Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K USP Compact Heavy Weight - [STTI]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zresztą nowy kosztuje 40 zł + przesyłka.

 

[ Dodano: Wto 12 Wrz, 2006 ]

Nie uwieżycie co się stoło z moim USP. Cała gumka wyszła z lufy i kicha.

musiałem go rozkładać (zdarzyło mi się to już dwa razy ) dziś się wk******* i gumkę przyklejiłem, później olej i wszystko działa.

Link to post
Share on other sites
Mam pewien problem' date=' raz na jakiś czas dzieje się tak że jak chcę naciągnąć zamek to zamek wyskakuje z szyn i się blokuje z przodu trzeba wtedy pistolet ścisnąć ręką czy ktoś ma podobny problem?[/quote']

 

Witam mam USP STTI od czerwca. strzela swietnie , działa swietnie , zadko kiedy sie blokuje(zdarzyło sie ). podczas rozkladania ułamałem, przynajmniej wypadły takie dwie plastikowe czesci. No to szukam skad mogły sie wziac owe elementy :| . zdejmuje zamek i co sie okazuje ze poczatek tłoka, tam gdzie jest wyrzutnik łusek, sa dwa slady po ułamanych czesciach,wydaje mi sie ,ze sa to pewnego rodzaju "uszy" z zamka,ktore zachodziły na tłok i sztywno trzymały zamek. podczas zdejmowania odłąmałem je i zaczał mi sie ten sam problem.

POzdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie : czy ma ktoś zepsutą tą replike ?? Bo szukam gumki hop upa do niego bo na moją kapła "kropelka" i popękała :( i teraz jest mniej szczelna i od czasu do czasu wypada z lufy i zostaje na wylocie od tłoka :/. Bardzo bym prosił o odpowiedz na pw lub gg 8130836 . Z góry dzięx

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Witaj,

Jeśli chodzi o wykonanie - replika jest naprawdę ładnie zrobiona, jak na sprężyniaki z STTI/SRC przystało. Jednak jeśli chodzi o osiągi - nie spodziewaj się niczego dobrego - nie odstają od innych pistoletów sprężynowych w tej cenie więc mając za przeciwnika przykładowo kogoś z shotgunem z DE/AGM/GA w tej samej cenie - praktycznie nie będziesz miał zbyt dużych szans.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...