Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

uszczelnianie Hop up w M6....


Recommended Posts

no wlasnie ...ktos na ten temat napomkna,ale nic wiecej nie powiedzial mimo usilnych wrecz blagan :P

i tak mam wielka prosbe....jak ktos cos na ten temat wie to prosze o jakies posty wyjasniajace co i jak po kolei bo zabardzo sie nie znam na ulepszaniu replik....(aha i ew.jakies fotki albo cos)

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

polamac to raczej nie bo to metal.....ale czy trzeba rozbierac komore Hopka zeby wydobyc lufe??

 

[ Dodano: 03 Lip 2006 02:31 ]

a tak na marginesie to wie ktos moze cos na temat pakietu upgrade do owej repliki ??

 

[ Dodano: Mon 03 Jul, 2006 ]

i jeszcze jedno ....?ktos juz kabinowal z tlumnikiem ??

Link to post
Share on other sites

Owszem, widać na zdjęciu, że trzeba rozbierać komore HopUpa.

 

Na temat Upgrade Kita było mówione i nie sądze żeby ktokolwiek znał dokładną datę pojawienia się takowego w Polskich sklepach.

 

Mówili Ci już, że nie ma sensu "kabinować z tłumnikiem".

 

PS: Czytaj swoje posty przed wysłaniem. :wink:

Link to post
Share on other sites

ludzie, nie mam chrono ale naprawde widac przyśpieszenie, kulka leci bardzo szybko, wcześniej APS z 1m przebijał 2 ścianki kartonu a na 3siej robił wgniecenie... teraz dziurawi 6 ścianek kartonu i kulka o dziwo dalej jeszcze leci ;] a to wszystko dzieki uszczelnieniu taśma teflonowa.... zreszta do jeszcze odkryłem poczytajcie w głównym temacje o M6 i APS2 ;]

Link to post
Share on other sites

ja kupiłem za 2zł w sklepie kanalizacyjnym... wiec gdzies w tym przedziale cenowym... rozkreciłem komore i łaczenie gumki z reszta lufy i komoty mocno potraktowałem taśma - nie za mocno bo sie komora nei zamknie ;) potem uszczelniłem koncówke cylindna i łaczenie cylindla z "głowica"... piwrwsze kilka naciagniec po zabiegach było ciezkie - potem jak taśma sie dobrze ułozyła chodzi tak jak dawniej tylko z wieksza siła ;] - SoH Jasio jak rozkrecisz to zobacz czy twój APS też ma BAX'a a nie zwykłego hop-up'a ;)

Link to post
Share on other sites

No juz po zabiegu i sa skutki uboczne ;/ Na poczatku meczylem sie z ta mala sprezynka w komorze HU :P potem jak ja skrecilem nie moglem załozyc tej drugiej czesci metalowej, bo komora byla rozszerzona od tasmy, wiec rozkrecilem i potem bylo ok.Dodam ze okrecilem zwykla taka zółtą taśma i kulka stanowczo leci szybciej :D Ale to zalety, a wadą jest to ze mi sie cos z HU zjeb**o i za mocno podkreca kulki , nawet jesli jest wylaczony,testowalem z okna na ulice a tam moze byl wiatr, wieczorem przetestuje w lesie,albo spróbuje uzyc kulek 0,3 lub 0,33 bo mam tylko 0,25. Pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

słuchaj, tasma teflonowa jest lepsza do uszczelniania... ja tez nei mogłem załozyc tej sprezynki i cześci górnej ale sie udało po 5 minutach meczenia... i powiedz - masz BAXA czy zwykły HU? ;> mi tez teraz podkreca jak szalona ale to kwestja czasu, musisz teraz na nowo rozszczelac replike i sie poprawi ;D

Link to post
Share on other sites

A mi taka mysl przeszla przez glowe ... moze troche psychiczna ale posluchajcie :wink:

Ojciec mi gadal, ze teflon w spray'u po nalozeniu (i po odparowaniu) na odtluszczona powierzchnie pozostawia powloke ochronna ktorej ciezko sie pozbyc. Ma mysl jest taka czy nie mozna by tego teflonu do samej lufy napisikac w celu zmiejszenia srednicy wewnetrzenej lufy. Oczywiscie nie mozna by przesadzic :wink: No i trza by jeszcze pomyslec jak to rozprowadzic rownomiernie wewnatrz lufy. Ale koncepcja w teori ( powtrzam - w teori :lol: ) wydaje mi sie nienajgorsza. Moze juz ktos kombinowal w ten sposob ? A jak teflon okazal by sie zbyt nietrawaly to moze jest cos innego co ma wlasnie w/w wlasciwosci (siakis lakier moze :? ) ?

Co o tym sadzicie ? Mile widziane slowa krytyki :wink:

Link to post
Share on other sites
90 fpsów więcej ? WOW ! To "naprawdę" prawda ?

Chcesz fotkę wyświetlacza chronometru? Po doszczelnieniu teflonem gość wykręcił z M50 (MasterSnipera) 429 fps. Zresztą masz konto na Arnie's' date=' to poszukaj tam hasła "teflon fix".

Ma mysl jest taka czy nie mozna by tego teflonu do samej lufy napisikac w celu zmiejszenia srednicy wewnetrzenej lufy.
Może średnicy lufy nie zmniejszysz, ale tarcie kulki o ścianki - jak najbardziej.

Podobno można się "postarać" i wpasować do M50 i M6 lufę i HU od, uwaga, VSR'ki. Różnica tkwi w konstrukcji HU - w M50 gumka jest zakładana na plastikową "komorę" (widać na zdjęciu), w VSR'ce prosto na lufę. Podobno to samo tyczy się konstrukcji zamka.

Link to post
Share on other sites

Próbowalem uszczelnić cylinder, ale po nawinięciu taśmy i wykonaniu kilku przeładowań taśma była poszarpana i zbita na końcu tego "cycka". Mogłem nawinąć tylko dwie warstwy taśmy. Robilem to taśmą silikonową, teflonowa to to samo?

Link to post
Share on other sites

ale uszczelnienie cylindra praktycznie nic nie daje...

daje dopiero uszczelnienie komory HU... rozkrecasz ja całkowicie i wyciagasz lufe, potem nawijasz jak na zdjeciu z 1 strony taśme teflonowa (ja dałem wiecej i dalej tk ze tacma nachodzi na lufe - dodatkowe uszczelnienie...) i to na tyle :] potem mozesz miec problem z zamkniciem komory do konca ale jak sie pomeczysz to sie uda :] mi sie udało choc mam 2 lewe rece do takiej roboty :>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...