Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M1 Garand firmy Marushin


Recommended Posts

czy kulki ma ladowane w ten badziewny metalowy cosik co tak wyskakuje po wystrzeleniu wszystkich kulek i trzeba tego w trawie szukac? :wink:  

 

ciezkostrawnie napisane :wink: nie wiedzialem jak to mądrze ująć :P

 

nie widzialem repliki garanda bez tego "bajeru"

Link to post
Share on other sites

KLIMAT? Jak szukanie tego "czułenka" w trawie (bo przeceiż nie chcemy tego zgubić bo nie jest to łatwo i tanio kupić) jest klimatyczne to powodzenia. Jeszcze do tego dochodzą kulki nietypowe i drogie 8mm, mała dostępność części i wysoka cena całości. Hmm osobiście nie kupiłbym tego chociaz IMO Garand jest sliczny i w dodatku drewniany, a jego drewnianość dodaje mu jeszcze więcej śliczności.

Link to post
Share on other sites

Garand ma troche niedoróbek , kilka razy miałem go w ręku i troszke postrzelałem , blow back czesto sie zacina , a zasięg wcale nie jest oszałamiający. Powiem wiecej , nawet sie zawiodłem strzelajac z tego bo oczekiwałem duzo lepszego efektu.

 

Kar98 Marushina jak i Tanaki , przewyzszaja Garanda o wieeele

Link to post
Share on other sites

Okaz bardziej kolekcjinerski/do postrzelania do puszek na grillu niz do lasu - piekne wykonanie ale gówniane osiągi. Do tego dochodzi mała pojemność zbiornika gazu, kłopoty z blow-backiem i cena - jeśli do postrzelania w lesie to wybrałbym M1Carbine - świetne osiągi i wykonanie też niczego sobie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja już sie dobierałem do garanda, ale na szczęście go zabrali, bo dzięki temu mam sprawdzonego thompsona. Ale jednak nadal strasznię mnie kręci ten karabin i go sobie kupię. Tymczasem zna ktoś może powód zniknięcia go ze wszystkich, nawet zagranicznych sklepów? Czytałen na angielskim forum, że szybko go wyprzerdali, ale co do jednej sztuki? Dalej czy wie ktoś może, czy będzie on jeszcze wogóle dostępny?

Miejmy nadzieje, że będzie tańszy, bo z tego co czytałem to nie był warty swojej ceny...

 

Czy zakup thompsona był dużo trafniejszy od zakupu garanda?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...