Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R7 (M16) - metalowy gearbox v2 - ki diabeł ?


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdź, czy nie ścisnąłeś sobie kabli przy silniku. Ja tak miałem i dlatego zdechło.

Teraz mam wymieniony chwyt i gula jak talala :D

Pozdrawiam

 

Hej,

 

Stawiam raczej na większą pracę wykonywaną przez silnik przy dociśniętym deklu (mam wsadzoną mocniejszą sprężynę), bo mogę sobie dynamicznie zmieniać ROF naciskając paluszkiem. ;)

 

Pozdrawiam

Ezekhiel

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W każdym sklepie "z śrubkami" dostaniesz taką śrubę.

Ratman-Ja dość dużo strzelałem na tej baterii, znam gości którzy w R6 działali tylko na takiej. Mi pękł gearbox :D , ale to był chyba niefortunny przypadek. W r6-kach moich znajomych nic się nie zepsuło jeszcze. Poprostu szybkostrzelność jest duuuuża. Trzeba uważać na prowadnice sprężyny-najlepiej wymienić na tą wzmacnianą z CA.

Link to post
Share on other sites

A miał ktoś już problem z zacięciami w tylnym położeniu tłoka?

Ja po około 4 miesiącach właśnie mam...

Jeśli ktoś to miał to jak to zwalczył?

 

BTW: parę rzeczy sobie wymieniłem. M.in. cylinder typ 0 bez dziury od CA (daje sporo więcej mocy), lufę 45 cm stockową od CA (razem z cylindrem daje fajne rezultaty), wywaliłem część kabli na której był bezpiecznik, co mi dodało trochę ROF`u (bo mniejszy opór). Oczywiście lufę zakryłem atrapa tłumika dźwięku.

Za lufę 20 złotych dałem a za cylinder 15 i dostałem jeszcze sprężyne m130 MadOnion ale tej juz nie będę montować:D:D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Spiłuj jeszcze powierzchnię górną magazynka, za podajnikiem kulek. wystarczy jakieś 2 mm i będzie gut.

A najlepiej zainwestuj w hi-cam Thermold. Pasuje i podaje kulki IDEALNIE - testowane dzisiaj w Wołczynie. Metalowe magi - spoko, ale się chlebocą w gnieździe z wypiłowanym prowadnicami. Oryginalny hi-cap wywal przez okno.

Jeszcze ujdą real capy/mid capy MAG. Ale też trzeba je piłowac....

 

Czy do Thermoldów też trzeba piłować prowadnice w gnieździe maga ??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Tydzien temu kupiłem R7 no wyglad plastikowy ale da sie to scierpiec jesli osiagi sa dobre :) Po tych waszych modyfikacjach replika jaki ma zasieg ??? bo moja po uszczelnieniu hopa dochodzi do 40m na bb 0.20g. Jeszcze mysle o zmianie spreżyny na M100 CA i moze jeszcze cylindla i tłoka rowniesz CA( cylinter i tłok jest stokowy) i nie wiem jak to bedze z wytrzymałoscia i czy mi nie pusci prowadnica sprezyny :/ Co o tym myslicie ?

Link to post
Share on other sites

Mi prowadnica walnęła na stockowej.Poszukaj jakiejś classicowskiej i dobrze na tym wyjdziesz :)

Kolega do r6 pierwszej wersji [270 pfs] włożył spring 130 % + tłok i głowicę tłoka i prowadnicę i miał koło 310 fps :) Wszystkie te rzeczy kupił ze stockowego classica

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...