaki) od handlarza bronią?

 

Może uda mi się coś przytargać, ale nie obiecuję ...

 

Czy będzie na zlocie ktoś kto zna GB G&P i będzie potrafił włączyć tryb ognia pojedyńczego? Coś ta blokada zębatki tłokowej (co się "uruchamia" w trybie semi) nie chce u mnie działać jak należy.

 

Być to będzie, ale nie wiem czy to dobry pomysł w warunkach polowych grzebać w GB. A nie zmieniałeś czasem spustu na Guardera?

Link to post
Share on other sites

Tia... ekipa arabska będzie miała gościa co szprecha po arabsku... przy odrobinie szczęścia też bedzie magafon (będzie...?), no i będą modły :D

 

A tak przy okazji, pytanie padło w sąsiednim topicu, ale nie uzyskało odpowiedzi... jak to jest z bronią ukrytą? Czy siły dobra, porządku i sprawiedliwości mogą strzelać gdy widzą gośca:

a. z bronią, schowaną albo przewieszoną przez plecy

b. z bronią przejawiającego ewidentnie złe zamiary (czyli np. celuje)

c. gdy mają chociaż podejrzenie że ma broń.

I co ONZ zrobi biednym amerykańcom za zabicie kogoś bezbronnego? Będą jakieś sankcje? Wielka afera prasowa zakończona wycofaniem sie USA z konfliktu?

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem nigdzie... czy musiałem?

Czy nie bawimy sie w milsim'a?

Jeżeli siły NATO będą bestialsko mordować biednych, nieuzbrojonych cywili, ktoś będzie musiał zareagować, prawda?

Głosem ONZ będzie głos organizatorów. Chyba zareagują jak podczas pokojowej demonstracji dojdzie do strzelaniny, prawda?

A demonstracje mogą być... :twisted:

Link to post
Share on other sites
Tyle ostatnia mowia o gwaltach amerykanskich zolnierzy na arabskich kobietach...

Trzeba bronić Haremów :D

Jestesmy po stronie rebeliantów i tutaj pytanie:  

Czy nieodbierzecie tego jako głupi zart, jesli przyjedziemy przebrani za kobiety?

A jak ktoś was pomyli i zapędzi do swojego Haremu :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...