Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R7 (M16) - metalowy gearbox v2 - ki diabeł ?


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolba w R7 jest zamocowana na takiej dłuuugiej śrubie. Mozliwe, że w moim była po prostu słabo dokręcona i pod wpływem drgań powstających w trakcie użytkowania się odkręciła.

Co do kompatybilności - R7 ma już kompatybilne body dolne. Porównywałem z dolnym body TM. R6 było pod tym względem niekompatybilne.

Link to post
Share on other sites

Garo tlumik od DE prawda? :D lezy u mnie na biurku identyczny :D

 

von_zakapior mowisz o mocowaniu kolby?

dolne body w R6 niekompatybilne z TM pod wzgledem mocowania kolby tylko. reszta pasuje.

a w R7 pisali juz ze mocowanie kolby jest inne niz w TM mimo ze na srube juz

 

jezeli mowisz o spasowaniu dolnym z gornym body to R6 gorne body pasuje do dolnego body TM

Link to post
Share on other sites

Zamontowanie dwójnogu mijałoby się z celem przez risy które strasznie się ruszają.

Body właśnie trę papierkiem wpadłem już na ten pomysł wcześniej tylko narazie finanse nie pozwalają na zakup dobrych sprayi.

Instrukcja montowania tłumika:

1.Ucinamy gwint tłumika.

2.powiększamy otwór "wlotowy" tłumika tak by mieściło śię w nim najszersze miejsce lufy zewnętrznej.

3.Teraz najlepsze: Odcinamy muszkę wraz z "obręczami" :D szlifujemy papierkiem ściernym całą lufę zewnętrzną.

4.Wypełniamy tłumik pianką i czekamy do wyschnięcia.

5.Wydrążamy "tunel" w tłumiku tak by mieściła się w nim lufa zewnętrzna.

6.Dopasowujemy tłumik do naszej lufy zewn. i zakładamy całość.

Gotowe!! (Kurka to brzmi jak przepis kucharski :D:D:D:D)

Postaram się jeszcze wstawić pare zdjęć kolejnych etapów montażu.

Co do pasa: wiem, wiem muszę się tym zająć zamontuje wszystko jak należy i będzie git.

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą wróciłem ze strzelanki. Baterie ładowałem 8h. Mimo tego że jest zimno, śnieg, mróz etc... wytrzymała całą strzelankę bez problemu. Wystrzeliłem na niej 4,5 hi-capa.

Niema nikt patentu w jaki sposób mogę użyuwać w mojej r7 low-capów STARA??

Link to post
Share on other sites

Spiłuj jeszcze powierzchnię górną magazynka, za podajnikiem kulek. wystarczy jakieś 2 mm i będzie gut.

A najlepiej zainwestuj w hi-cam Thermold. Pasuje i podaje kulki IDEALNIE - testowane dzisiaj w Wołczynie. Metalowe magi - spoko, ale się chlebocą w gnieździe z wypiłowanym prowadnicami. Oryginalny hi-cap wywal przez okno.

Jeszcze ujdą real capy/mid capy MAG. Ale też trzeba je piłowac....

Link to post
Share on other sites

od poczatku w R6 urzywalem baterii 8.4v sanyo i nic sie nie stalo. teraz ten sam GB chodzi w innym karabinie(u znajomego) tez na 8.4v i nic sie nie dzieje. ale prawda taka ze ne tejze baterii karabin zamiata jak kosiarka i nie wiem po co komu 9.6v. zapomnialem dodac ze mialem sprezyne podaj 120% czy 120PDI (juz nie pamietam) ale wychodzilo mi na tym ok.310fps.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...