Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jednostka wodna


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja proponuję założyć kondoma miast na lufe to na głowe (koniecznie zakrywając usta i nos) - wiesz, ogólnopolski poziom IQ i te sprawy........

 

Tak na serio - wątpie żeby ktoś chciał pływać w jakiejkolwiek rzece/ jakimkolwiek jeziorku z całym osprzętem... Chyba że po 3 godzinnej strzelance w prażącym słońcu i ghilie - kto by nie chciał :D

Link to post
Share on other sites

Kiedys w googlach widizalem jak koles wylazil spod wody z aegiem i zaczynal strzelac, tak poprostu bez zadnego kondoma czy co... Tak wiec desant z wody wydjae sie mozliwy ale zeby odrazu zakladac pletwy i inne pierdoly? :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A może po prostu ponton? Jeżeli na terenie strzelanki jest jakiś stawik/jeziorko... możemy zrobić taką luźnawą rekonstrukcję Arnhem :)

 

Ja myślałem, że skoro jako pojazdu do asg można użyć terenówki (taniej typu UAZ albo droższej), cieżąrówki, czy nawet śmigłowca :D (

proszę, tu jest film)

to dlaczego nie łodzi?

 

Ponton najwygodniejszy.

Link to post
Share on other sites

Ty, ale jak to się ma do odtwarzania jednostki wodnej?

 

Możesz nawet ubrać się w DPM i PLCE, kupić SA80 i kajak bojowy i robić się na SBS. Ale to są środki transportu - zostawia się je długo przed celem, a potem idzie się do niego naokólnie, coby Cię nie znaleźli.

 

Gdybyś zaatakował z pontonu, to byłoby to równie inteligentne co atakowanie z balonu batalionu piechoty (nie w airsofcie, tylko naprawdę).

Link to post
Share on other sites
Na pewno umiejętność ływania wiele Ci da przy 5-15kg oporządzenia i mokrym mundurze...

Moim oporządzeniem są tylko okulary i 50-100 kulek. :mrgreen:

 

A tak na serio to bardzo poroniony pomysł. Po cholere pakować się w 5 czy 6 osób w jakimś małym, łatwo przewracalnym pontonie pod zakamuflowanego AEG'a który wykosi wszystkich z pokładu, skoro można nadrobić 200 metrów i przejść jeziorko do okoła.

Link to post
Share on other sites

No to moczary...

 

Co do łodzi, pontony są oczywiście lekkie, ale uświadomiłem sobie jeszcze jedną ich poważną wadę.

 

Powiedzmy, że w wodzie znajduje się ostra żerdź kończąca się kilka cm pod powierzchnią.

 

Ekipa wpływa i pssssssss......... nieszczęście murowane.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jak tak czytam to najlepiej z domu nie wychodzić bo cię może samochód potrącić albo skiny cię napadną i ci zabiorą twoją m16 z tokio :wink:

 

A taki scenariusz .. baza wroga na wyspie albo druga strona rzeki (most wyp.. w powietrze) ekipa pod osłona nocy dostaje sie na drugi brzeg, ukrywa ponton przed wrogim patrolem (ewentualnie złodziejaszkami), rozwala baze, uwalna jeńca i wraca.

 

Jak sie nie myle to w filmie o "O jeden most za daleko" była scena gdzie użyto pontonów.

Link to post
Share on other sites

No fakt dla typowego AS ponton nie ma najniejszego zastosowania , chyba ze by zasłonić sobie protostome od chmury kulek nadlatujących z każdej strony.. :F co innego jeśli chodzi o milsim :mrgreen:

 

a co do sceny z filmu to wiekszość użytkowników pontonów zgineła gdzyż zostali wykryci

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a co by było z ludzmi którzy na pontonie oberwali? podnosza reke , owijaja sie szmatka i wyskakuja do wody?:P a może zostaja dalej i obrywaja setki kulek z aegów które miały uderzyc w kumpla który co chwila usiłuje nam wpełznac pod tyłek aby nie dostac ? N i e w y p a l i ;P

uderzenie 1 kulki nie jest uczuciem przyjemnym a napewno nie seria z 10-20 aegów z brzegu do których trzeba sie na dokładke zblizac;P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...