Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R7 (M16) - metalowy gearbox v2 - ki diabeł ?


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No to po zabawie :( Na ostatniej strzelance wydarzyła się tragedia:

Poszła mi kolba-odpadała tak jakby nie była przykręcona mimo tego śruby nie dało śie wkęcić poprostu obracała się bez efektu.

W domu pokombinować chciałem i zauważyłem że kolba zamontowana była do nakrętki która trzymała się na.....uwaga.....PROWADNICY sprężyny :-F.

Poszła mi prowadnica a wraz nią kolba. Poprostu ekstra :(:(

Zdziwiłem się sposobem zamontowania tej kolby. We wszystkich emkach tak jest??

Link to post
Share on other sites

współczuje Garoo

 

 

btw.

pożyczyłem od AirBorna na jednej strzelance batkę 8,4

karabin pluł grochem w takiej ilości ,że chwilka na supście i trzeba było hicapa podkręcać.to co działo się z silniczkiem lepiej nie będę opisywał bo to była tragedia i do tego ten dźwięk.:D:D

Link to post
Share on other sites

Witam! Też od niedawna jestem (nie;))szczęśliwym posiadaczem R7 ale za nic nie mogę wyregulować celownika :/ za każdym wystrzałem kulka sobie leci jak chce... najczęściej zmyka w lewo i do góry (i nie jest to wina źle wyregulowanego hop-up’a) testowałem na rożnych kulkach ale zawsze to samo. W czym może tkwić problem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ok, well już działa - wymieniłem zębatki na CA.

Najdziwniejsze jest jednak to, że na stockowych nie ma śladów zużycia, żadnej rysy itp. Generalnie dzwonię do agentki Scully może mnie oświeci.

Natomiast pseudodoradcom dziękuję za wkład i za zaangażowanie w brak pomocy.

Żegnam ozięble i życzę niemiłego dnia

Link to post
Share on other sites

Z braku funkcji edytuj, dopisuję:

Pourywały się gwinty w chwycie pistoletowym, więc pokrywa silnika nie dociska silnika do gearboxa. Nie wiem, dlaczego tylko nie podawało napięcia na silnik, natomiast po dociśnięciu pokrywy metodą na chama zadziałał 80

 

Wygląda na to, że trzeba wpakować chwyt z porządnymi gwintami.

Ma ktoś zbędny?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ojej zapominałem napisać :-F Chodzi body od M16 Vietnam Tokyo Marui (AEG oczywiscie). Pewien użytkownik napisał mi, że będzie pasować tylko bym musiał komorę HU zmienić bo body TM jest do takowej przystosowane. To prawda, czy może obejdzie się jakoś bez wymiany komory?

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pourywały się gwinty w chwycie pistoletowym, więc pokrywa silnika nie dociska silnika do gearboxa. Nie wiem, dlaczego tylko nie podawało napięcia na silnik, natomiast po dociśnięciu pokrywy metodą na chama zadziałał 80

Hej,

 

Ja mam troszkę inna sytuacje. Podczas zbiegania po schodach udało mi się poślizgnąć na wycieraczce, wywalić na plecy i połamać chwyt pistoletowy. Po reanimacji klejem Loctite 406 udało mi się przywrócić pierwotny kształt chwytu (mniej więcej ;P ), jednak jak wsadzę silnik, podłączę kable i dokręcę metalowy dekiel, to silnik nie dochodzi do zębatki, z dość obleśnym dźwiękiem trą o siebie. Rozwiązaniem jest wsadzenie dodatkowej blaszki pod silnik, teraz jednak dekiel mam nie do końca dokręcony (wystaje tak na 2 mm poza chwyt), gdyż inaczej wyraźnie zwalnia ROF, a czasami nawet nie rusza silnik.

 

 

Wygląda na to, że trzeba wpakować chwyt z porządnymi gwintami.

Ma ktoś zbędny?

Pozdrawiam

 

Właśnie. Tanio kupię :P

 

Pozdrawiam

Ezekhiel

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...