Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG (Both Elephant) - metalowy gearbox


Recommended Posts

Dzisiaj wybrałem sie Do AirSoftGuns i obmacałem obiekt naszego pożadania niestety nie miałem okazji postrzelac wiec opisze wrazenia estetycze, a wiec do rzeczy :

 

Body - Jak Juz Westie napisał samplastik - fantastic , lunetka nie ma nawet prowizorycznego krzyza celowniczego :( . Lufa chciałem sprawdzic czy tłumik płomienia da sie odkrecic ( wiem wiem czego ja sie spodziewam ) ale jak dostrzegłem lufa zewnetrzna sie rusza , usłyszałem takze ze jest zdejmowalna co ułatwia mi zadanie konwersji na LSW :) .

 

Raczka chodzi płynnie i trzyma sie pewnie ... ciekawe ile ale czego sie spodziewac za ta cene .

Magazynek - wbrew temu co pisze na stronie jest to hi-cap nie wiem ile miesci wykonany naprawde ładnie i zachowujacy sie pewniej niz ten w R6 i R8 Wella

 

Steyr wykonany nawet z ładnego plastiku ... gorszego niz np.SRC ale daje rade.

 

Pozdrawiam BlakkHeim

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czxy ktoś juz kupił ta replikę ? Bo chciałbym ja własnie kupic i zabrac sie za mały upgrade polegający na wstawieniu preclufy, zrobieniu regulowananego hopka i moze wstawieniu mocniejszej spręzyny. Calosc planuje takze pomalowac na oliv ale to tylko plany, a w atrape lunety albo wstawic nowa albo pokombinowac ze szkielkami :)

Link to post
Share on other sites

Słuchaj na CA mnie nie stac poprostu, hopka zrobie samemu, malowanie tez mam z głowy bo starszy lakiernik :P za sprezyne dam około 50zeta, a w lunete mysle wstawic albo szkiełka albo załatwic soczewki powiekszajace i pokombinowac, a prec lufa mnie wyniesie najdrozej ze wszystkiego bo około 130-160 zeta, ale nie mysle jej wymieniac odrazu. Wiec na poczatek potrzebuje : 430 + 50+ ( jakies bzdety) 500-550 zl i tyle akurat bede mial :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

wczoraj wrocilem z Włoch byłem tam no obozie, w programie bylo zwiedzanie San Marino <mała republiczka cos jak watykan> o dziwo byla tam masa sklepow z militariami itp itd wylookalem tam wlasnie ten karabin w cenie 59 euro, na 70% jestem przekonany iz byla to wersja z metalowym gearboxem ale głowy nie dam... obmacalem go przyjemnie lezal w dloni tak sobie myslalem ze byl dla mnie stworzony:D niestety caly efekt psuła plastikowa optyka, ale da sie to przełknąć. Kiedy mialem wykladac kase na stol... okazalo sie ze moja karta kredytowa nie chce wspolpracowac i marzenia o tym karabinku pozostana marzeniami... natychmiast po tym jak wrocilem do polski przelecialem stronki bo z asg mam juz pewne doswiadczenie i patrze ze sa dostepne te karabiny w cenie 240- plastyk -420 metal gb... ja zastanawiam sie nad wersja z metal GB teraz pare pytań...

 

-Kumple maja AK-47 CYMY czy mam z nimi szanse kupujac tego AUG?

 

-Czy ktos ma juz ta bron chetnie nawiazal bym kontakt np przez gg lub e mail

 

-Czy dane podane w tym serwisie mogę uznać za rzetelne? http://snajperasg.pl/product_info.php/products_id/334

 

-I proszę powiedziec czy naprawde warto kupic jestem raczej amatorem ASG i nie potrzebuje super wypasu interesuje mnie bron tak do 450 zl nic wiecej biegamy z kumplami raz na tydzien i to nam wystarcza nie mamy sqadu ani nic konkretnego to ma byc dla nas zabawa...

 

PS.za wszelkie dodatkowe informacje z gory dziekuje:D

 

Pozdrawiam serdecznie

zax

Link to post
Share on other sites

Witam! Również jestem zainteresowany kupnem karabinu... ale oczywiście nie chce kupić shit'u ...lepiej kupić auga czy well'a r7 lub r6 W augu nie podoba mi sie tylko ta atrapa lunety...jak myślicie - czy bardzo skomplikowanym zabiegiem jest załozenie prawdziwej ( mam taką na stanie )

Ma jednak większą moc od wella ...no i wella ma 90 % mojego odziału ... help!

Link to post
Share on other sites
-Kumple maja AK-47 CYMY czy mam z nimi szanse kupujac tego AUG?

 

-Czy ktos ma juz ta bron chetnie nawiazal bym kontakt np przez gg lub e mail

 

-Czy dane podane w tym serwisie mogę uznać za rzetelne?

 

Te same pytania mają wszyscy ,bo żadna osoba jeszcze się tym karabinem nie pochwaliła.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam pytanie...

Czy można przełożyć szynę z wersji plastikowej do metalowej?

Może ktoś już tego próbował ?

 

[ Dodano: 18 Wrz 2006 08:30 ]

No i już wiem, można. Nie stanowi to żadnego problemu i nie wymaga rozbierania. Rączki w Bouth Elephant są zamienne. :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ludzie piszcie więcej rzeczy na temat tego AUG-a. Chciałbym wiedzedzieć jak jest z jego rzywotnością. Jak z osiągami i jak z kompatybilnością częsici. I jeszcze jedno pytanko. Czy to jest takie złe,że niema regulowanego HU. Ponieważ ja i tak większość czasu używałbym kulek 0,2 i nietuningowałbym tej broni.

Link to post
Share on other sites

i wtopić ponad 160 zł ... inwestycja trochę nie bardzo :/ :| Do tego wypada włozyć precke i było by w miare dobrze. Można pokombinować z Hopkiem i poprostu "przekształcić" go w regulowany ale gwarancja poszła by się grzać ... a jak wiadomo BE to nie to co CA albo TM i moze się okazać że gwarancja naprawde może się przydać.

 

Niewiem ... naprawde niewiem czy warto to to kupić. Niby nie jest źle ale jednak dobrze też nie jest.

 

Zalety

+Jedyny Tani AUG

+Strzela Całkiem znośnie jak na taką cenę

+Można powymieniać conieco i będzie good

 

Wady

- Stały HU

- Gówniana "Lunetka" (a własciwie to jej brak)

- Średnie Body

 

Jak Ktoś niema kasy na CA, zacięcie do majsterkowania, AUG mu się podoba i ma w d... gwarancję to moze to nawet kupić.

 

Ale Jak komus zależy na Niezawodności i ma kase to niech kupi CA.

 

PozdRoS

MaxXxi47

Link to post
Share on other sites

Używam tej wersji już jakiś czas... kilka strzelanek i powiem że jak się trafi dobry egzemplarz to standardowo zmiana baterii (90zł) i można trochę powalczyć. Ja poszedłem dalej i popsułem swoją replikę. Potraktowałem poważnie zapewnienia producenta że to kopia TM i dokupiłem upgrade zespołu tłok/cylinder+sprężyna 130% + preclufa + metalowy HU do firmowego AUG TM. Producent nie do końca mówił prawdę, ale pilnik, nóż i poxilina skorygowały te nieścisłości.

Mam teraz Steyr AUG BE o osiągach lekkiego upgrade TM. Pozostało tylko body które odbiega niestety od oryginału.

Wniosek:

Kup M4R6 Well i dodaj preclufę, będzie to samo za mniejszą cenę ;)

Najlepszy efekt daje komora HU i preclufa, duża powtarzalność strzałów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...