Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG (Both Elephant) - metalowy gearbox


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kilka uwag:

 

- batka 9,6, ale jak podłączyłem do mojego steyra ( z plastikowym gb v3 ) baterie z m16 8,4, to radykalnie wzrosła szybkoszczelność, ciekawe, nie?

 

- gb v2? Pewnie błąd w opisie

 

- z jednych zdjęć wynika że jest to wersja z atrapą lunety, z drugich że z szyną ris, ciekawe jak jest naprawdę...

 

- cena, 445.00 zł :wink: przesadzili i to zdrowo. IMHO, warte jest to góra 350 zł, nie więcej...

 

Mimo wszystko, miło że pojawił się wreszcie w poslce. Gdyby tylko jeszcze cena była niższa...

 

edit: co do wykonania, to z zewnątrz jest takie same jak steyra z plastikowym gb. Nie jest złe, aczkolwiek to sam plastik, co doskonale widać.

 

osiągi zapewne też będą dobre, jak większości tanich replik z metalowymi gb, pytanie tylko jak długo pociągną bez awari? Bo właśnie to, i oznaczenia ( a raczej ich brak w tym przypadku ) są powodami z których takiej czy innej repliki bym nie kupił. Aczkolwiek, zapewne znajdzie się masa ludzi którym to nie będzie przeszkadzać...

Link to post
Share on other sites

Jednego (no moze nie :P) sie nauczylem na tym forum nie ufac temu sklepikowi a ufac taiwangun. Ja spokojnie poczekam az pojawi o ile sie poajwi w tym sklepie.

 

Sam AUG mnie inetresowal juz wczesniej jednk stosunek cena do jakosci sklanial mnie w strone mp5 Cymy. Teraz poczekam na opis (zetelny) tego guna a kto wie moze pojawia sie wyzje wspomniane G36 i wersja SL-9 z tej samej stajni....

 

PS: Cappuccio Tobie przypadkiem nie podrzucaja do testow takich roznych fajnych ??

Link to post
Share on other sites

Różnice w stosunku do poprzedniego STEYR'a (wersja policyjna bo ta jest już militarna - chodzi o atrapę lunety) to:

- metalowy GB v.3,

- metalowy zatrzask rączki,

- body.

Zasięg wzrósł do ok 40m ale celność pozostała ta sama. Miłe wrażenie daje odgłos strzału :P .

Link to post
Share on other sites

Kolor (czarny) jest ten sam. A jeśli chodzi o zawartość "optyki" to są to dwa szkiełka zamocowane metalowymi obręczami. A co do body to różni się właśnie przez rodzaj "optyki". Chodzi poprostu o to, że we wcześniejszej wersji (policyjnej) lunetę można było zdemontować, natomiast w tej (militarnej) takiej możliwości nie ma bo tak jak w oryginale jest stała.

Link to post
Share on other sites
moglbys moze napisac odrobine wiecej?

 

czy w body jest cos' date=' co wyglada jakby mialo sie odlamac od razu?

[/quote']

 

( piszę na podstawie wersji z plastikowym GB v3, która od tej różni się tylko GB i montarzem pod lunetę zamiast jej atrapy )

 

Nie. Body jest solidne, pomimo że jest całe z plastiku ( trochę gorszego niż np u TMa, ale imho dużo lepszego niż ten, który stosuje się w replikach sprężynowych [ TM, CA czy CG ] ). Jedyny element wrażliwy to rączka, ale to problem wszystkich AUGów

 

jak dziala dwustopniowy spust?

 

u mnie bez problemu' date=' jedyny minus to że replika dłużej "się rozpędza" przy strzelaniu serią

 

czy magazynek jest solidny?

 

Tak. I do tego działa u mnie bezproblemowo.

 

ps: dziwi mnie fakt, że w chinach, replika ta jest tańsza, i to dużo od wella r5/6/7/8 a u nas droższa... powinna kosztować ( nawet wliczając w to marże ) około 350 zł

Link to post
Share on other sites

Miałem AUG-a TM i mi sie "rozpadł"... potrzebuje tylko plastikowego korpusu, reszte mam z TM, czy jak kupie tego AUG-a z plastikowym GB to nie będe miec problemu aby przełożyć flaki???

 

Może ktoś ma popsutego AUG-a i odsprzedał by mi korpus??

 

Życze miłego dnia :)

 

P.S. jak ktoś może mi przesłać zdięcia jak wygląda rozłożony AUG wesja z plasyikowym GB lub metal... Z góry bardzo dziękuje... mój mail jimbo@mantis-gt.com

Link to post
Share on other sites

pisali ze w aug'a z plastikowym gb da sie wsadzic flaki z tm bo jest tam kopia gb v.3 wiec bardziej oplacalne byloby ci kupic aug'a z plastikowym gb :) ale jesli chcialbys kupic auga z metal gb a potrzebujesz tylko body mogbym odkupic od ciebie gb :) przyda mi sie metal gb do xm'a :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Poczytałem sobie troszeczke te recenzje i faktycznie nie jest taki zły.. oczywiście sporo gorszy od "markowych" AUGów.

 

Zainteresowało mnie co innego.

Jak wynika z opinii użytkowników sklep airsoftgons.pl to syf, w ich opisie są nawet zdjęcia różnych modeli.

Natomiast w tej recenzji którą zapodał Robnok:

http://myhobbyhq.com/airsoftblog/?p=130

Facio wkleił fotkę wszystkich wariantów AUGa i napisał "I opted for the 350mm barrel". Intrygujące.

Poszperam trochę gdzie można to kupić (na WGC ani na Red Wolf chyba nie zniżą się do posiadania tego w ofercie) Bo jeśli jest dostępna wersja jako broń wsparcia plutony piechoty, to zaczyna to być interesujące.

Link to post
Share on other sites

Dalej - chym.... ja zrozumiałem cały ten tekst, że człowiek kupił sobie tego AUGa, żeby się nim pobawic i po modyfikować, a jako cel swojej pracy wybrał wersje właśnie krótką ale przedstawił fotke żeby wiadomo było z czego wybierał.

 

Jak na razie to jest jedna wersja AUGa cywilna (SR z szyna pod optykę) i wersja militarna ze stała lunetką.

Co długości luf zdaje się że sa tylko dwie "zwykła" i "para". Przy czym nasz kolega ze wspomnianej recenzji kupił ze "zwykłą" i piłką do metalu "ztuningował" ją do 350 mm :)

 

Wersji nazwijmy to "LSW-ASG" samej w ogóle raczej nie ma do kupienia ale jest zestaw do konwersji tylko za jaką kasę to już inna sprawa :)

 

Ciekawe przy tej konstrukcji jaką ma AUG jest natomiast możliwość zmajstrowania sobie dwóch luf z hopup-ami i wymiany w zależności na jaki teren idziesz grac :) (bierzesz LSW albo PARA)

Link to post
Share on other sites

taaa a w wersji snajperskiej z długą lufa tak:

sniper AUG 3

i w rękach ausie z podwieszonym granatnikiem :):

TAK

 

 

Za to tej konwersji do LSW jakos nie mogę znaleśc. Diabeł ogonem nakrył :)

jedynie fote czyjejś własnej roboty znalazłem:

TUTAJ

 

Ślad tego o czym mówiłem to producent tej konwersji nazywa się Boomarms a sam zestaw "AUG HBAR Kit".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...